Widok

2800 zl netto

Ostatnio w Dzienniku Baltyckim podano taka srednia place w pomorskim w handlu i uslugach. Naprawde? to ja chetnie taka prace podejme
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo do sierdniej dochodza pensje prezesó po np 80 tys i dlatego tak wychodzi, większość tyra za 1600 zł, każdy patrzy by dać jak najmniej pracownikowi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ogłoszeniach widzę stawki najczęściej 12 zł brutto ale to daje jakieś 1920 zł brutto na miesiąc, a do netto 2800 to jest daleko.
Już wpadłam w kompleksy, że jestem mało zaradna a może i leniwa, że niestety brakuje mi do tego 2800 netto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie ma 2600-2900 netto i narzeka, zawsze za mało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
bo u ciebie to jo nie to co u innych i jeszcze narzekajo, a daj spokój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie czytałem tego artykułu w DB, ale mam pytanie do tych co czytali. Średnia prawie nic nie mówi, jaka jest mediana zarobków?, zapewne niższa od średniej, mediana powie wam więcej. Czy w danych do badania uwzględniali tylko umowę o pracę na pełny etat? 3000 netto na UoP to zupełnie inna bajka jak 3000 na jakimś podłym dziele.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Raczej etaty byly brane pod uwage- ktos ma taka oferte dla mnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

do góry