Widok

2 godziny oczekiwania na posiłek

Czekaliśmy 2 godziny na posiłek. Doszło do sytuacji gdy musieliśmy poprosić szanowną Panią Kelnerkę o nasze dania, które nagle zostały wydane 2 minuty. Proste wnioski. I tu pozdrawiam wysoką Panią Kelnerkę (jedna taka tam jest) która w sposób dyplomatyczny potrafi powiedzieć: rozumiem ale g... mnie obchodzi twoje zdanie. Niedopuszczalna, arogancka, nieporadna i niekompetentna obsługa. Po prośbie dostaliśmy w końcu nasze posiłki i zostało nam zaproponowane w ramach przeprosin darmowe desery. Niestety nie doczekaliśmy się na nie gdyż po zjedzeniu posiłków, ta sama Pani kelnerka sprzątnęła nam talerze i skutecznie omijała wzrokiem przez kolejne pół godziny. Niemniej jednak gdy przyszło do płacenia rachunku uwinęła się szybko. Zero empatii, wymuszone przepraszam które brzmiało wręcz niegrzecznie. Przez to wszystko nie pamiętam nawet czy mi smakowało to co zamówiliśmy. Wstyd, żenada, najgorsza obsługa jaką ostatnio widziałem. Omijać z daleka! Trudno nawet mówić o kompetencji gdy nie ma zwykłej życzliwości. Mam nadzieję, że właściciel to czyta i wyciąga wnioski.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 2
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie zgadzam się z tą opinią, obsługa do bani, arogancka i nie miła, profesjonalizm to kompletnie obce słowo dla kelnerów. Ja byłam tam raz, z rodziną i tak się zraziliśmy, że omijamy to miejsce szerokim łukiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry