Widok

...

zdecydowałam się tylko i wyłącznie na wizytę gdyż Panowie robili pomiary wagi w klubie w którym chodzę na ćwiczenia , umówiona na konsulatację przybyłam co do godziny i dnia Pan miły sympatyczny wyłożył swoją wiedzę a następnie dokonał zaprezentowania przykładowego jadłospisu.W owym jadłospisie oprócz posiłków były koktajle błonniki oraz inne probiotyki. Pan jak zwykle wychwalał skutechność tych produktów. Gdy powiedziałam że nie jestem zainteresowana Pan jak zwykle biorąc górę przekonywał mnie na co powiedział że zwykła dieta nie będzie skuteczna i tak efektywna. Powiem jeszcze tylko tyle iż zapomnialam pieniążków za konsultacje na co Pan się strasznie oburzył i powiedział że jestem nie odpowiedzialną osobą i co ja sobie myślałam że on za mnie wyłożył czy myślałam że on dosłownie będzie mówił za darmo. z wielką łaską wypisał mi rachunek za konsultacje zapłaciłam dietę miałam otrzymać w czwartek i nic nie dostałam.
Moja ocena
oferta: 1
 
jakość asortymentu: 1
 
pomoc merytoryczna: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, byłam na kosultacji u nich w na poczatku miesiaca i bardzo mi sie podobalo. Konsultacja profesjonalna, doradcy z duza wiedza merytoryczna. Koszt wizyty 30zl to kwota niewielka za taka konsultacje wraz z pomiarem analiza skladu ciala. Ja jestem zadowolona, schudlam w tydzien 2kg, a kolezanka ktora u nich byla we wrzesniu w 2 miesiace schudla 8 kg. Dieta ktora polecaja jest naprawde skuteczna, warto sprobowac. Z czystym sumieniem moge polecic, z wlasnego przypadku wiem ze dieta jest skuteczna. Schudlam i to mnie cieszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry