3City Invest

Deweloperzy Doradztwo finansowe

Gdynia, Stefana Batorego 23/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z deweloperem i z mieszkania. Mogliśmy...
~Maja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Rzetelny, sumienny i terminowy deweloper wątek zamknięty Kupiłem już kolejne mieszkanie od tego dewelopera. Bardzo doceniam świetny...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Gdańśk Grottgera wątek zamknięty Mieszkanie zakupiłem w zeszłym roku i wszystko raczej zgodnie z projektem i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Kameralne projekty wątek zamknięty Kupiłem pół bliźniaka w Osowie. To co warto podkreślić to rzetelna informacja...
~Senior
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Fajne mieszkania w racjonalnej cenie wątek zamknięty Kupiliśmy ładne mieszkanie w Gdyni Małym Kacku. Fajna lokalizacja i dobra...
~Ania
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Kameralny i solidny deweloper wątek zamknięty Jak w temacie - kupiliśmy u nich mieszkanie. Bardzo sprawni ludzie, na...
~Zbyszek
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Piotrkowska 80 wątek zamknięty Również kupiłem mieszkanie przy ul. Piotrkowskiej. Wszystko ładnie i pięknie....
~Piotrkowski Osiemdziesiąt
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Nigdy więcej wątek zamknięty Poza dobra lokalizacją, reszta to porażka. Apartamenty są tylko z nazwy.Tanio...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Firma tragedia , podejście do klienta kup a potem spier.... wątek zamknięty Kupiłem mieszkanie , jakość wykonania i materiały bardzo tanie. Firma...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry