Widok

3 Kolory

3 Kolory Św. Wojciech Chylonia Temat dostępny też na forum:
3 Kolory to inwestycja zrealizowana na obrzeżach Gdańska, w rozwijającej się dzielnicy miasta. Osiedle składa się z 16 budynków (osiem segmentów po dwa budynki). Są one powiązane wewnętrznym układem komunikacji pieszej i kołowej, parkingami naziemnymi i ogródkami przydomowymi. Na terenie osiedla powstały trzy place zabaw dla dzieci oraz elementy małej architektury. Każdy budynek został wyposażony w windę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na kondygnacjach od 1 do 4 ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O czym nie mówi sprzedawca?Sprawdź przed kupnem księgę wieczyta i plan zagospodarowania

Witam,
Sprzedawca nie informuje, że wzdłuż ul Starogardziej przy której budowane sa bloki ENERGA planuje budowę lini wysokiego napiecia 110 kV. Linia ma zasilać południe Gdańska w prąd. Linia ma stać na 20 m słupach i kable beda zwisały nad parkingami przed blokami....
Jeżeli kogoś to nie zniechęca linia wysokiego napięcia za oknem to można zastanowić się nad kupnem.
Poza tym osiedle ma być ogrodzone - ale to dopiero za kilka lat jak wybudują całe osiedle, nie ma garazy poziemnych, a miejsce zewn nie są wolne tj. nie wyku[puje się ich tylko stawiasz auto gdzie chcesz.
Komórki lokatorskie na 4 piętrze (nie ma klasycznych, podziemnych piwnic)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

Plan budowy linii wysokiego napięcia

Witam,
Chociaż komentarz został dodany w 2014, to temat jest nadal aktualny, ponieważ za wybudowanym już budynkiem Starogardzka 67/69 powstają kolejne budynki. Linia wysokiego napięcia obecnie nie przechodzi przez teren inwestycji, a jej powstanie nie jest pewne. Jeśli zapadnie decyzja o jej budowie, to będzie ona przebiegała wzdłuż ulicy Starogardzkiej, nad pierwszym rzędem miejsc postojowych, w dużej odległości od pierwszego budynku na Osiedlu i w coraz większych odległościach od kolejno realizowanych budynków w kolejnych etapach inwestycji.
W razie pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu z biurem sprzedaży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ukrycie faktu budowy linii energetycznej zaraz koło balkonów.

Ukrycie faktu budowy linii energetycznej zaraz koło balkonów.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Budowa linii energetycznej

Witam,
Jak napisałam już w poprzednim komentarzu, linia wysokiego napięcia obecnie nie przechodzi przez teren inwestycji, a jej powstanie nie jest pewne. Jeśli zapadnie decyzja o jej budowie, to będzie ona przebiegała w dużej odległości od pierwszego budynku na Osiedlu i w coraz większych odległościach od kolejno realizowanych budynków w kolejnych etapach inwestycji.
W razie pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu z biurem sprzedaży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niby gdzie ma się zmieścić te kilkadziesiąt budynków ???

Odcinek Starogardzkiej do Straszyna jest już bardzo zakorkowany, jeżeli dojdą nowi mieszkańcy to będzie zupełny koszmar
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

tyle usterek w nowym bloku

Ciekawa jestem kiedy wykonawca wezmie się za naprawe tych wszystkich usterek. Póki co nikomu się nie śpieszy deweloper nie pogania wykonawcy i ciągle zbywa gdy pada pytanie o naprawy. Kiedy w koncu mieszkanicy będą mogli wejść na taras który miał być taką atrakcją. Kiedy zostaną naprawione wszystkie nieprawidłowości. Przykro to mówić ale od początku wszystko w tym bloku nie jest tak jak być powinno zaczynając o szlabanu i parkingów kończąc na pękających płytkach na tarasie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

Deweloper Tragedia

Niestety przykro mi to stwierdzić ale kupiłem tam mieszkanie i czuję się oszukany... Co innego Pan sprzedający nam mieszkanie pokazywał na planach, zdjęciach i w umowie deweloperskiej a co innego jest w rzeczywistości. Czytałem dużo dobrego o Hanzie,że jest to solidny deweloper ale to co zrobił z terenem zielonym wokół bloku to kpina i to w 1 bloku , który widac z głównej ulicy. Jeżeli zastanawiał bym się nad kupnem mieszkania i zobaczył takie coś to nawet bym nie prosił już o pokazanie samego mieszkania i po prostu zrezygnował ( już nie mówie jak to wygląda za blokiem z pożal sie Panie Boże placem zabaw o ile tak to można nazwać... Powinni się wstydzić za to jak wykonali ten blok i teren do niego przynależny i jak najszybciej to porawic. Jeżeli chcecie kupić mieszkanie od tego dewelopera to zapraszam na osiedle 3 kolory...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9
Dokładnie. Deweloper nie poprawił usterek i niedoróbek, bo to nie jego sprawa a wykonawcy. Projekt i rozmieszczenie drzwi wewnętrznych, gniazd elektrycznych i całej instalacji elektrycznej to porażka.
Wydawało się, że pierwszy blok w tym miejscu będzie na TIP-TOP ale gdzie tam... aby sprzedać.
Mieszkanie tanie ale winda KONE w utrzymaniu droga. Na parkingu jak oddadzą drugi blok będzie walka o wolne miejsce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

opłaty za ogrzewanie na osiedlu trzy kolory

Chciałabym się dowiedzieć ile płaci się za ogrzewanie na osiedlu 3 kolory? Mam zamiar kupić mieszkanie na tym osiedlu , ale boję się , że opłaty za gazowe ogrzewanie będzie drogie , proszę o odpowiedź osoby już tam mieszkające
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ogrzewanie mieszkania ok. 68 m2 na II piętrze kosztuje mnie ok 60 zł miesięcznie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ogrzewanie gazowe?

kupuję mieszkanie na trzech kolorach, tam jest ogrzewanie gazowe? Zdaje mi się, że deweloper mówił o C.O.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ODRADZAM! NIE KUPUJ!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam tego dewelopera!

Przestrzegam wszystkich przed jakąkolwiek współpracą z hanza developer. Do czasu podpisania umowy prawie na rękach klienta noszą potem zaczyna się jazda bez trzymanki! Totalna ignorancja i brak jakiejkolwiek współpracy z ludźmi pracującymi w hanzie. Nie odpowiadają na miale i telefony nie dotrzymują terminów i o wszystko trzeba się wykłócać! Obsługa klienta w tej firmie to jakaś abstrakcja. Masz kupić mieszkanie a potem spier... Dramat! Poczytajcie sobie forum tego osiedla i wszystko zrozumiecie. Ja żałuje że kupiłem tam mieszkanie :(
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie. Ma tragedii

Naprawdę nie ma az takiej tragedii, był jakiś problem z komunikacją, ale to nie może przesadZać ze cala hanza do bani jest, sa ludzie nadpobudliwi ktorzy chcieli miec juz skończone mieszkania i wydzwaniali pewnie co drugi dzień, mieszkania oddadzą w terminie pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hanza nie jest Deweloperem godnym polecenia

Kupiłam mieszkanie na osiedlu 3 kolory i nie jestem zadowolona z wyboru. Problemy się piętrzą ze wszystkim. Hanza to najbardziej dziadowski deweloper jaki istnieje na rynku zarówno w kwestii wykończenia mieszkań jak i rozwiązań np. ogrzewania które proponuje. Polska B już lepiej buduje i odnosi się do klienta.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

witam jeżeli jest taka mozliwośc to prosiłbym o wiecej informacji na temat problemów gdyż z żoną chcemy kupić tam mieszkanie

Podzrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My też już zamówiliśmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również prosiłabym o więcej informacji ponieważ chcę też tam kupić mieszkanie.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wszystko jest teoretycznie gwarancja. Problem po zakupie mieszkania w moim przypadku rozpoczął się od razu - brak kontaktu co do zmian na etapie budowy (chcieliśmy inne parapety, które teoretycznie hanza proponowała - projektantka jak w końcu odebrała po pół roku stwierdziła że już za późno; za zmiany zapłaciliśmy ale później przy odbiorze musieliśmy się wykłócać o ich realizacje. Po odebraniu mieszkania walka o wszystko - m.in opadające skrzydła okienne, bądź lód przedostający się przez okna (zły montaż okien) czeka się tygodniami, aż człowiek się wkurzy i sam zrobi - a przecież jest gwarancja :) smród z komina - zapachy dostające się od sąsiadów to norma. Zgłaszanie nic nie dało. Sporo tego jest, hanza zrzuca winę na podwykonawców ( tylko że nie kupowałam mieszkania od podwykonawców :) i błędne koło się zamyka. Może na osiedlu Południowym obok będzie lepiej. Hanze odradzam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hanza-zalany cały parter budynku na osiedlu 3 kolory w dniu 09.03.2019

Uwaga, i znowu niespodzianka u developera Hanza na 3 kolorach w Gdańsku.W dniu 09.03.2019 roku zostaly zalane 5 mieszkań na parterze a raczej cały parter wraz z klatkà schodową .Z pod kafelek wypływa woda , cały parter nadaje sie do osuszania nawiertnie lub do zerwania i wylania całej posadzki na calym parterze.Ludzie którzy odebrali mieszkania w grudniu 2018 roku zrywaja wszedzie panele ktore zostaly wyłozone kilka tygodni temu-tragedia !W łazienkach pod kaflami oraz pod cała powierzchnią posadzek stoi woda.To jakaś groza .Powodem bylo rozszczelnienie na zgrzewie kolana glownej rury doprowadzajacej wode do budynku.Mieszkancy ok 1 szej w nocy uciekali z dzieckiem z mieszkania gdyż woda wlewała sie do mieszkan jak rzeka.Czy to pech czy to kolejny bład w sztuce budowlanej tego dewelopera? Juz wrotce wyjaśni sie podczas wypowiedzi tego developera.Chcesz miec basen w mieszkaniu z którego nawet nie będziesz mógł korzystac? hansaaa zapewni to bez dodatkowych opłat. Sąsiedzi czekaja na rozwoj sytuacji i likwidacje szkód wraz z odszkodowaniami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam. Po pierwsze nikt o pierwszej w nocy nie uciakal z mieszkania. Woda rzeką płynęła tylko po chodniku. Mieszkania są do generalnego remontu to fakt. Ale po co aż tak koloryzować cała sytuację na podstawie plotek?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry