Widok

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku.

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie mogę trafić na dobrego.

Mam blond włoski mniej więcej do pach, trochę ten blond wyszedł mi ostatnio jak siwy - nie chce mówić gdzie ale skasowano meni naprawdę dużo i nie jestem zadowolona.

chcę zostać przy blondzie ale z taka czupryną wstyd chodzić i boje sie znowu gdzieś iść żeby nie było jeszcze gorzej.

stąd głównie prośba do blondynek - wrzućcie zdjęcia swoich włosków jakie macie i informacją u kogo farbowałyście.

Będę naprawdę wdzięczna za pomoc. :)
image
image
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
jesli preferuje pani domowe wizyty to zapraszam na gg 589192
pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Moja mama prawie nie wychodzi z domu ale fryzjerki potrzebuje, która mogłaby przyjechać do domu i zrobić jej trwałą ,obciąć, uczesac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,czy już znalazła dobrą fryzjerkę na usługi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w Dolce Vita - Pani Ada świetnie robi cięcie i dobiera kolor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Paula pracowała w Jagues Andre pięknie robi t 528180918
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
518180918
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem wymagająca co do fryzjera , mam cienkie włosy i jak juz trafie na dobrego to się jego trzymam i taj chodzę do pana Macka z krewetki , fryzjer cos na J zaraz poszukam ale jest super , ja mam włosy do ramion i płace za cięcie 80 zł nie wiem czy to drogo czy nie a
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 31
ja chodzę do Hani "Fryzjer TAG " na świętego ducha w gdańsku.
KOrzystam z jej usług już kilka lat i nigdy w życiu jej nie zamienię :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
świetne dziewczyny pracują w studi tag polecam ja też tam chodze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zapraszam w takim razie do skorzystania z moich usług http://www.twoj-fryzjer.com
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

Pani Marzena z ul. Chrobrego

Polecam ci fryzjerkę z salonu vs we Wrzeszczu, Panią Marzenę. Rewelacyjna, chodzę do niej od lat bo poprzednio pracowała na Morenie. Świetnie robi kolor i strzyże. Nawet moja mama zaczęła do niej chodzić bo ta fryzjerka jest super profesjonalna a ceny ma na prawdę niskie. Pracuje w takim salonie urody 'vs' we Wrzeszczu na Chrobrego niedaleko placu Komorowskiego, koło takiej dużej apteki. POLECAM
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 19
Mozesz podac nr telefonu tam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witajcie,

Ja osobiście byłam zadowolona ..ze Studia Prestige z Gdańska (chyba nawet mają stronkę internetową), włosy robiła mi o ile dobrze pamiętam p.Basia (ale nie na 100%) i powiem Wam szczerze że chyba po raz pierwszy byłam zadowolona z fryzjera. Może nie są b.tani ale jakość musi mieć swoją cenę. Mam nadzieję że przy następnej wizycie dostanę jakiś rabat na usługi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
salon cesarski w Gdyni Orłowie (Kamil scina, farba np u Kingi) albo Alternative w centrum familia (Asia Zlotowska).
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
cześć,
czy wiesz gdzie teraz pracuje Asia, bo właśnie dzwoniłam do Alternative i okazuje się, że już tam nie pracuje

pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani Asia otworzyła swój salon w Malborku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za odpowiedź! Bardzo mi pomogłaś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Trójmieście niby tych różnych salonów nie brakuje, ale ja mam zaufany tylko gdyński Beauty-Spot. Tylko im ufam, że nie zrobią żadnego 'badziewia' na głowie. I nigdy nie zrobili :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj Nikiusia, moze napiszesz do mnie na e mail, bo jak widze i Tobie i mnie zniszczono wlosy,ja mam za zolte ty zas zbyt siwe.chcialabym poznac gdzie lepiej nie isc , a ja podam Tobie gdzie ja trafilam.Przeczytaj moj watek z dzis.-moj e mail zlotko14@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Kapitalie farbuje wlosy p. Kasia, salo Marylin na przymorzu. Jagiellonska 8(po schodkach do gory). Jestem jej stala klientka, ostatnio amowila mnie by zrezygnowac z balejagu, i pofarbowac wlosy nowa farba z Loreala. I efekt super. Piekny zimny blond a do tego, zero smrodu. Farba kompletnie bezzapachowa.... Super
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8
a ja nie polecam tego salonu nie wiem kto mi ciął włosy (pani miała ciemne długie włosy i szła na jakaś imprezę do Sopotu bo cały czas to przezywała w rozmowach telefonicznych między cięciami moich włosów)ale przez rok męczyłam się zanim udało mi się uzyskać normalnego pazia, a każdy fryzjer pytał się kto mi zrobił taka "czapeczkę":(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super są fryzjerzy w Klinice Urody Spameed w Zieleniaku. Pracują na Lorealu a do tych farb można mieć zaufanie. Ja mam trudne włosy do farbowania-ciągle zamiast blondu wychodził mi kolor lekko żółtawy. Tam wreszcie zrobili mi taki blond jak zawsze chciałam! No i super cięcie:-) Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21
Od 3 lat strzygę się u Justyny w Spameed. Mogę śmiało polecić. Nie pamiętam dokładnie ile płacę, bo chodzę średnio co 4-5 miesięcy, ale będzie w okolicy 60-70zł. Mam włosy do łopatek, które skracam zwykle do ramion. Nie farbuję. Dziewczyna zawsze doradzi. Kiedy mówię, że to mi się opatrzyło, próbuje doradzić i dobrać coś od siebie. Poza tym nie jest gadułą nawijającą o swoich dzieciach lub klekoczącą z koleżankami.
Korzystałam wcześniej z usług kilku fryzjerów, ale tam wracam od kilku lat. Oczywiście opinia zależy od indywidualnych oczekiwań i każdy wyrobi sobie własną. Niemniej polecam Panią Justynę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Polecam panią Kasie z Fryzjerni ul.Chlebnicka 9/10 513 00 77 99 Naprawdę warto!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15
podbijam
do kogo iść się dobrze ostrzyc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla kogos kto nie ma czasu na siedzenie u fryzjera proponuje uslugi fryzjerskie w domu,pracuje na profesjonalnych produktach,moje uslugi rowniez wykonuje profesjonalnie.Serdecznie zapraszam :) moj mail alan.kwiatkowski21@wp.pl
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Panią Małgosię ze Studia Fryzur na ulicy św. Ducha
Chodzę od kilku lat i jest ciągle świetna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20
Ja polecam Panią MAJĘ salon Wrzeszcz ul. Mickiewicza obok Placu ks. Komorowskiego na przeciwko dużego Kościoła.
Tyle razy ile Pani Maja ratowała moje włosy po wizycie u innego fryzjera! Jest rewelacyjna przemiła zawsze uśmiechnięta jej ręce są bezcenne! a za ścięcie zapłaciłam dziś niecałe 25 zł...
Farbowania nie próbowałam.
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 11
O tak to prawda,mieszkam w tej okolicy, dlatego sprobowalam faktycznie rowniez polecam.Bylam swiadkiem robionego pryey pania Maje baleage cos pieknego!!!! wejdz i sama sprawdz!!!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 11
Również serdecznie polecam p. Maję z ul. Mickiewicza - jeszcze nigdy nie miałam tak ładnie pofarbowanych włosów (blond), jak u niej.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mogę prosić nazwę tego zakładu gdzie pracuje Pani Mają? Lub dokładny adres? Na Mickiewicza są 3 salony fryzjerskie....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak taka dobra to po co chodziłaś do innego że później tyle razy musiała Ci włosy ratować.Coś tu śmierdzi.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
W domu? Tak samo d\lugo trzeba siedzieć pod farbą jak w gabinecie. A co z myciem? Nie mam umywalki przystosowanej do zmywania farby. I resztki włosów ze strzyżenia na moim dywanie? Brak lustra? Brak różnych parowników przy nakładaniu odżywek......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam czy ta pani kasia chodzi po domach uczesac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystam z usług Pani Ani z krewetki, kobieta ma super wyobraźnie i potrafi słuchać klientki, polecam z czystym sercem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18
Mozesz podac nr. Tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,
Ja polecam Panią Magdę z salonu w Beauty Derm w Hotelu Novotel Marina w Jelitkowie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
A co myślicie o Dalii na Kołobrzeskiej?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 24
Byłam w Dalli i jestem średnio zadowolona a o nowym salonie w hotelu marina słyszałam już dobre opinie.wybieram się tam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 22
Dalia na Kołobrzeskiej jest rewelacyjna ! Tylko trzeba wiedzieć do której Pani się zapisać. Polecam Sandrę ma talent w rękach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Byłam tam kiedyś dawno temu prosiłam o jasny blond a wyszlam z ciemnym blondem ja nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ja tez polecam prestige na przymorzu. a agaj76 to u mnie byla dziekuje za pozytywna opinie. jestem mile zaskoczona i zapraszam. rabat bedzie na pewno .
58-553-53-30 Asia
p.s. basia to kosmetyczka notabene szefowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Adikari ul. Ogarna polecam Agatke :)
usiadł, i wytrwale czekał...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ja polecam Alternative, prawdziwi profesjonaliści, włosy po myciu się same układają. Pani Aga z salonu we wrzeszczu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 19
a ja nie wierze tym niezalogowanym osoba,pewnie jakas reklama!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie koniecznie, ja czasami również pisze z nie zalogowanego nicka ale zawsze podpisuje sie swoim. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja polecam fryzjerki z Salonu Beata na Obr.Wybrzeża 6B. Jestem ich klientką od kilku lat i polecam.Profesjonalistki z super pomysłami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pani Emilia salon na" Chełmie "Duet bardzo ładnie i profesjonalnie.polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14
Mam pytanie - Czy w teym zakładzie fryzjerskim pracuje może pani Monika, która kiedys pracowąła na Morenie w zkł. Dana? .Bardzo wdzięcnz abyłabym za uzyskana odpowiedz. dziekuje serdecznie D.Z.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam sie.Dziewczyny sa fajne.Zawsze doradzą i nie zrobią ci czegos na glowie w czym bedziesz zle wygladac.Ja osobiście chodze do p.Moniki ale p.Beatka tez mi pare razy robiła włóski i byłam zadowolona.Do tego super myja glowe.PEŁEN RELAKS!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
smiech na sali ! profesjonalistki? ciekawe ktora bo na pewno nie wredna Beatka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam.
Jestem blondynką, z bardzo ładnym zimnym odcieńiem ( na ulicy jestem zaczepiana gdzie robie włosy ) i zdrowymi włosami, przed tem każdy mi palił moje biedne włosy rozjaśniaczem, okazuję się że farbą też mozna uzyskać ładny blond bez dobijania włosów. Takim sprytnym Fryzjerem okazał się P. Piotr z DIAMOND na Przymorzu, młody, skromny, bardzo się stara a ceny są bardzo ok i bardzo fajny salon, polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 22
POLECAM STUDIO URODY LEA NA SUCHANINIE

studiourodylea.pl :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
wysokie ceny ..nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najgorszy fryzjer u jakiego byłam, kolor włosów totalnie niedobrany do karnacji przy farbowaniu, włosy spalone i ścięte na wycieniowanie (włos z natury suchy i obfity) czego nigdy się nie powinno robić przy moim typie włosów. NIE POLECAM !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
POLECAM P.IWONĘ W SALONIE BELLESA NA ŻABIANCE UL.GOSPODY 19 (obok ERGO ARENY),robi swietny baleyage i super strzyze,ja jestem bardzo zadowolona!!!
http://bellesa.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Fryzjer Enna P. z dojazdem do domu. Moje namiary: aqooku@10g.pl
Wszystkim zainteresowanym podeślę zdjęcia upięć, a także fryzur.

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Gdansk ujescisko przemyska 41 a , fryzjer z dlugoletnim doswiadczeniem ,
niskie ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Barbershop w gdańsku na ul. Garncarskiej 7/8/9 http://www.barbershop-gdansk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18
Dla zainteresowanych proponuje usługi domowe.
Więcej informacji przez telefon. 507022049 Asia.
Pracowałam w Prestige na przymorzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Barbershop nie polecam, jestem roszczarowana
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
same autoreklamy :(
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam sie:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, poszukuję Pana Krzysztofa, który pracował w Retro Atelier we Wrzeszczu, czy ktoś wie, gdzie się przeniósł?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Otworzyl swoj zaklad fryzjerski ul. Garncarska 30
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ten zakład to BOGNA prowadzony przez Pana Adriana
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Barbershop to porażka. Byłam przyciąć grzywkę, tak mi ją opitolili, że musiałam przez parę miesięcy spinać do góry, zanim nie odrostła na tyle, żeby iść gdzie indziej naprawić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Nataszkę- z Ukrainy, do niedawna pracowała w Jacques Andre koło krewetki, teraz przyjmuje we Wrzeszczu, to chyba salon Loreal- tam, gdzie kiedyś była restauracja Newska. Świetnie strzyże, bombowo zmienia kolory i super doradza; chodzę do niej od trzech lat i nie wyobrażam zmienić fryzjera:) Do tego jest bardzo fajna w kontakcie, bezpretensjonalna i miła. Taka super normalna.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 30
Polecam Dreams gdańsk ul. Okulickiego, solidna robota, długoletni staż, przystepne ceny. Korzystamy rodzina z usług już 10 lat. Godni polecenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
Również polecam p. Nataszę z Ukrainy. Ma super metody strzyżenia, inne niż miejscowe fryzjerki. Nie mam problemu z modelowaniem włosów w warunkach domowych. Fryzura sama się układa. Fajnie dobrała mi kolor. Aktualnie pracuje w Gdańsku w salonie PRESTIGE BEAUTY na Grunwaldzkiej 99/101 (58)5238803/732830881. POLECAM!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Witam,
ja obecnie mieszkam w Gdańsku, ale do fryzjera jeżdżę do Pruszcza. Polecam salon fryzjerski Anna - http://www.fryzjer-pruszcz.pl Miałam podobny problem jak Ty, po przenosinach do Gdańska poszłam do innej fryzjerki i włosy wyszły pod siwy deseń. Wróciłam do mojej poprzedniej fryzjerki i wszystko wróciło do normy. Pomimo tego, że raz na jakiś czas kawałek trzeba podjechać to jestem zadowolona, bo włosy dla kobiety znaczą bardzo dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeśli szukasz dobrego fryzjera musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Tutaj fajnie to wyjaśniono http://www.tosor.pl/dobry-fryzjer-jak-szukac-651/ Tak na prawdę nawet fryzjer uczy się Twoich włosów więc za pierwszy razem może mu nie wyjść farbowanie:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam Alternative (salon na przymorzu) koniecznie p. Agnieszke Pyzyk - stylistke. Jest rewelacyjna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
polecam Barbershop w gdańsku na ul. Garncarskiej 7/8/9 http://www.barbershop-gdansk.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Czy polecacie salon Prive, czy Jacques Audre? Nie wiem który wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jacques Andre bynajmniej w Centrum Gdańska - nie polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
nieżle ,zaraz wszystkie salony będą się w taki sposób reklamować..... chyba co niektórzy mają problem z klientami ,więc chwytają się różnych pomysłów.........hi hi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ktoś się orientuje gdzie obecnie pracuje Pani Marlena (blondynka, krótkie kręcone włosy)? Wcześniej pracowała w salonie Alternative w ch familia. Niestety już nie można jej tam zastać;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czy ktokolwiek wie gdzie pracuje obecnie pani Olga Kaczmarek? Wcześniej pracowała na ul. Skarżyńskiego na Zaspie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Matejki 23, GDAŃSK
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Potwierdzam Pani Olga super ścina, świetna fryzjerka
Ol&ol Matejki 23 !!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
NIE POLECAM!!! salon MASARKA!!!! Strona internetowa Pani Olgi rewelacyjna na wysokim poziomie i tego też spodziewałam się idąc do salonu.. Wychodząc byłam bardzooo rozczarowana. Nikt się mną nie zajął, nie zaproponował nic do picia. W samym salonie głośno.. Panie Fryzjerki opowiadały klientom swoje prywatne historie. i może nie byłoby w tym nic złego ale jak słyszałam tą samą historię juz trzeci raz to zrobiło mi się niedobrze:( często było słychać przekleństwa- co już jest bardzoooo słabe!! Podczas farbowania włosów często Panie Fryzjerki rozmawiały przez telefon co spowodowało że czas wizyty sie wydłuzył.. Sam zabieg farbowania słaby- Pani Olga mało kreatywna jako fryzjerka! Jestem bardzoooo niezadowolona i już nigdy tam nie wrócę jak również nie polece tego salonu nikomu kto ceni sobie spokój zaangażowanie w pracę przy kliencie a wreszcie kto chce wyjść zadowolony!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Franczeska, jaki salon polecasz, bo po opisie sądze ze mamy te same priorytety jesli chodzi o fryzjera; przeprowadzam sie do Gd i salon Pani Olgi robi na Montibello a tego tez szukam...moze ktos cos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam jednego Pana który jest kolorystą i mogę rzec że jest mistrzem blondów. Mam robiony kolor właśnie u niego ale niestety nie mam zdjęć ... Mateusz Olszewski bo o nim mowa przyjmował w CH na szadółkach ale chyba już go tam nie ma i z tego co wiem będzie przyjmował w studio w baninie
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5
tak http://www.kubickae.pl byłam dzisiaj i jestem bardzooooo zadowolona
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
tak pracuje w studio loreal w baninie http://www.kubickae.pl
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Juz Pan Mateusz Olszewski nie pracuje w Baninie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pan Mateusz pracuje w Baninie, ale ma własny zakład. Zaraz za biedronką. Nazywa się : Olszewski&Glebocka.
Pozrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Porażka robi żółty blond, w sam raz na Wielkanoc, kurczak jak nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ANIA TERAZ PRACUJE W POINT http://salonpoint.pl/info/firma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja ci polecam Quiris w Brzeźnie poczytaj tam też opinie-ale ja jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o kolor i cięcie !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Fryzjerka z linku powyżej ma napisane "Stylista fryzur od ponad 20 lat" a obok znajdziemy jej rok urodzenia 1984 hmm z obliczeń można wywnioskować że ma 29 lat. Pierwszy raz spotkam się że można zacząć pracę w salonie fryzjerskim już w wieku 9 lat ... gratulację ...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
szymon niemczynski grobla I 13 jest tam taka pani ktora iest Ukrainka, nie pamietam jak ma na imie -pani Regina? ale jest cudowna! jestem z mazur i pojechalam w nieznane klimaty fryzjerskie i trafilam do tej pani, bardzo ladnie mnie ostrzygla i ulozyla wlosy ("niedbaly" wpleciony warkocz) wygladalam cudownie, zaluje ze do tej pani mam tak daleko, cale zycie marzylam o takiej fryzjerce, ktora ma wyczucie, za duzo nie gada i nie przesadza z lakierem, trzyma sie naturalnego stylu kobiety
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Barbershop ul. Garncarska 7/8/9

ja tam chodze i jestem zadowolony moja żona chodzi do anety i bardzo sobie ją chwali ceny umiarkowane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
A mają w którymś zniżki dla studentów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W salonie Bogna na starówce i we wrzeszczu są rabaty studenckie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
ja bardzo polecam panią karoline z ul rzeczypospolitej ,potrafi dobrze sie zająć włosami słucha i doradza.wCZEŚNIEJ MNIAŁAM BALEJAGE A a teraz mam piekny blond kolor bez rozjaśniania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Co sądzicie o salonie fryzjerskim Diamond?? Warto czy raczej nie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
porazka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Długo szukałam profesjonalnego Fryzjera, prawie dwa lata chodziłam od salonu do salonu (w Gdańsku)
Za każdym razem to kolor nie ten to złe ciecie to wymówki nie da się tego zrobić.
Większości przypadków byli to mężczyźni, wielcy mistrzowie którzy każą na siebie mówić STYLIŚCI.
Po latach stwierdzam ze większość facetów i ich dobór koloru daje dużo do życzenia tym bardziej ze ich fachowość oparta była 3-4 miesięcznym szkoleniem a nie wieloletnia szkolna praktyką.
Przez przypadek trafiłam to pani Wiesi z Wrzeszcza obok rynku i to był strzał w dziesiątkę. Idealne ciecia profesjonalne podejście i super dobór koloru REWELACJA. Podpytując obok siedzące klientki dowiedziałam się ze Pani Wiesia szkoli się u znanych szkoleniowców Polskich jak i Włoskich i Hiszpańskich. Jej klientkami są nawet kobiety ze stanów.
Jedynym minusem to terminy, zbyt wielu chętnych.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 17
jak nazywa się ten salon?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja też chciałabym poznać nazwę tego salonu :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ewelinka masz racje Tych pseudo Stylistów po kursach fryzjerskich tez mam dość. Mistrzowie jednej fryzury !!!
Chętnie poznałam bym fryzjera obok rynku o którym mówisz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Rynek jest przy ulicy Wyspiańskiego, wystarczy wpisać w google fryzjer a Pani Wiesia jest tylko jedna.
Pozdrowienia dla kumatych
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polecam Tomka Szpiec na Ogarnej w Gdańsku. Zadowolona klientka - pięknie dobrany kolor:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Szukam fryzjera ktory dobrze mnie ufarbuje. Mam dosc zoltych lub rudych refleksow i zle dobranego koloru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
https://www.facebook.com/studio01aniadomagala
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Retro Atelier
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Retro wrzeszcz

A jak wyglądają ceny w retro? konkretnie chodzi mi o strzyżenie z modelowaniem długich włosów. Nie ma informacji na stronie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam salon Gosia na przymorzu! świetnie tną i farbują ;) ....Stała klientka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam Ci Radka, sprawdzony fryzjer :)
http://www.professionalhair.pl/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
A czy ktoś się orientuje gdzie teraz pracuje p. Ola ze studia urody Lea na suchaninie? chciałam się osatnio do niej zapisać, ale dowiedziałam się że już tam nie pracuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zakład Fryzjerski Barbershop

Dobrzy styliści, umiarkowana cena, no i opinie mówią same za siebie https://www.facebook.com/BarberShopGdansk
http://www.barbershop-gdansk.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
opinie to chyba sami sobie piszą. JEDEN Z NAJGORSZYCH FRYZJERÓW W GDAŃSKU. nie wrócę tam nigdy!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
przerost formy nad trescia,niektorzy wygladaja jak skacowani,ja nie polecam.....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

bo pewnie są....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od Paru dni otwarty nowy salon Hair studio w CH OSOWA!! Pracują tylko faceci. Super obsługa a co najważniejsze - jakość usługi jest rewelacyjna. Mam gęste trudne dla wielu fryzjerów włosy. Maciek z tym radzi bez problemu. Polecam wszystkim ten salon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Tez bylam u Radka Smarza, warto bylo czekac:-) :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam. Poszkuję fryzjerki - p. Magdy, blondynki, ok. 40. Pracowała przez chwilę w salonie Nayla w Gdyni na Parkowej, niestety nie zdążyłam już do niej po raz drugi. Wiem, że pracuje w jakimś salonie w Rumii i w Gdańsku w okolicach starówki. Pomóżcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Trafiłem przypadkowo do salonu Krystyna na Słowackiego,strzygł mnie taki młody chłopak- rewelacja, nawet sprzęt dezynfekował. Naprawdę polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
czy ktos zna fryzjerke z dojazdem do domu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jeśli nie przeszkadza dojazd na Osową, polecam Panią Asię.
Bardzo miła i bardzo dobra fryzjerka.
Jestem dość wymagająca i długo szukałam ale udało się znaleźć. :)
Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość i podam wtedy numer, :) emi-emilka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja mogę polecić Geometrię na Młyńskiej oraz Alternative na Grunwaldzkiej. Naprawdę świetna atmosfera w obu salonach, a co najważniejsze są bezbłędni jeśli chodzi o umiejętności fryzjerskie. Dawno nie byłam u tak dobrych fryzjerów. Zmieniłam ogólnie fryzjera ze względów czysto logistycznych, nic więcej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mały salonik z Zamiejskiej chyba 32 (dokładnie nie pamiętam). A Pani Alinka to perfekcjonistka w tym zawodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zdecydowanie Smarz, wajdeloty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Polecam Salon VERISS HAIR na Jana Pawła II na Zaspie. Jestem bardzo zadowolona jeżeli chodzi o farbowanie i strzyżenie pełen profesjonalizm, super wystroj i mila atmosfera. Przystepne ceny ( nie z kosmosu) i pracuja na dobrych markach...!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Odradzam salon Veriss Hair - strzygłam się tam dwukrotnie i więcej nie pójdę. Strzyżenie jest toporne, włosy źle się układają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też polecam nie drogo i efekt widze na swoich włosach super i fajna atmosfera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Veriss hair naprawde przystepne ceny i na dobrych markach pracują spoko wystroj a co do fryzury to jedtem mega zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam, nie dbają o klientów, nie można płacić kartą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE POLECAM Veriss Hair!!! Te "fryzjerki" to jakaś tragedia. Myślę, że Bożena za rogiem lepiej by mnie pofarbowała. Dramat. Nie traćcie ani czasu, ani pieniędzy na nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja farbuje w Allure w Brzeznie. p. Magda i Sylwia. Doradzaja i pomoga Ci napewno. Maja stronke na fb. Ceny przystepne. Ja farbuje tez na blond i u innych fryzjerow tez jakies dziwne kolory wychodzili a od kiedy robie u p. Sylwii wychodzi super blond :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dobra metoda by sprawdzić czy dany fryzjer jest dobry to sprawdzenie jakich kosmetyków używa. Zapamiętajmy kilka nazw profesjonalnych kosmetyków typu Volume hair Plus jeśli chodzi o objętość włosów i starajmy się je wplątać w rozmowę.
Profesjonalni fryzjerzy na pewno kojarzą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Możecie polecić jakiś salon fryzjerski majlepiej w Gdańsku, gdzie dobrze zrobią 'styling' ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeśli chodzi o dobrego fryzjera to z czystym sumieniem mogę polecić Salon Urody Maska na Oruni Górnej w którym przyjmuje przesympatyczna pani Ania, moim zdaniem najlepsza stylistka fryzur i koloryzacji w Gdańsku. Skorzystałam z usług już 3 razy i polecam.Super salonik i super atmosfera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie czytajcie tych auto reklam. Nie wierzę, że nie macie sąsiadów, że nie rozmawiacie z nikim. Popytajcie znajomych od nich zdobędziecie szczerą informację. Tu salony same się reklamują... Przepraszam w większości znacznej większości...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
czy chodzi Ci o ten produkt ? http://volumehair.pl/
bardzo ciekawe, wprowadzę go do mojego salonu, dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeśli nie jest dla Ciebie problemem wybranie się do Gdyni, to polecam tamtejszą Dolce Vitę - byłam u nich już parę razy i zawsze było miło, cenowo też spoko, no i do tego super fryzura;) Podobno jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, to także dają radę, ale ja jeszcze nie korzystałam z ich usług pod tym względem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Polecam salon Fryzjerski we Wrzeszczu na ul. Wajdeloty 14 u Pana Wojtka. Nie znam lepszego fachowca w tej branży.Mam blond włosy i zawsze mam idealnie ufarbowane, a co najważniejsze nie są zniszczone !
Często się zdarza , że pytają mnie panie gdzie farbuję , bo mam naprawdę piękny promienisty blond, a nie popalony popiel.Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Najlepszy salon fryzjerski jaki znam to salon Wojtek we Wrzeszczu na ul. Wajdeloty 14. U Pana Wojtka w salonie panuje miła i przyjemna atmosfera , zawsze idealnie dobierze strzyżenie , doradzi jak pielęgnować włosy w domu.Jestem zachwycona i z przyjemnością tam wracam. Szczerze polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Pan Wojciech chyba sam pisze sobie te opinie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy fryzjer to Pan Wojtek we Wrzeszczu ma salon na ul. Wajdeloty 14 . Nie ma lepszego i bardziej kreatywnego i doświadczonego fachowca.Polecam, nie pożałujecie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

Coraz częściej słyszę w wśród koleżanek bardzo dobre opnie na temat usług salonu kosmetycznego La Monique w Luzinie. Chwalą nie tylko same zabiegi kosmetyczne, ale również usługi fryzjerki i manicurzystki. Może tam się wybierz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam. Mogę polecić Ci młoda zdolna fryzjerke. Pracuje w swoim zawodzie już 5 lat zaraz po szkole . Nie jest po rzadnych szybkich kursach. jestem jej stała klientka. Własnie otworzyła swój salon https://www.facebook.com/Atelier-Urody-Fryzjerstwo-Kosmetyka tu masz strone na fb.Ma mase klientek wiec ciężko się do niej dostać. Nawet jeśli by zmieniła siedzibę poszłabym za nia gdzie by była. Wiadomo każdy przywiązuje się do swojego fryzjera. Duzo razy się zraziłam bo albo miałam tak wycieniowane włosy ze nie rowne z dziurami albo zóltko na głowie. Jeśli szukiasz na prawde dobrej fryzjerki to Ci ja polecam . Anna Duda salonik mieści się w Brzeznie Dworska 27.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam, że jeden z lepszych salonów to Joliesse
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę do salonu Joliesse hair&spa. Bardzo miła obsługa, fryzjerzy z doświadczeniem. Zawsze rozjaśniam u nich włosy i jestem bardzo zadowolona z efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie są tam ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam salon Joliesse - mają bardzo szeroki wybór usług i dobre ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Dolce Vita Instytut Piękna w Gdyni, perfekcyjnie dobrali mi kolor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszych fryzjerów i fryzjerki w całym Trójmieście znajdziecie w Joliesse. Tylko tam chodzę na farbę i czesanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komplet elementów wyposażenia - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
To wcale nie jest takie trudne, trzeba działać z głową i wtedy będą efekty.
Natomiast nic nie dzieje się od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto zwrócić uwagę na to, czy fryzjer korzysta z profesjonalnych kosmetyków do włosów ze sklepu fryzjerskiego: https://sklep.berendowicz-kublin.pl/k/wlosy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez lata miałam zaufaną fryzjerkę, która niestety się przekwalifikowała i już nie pracuje w zawodzie. Czytałam co jest wyżej napisane, szukałam na https://wpadaj.pl/szukaj/manicure/gdansk bo tam też są opinie o salonach i ceny, ale nadal mam wątpliwości. Czy ktoś ma pozytywną opinię o ExcellenQ na przeciwko Madisona ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrzcie na to - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/category/fotele-fryzjerskie?horizontal
Każdy element powinien być dopasowany z głową. Zrobicie to właśnie tak, to będziecie zadowoleni.
To dobry kierunek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkie rozwiązania, które muszą być w takim miejscu - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Sporo tego, ale co tutaj dużo mówić - to niezbędne rozwiązania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

do góry