Widok

2 godziny oczekiwania to jakiś kosmos

Zamawialiśmy kilka razy i nie było żadnych problemów. W tą sobotę jednak odechciało nam się wszystkiego. O 15:15 zamówiłem 5 dań dla dość głodnej familii. Pan powiedział, że będą do 50 minut, czyli ok 16:05. Ok, czyli ok 16:10.
O 16:30 nikt nie przyjechał, nikt nie dzwoni. Dzwonię sam. Oczywiście brak jakiegoś przepraszam, dostawca utknął w jakimś korku - pytam się gdzie? W Orłowie ! A my zamówiliśmy danie ze Starowiejskiej na Wzg. Maksymiliana. Okazuje się, że gość pojechał zawieść jeszcze 3 inne dostawy 'po drodze'. Będzie 'za chwilę' . Mija 16:50, czyli kolejne 20 minut żywego ducha i telefonu. Dzwonię po raz drugi bo wygłodniała rodzina zaczyna patrzeć na mnie jak na danie ;-). Kierowca za chwileczkę będzie. O 17:05 moja mama ma już dosyć, podobnie jak wszyscy tego braku kompletnego zainteresowania i jedzenia. Pan z drugiej strony, że jak kierowca nie będzie za 5 minut to mamy rabat 50%. Przyjeżdża po 10 minutach i chce kasować mnie na normalną kwotę. Po konsultacjach z szefem daje nam łaskawie 20%. Wywaliłem go za drzwi z jedzeniem bo miałem dość. Tak lekceważącego stosunku do klienta i czasu (w sumie ponad 120 minut) dostawy z odl. 2 km nie pamiętam. ODRADZAM.
Moja ocena
Tajskie Smaki kategoria: Jedzenie na wynos
obsługa: 1
 
jakość potraw: -
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, sytuacja tutaj jest nie prawdziwa. Dostal pan jedzenie po godzinie i 15 minutach. Byla mała obsowa i zaproponowalismy panu 20% rabatu - 1/5 ceny mniej. Dania byly gorace. Kiedy zostalo powiedziane, ze w przeciagu 5 minut bedzie kierowca to byl w przeciagu 2, bo stal juz pod klatką. Zrobil pan wojne kierowcy, powyzywal go i wciskał, ze minelo 10 minut. Dodatkowo grozil nam pan, ze albo dostanie pan jedzenie za darmo albo wstawi pan zle komenatrze co widac tutaj. Pomimo tego zyczymy panu smacznych i zdrowych dan na dostawie, takie jak u nas ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry