Widok

..

tak się składa, że jestem jedną z dziewczyn, na które przewrócili się ochroniarz i chłopak, którego ochroniarz okładał pięściami. jak do tego doszło?hmm.przyszłyśmy na zapowiadane drumy, które wg strony trojmiasto.pl i strony buffetu miały być za darmo. przy wejściu bramkarka mówi,że wjazd 10zł, na co tłumaczymy jej co i jak, że miało być za darmo itd.po chwili chłopak ze środka sali poparł nas i potwierdził, że miało być za darmo. po chwili przeżyłyśmy szok. ochroniarz rzucił się na chłopaka, zaczął okładać go pięściami, po czym razem popchnęli nas na stoły. samo to,że ochrona bije ludzi bez powodu jest szokujące,a do tego to, że miałyśmy siniaki i zdeptane buty,a NIKT nas nie przeprosił. po chwili poprosiłyśmy kierownika, by rozmówić się z nią/nim.bramkarka powiedziała do ochroniarze, że nie wie gdzie jest teresa(niby kierowniczka),i że zaraz ją zawoła.nikogo nie zawołała,a po chwili przyszedł chłopak twierdząc, że jest kierownikiem. gdy pokazałam mu w telefonie, na stronie internetowej, że wstęp jest za darmo zaczął się wykłócać, że on nie odpowiada co jest na stronie internetowej (!).na to,że ochroniarz pobił mężczyznę reakcja podobna, czyli ignorancja.katastrofa nie klub.
Moja ocena
Buffet kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A potem przylecieli kosmici i uprowadzili Johna Lennona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry