Widok

tanie drzwi wewnętrzne - gdzie ?

gdzie kupić na terenie trójmiasta tanio drzwi wewnętrzne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile to znaczy tanio? jak ja szukałam to tanie były w np. Castoramie, z "firmowych" to DRE ma tańsze, ja mam PORTY, za drzwi z ościeżnicą płaciłam 800 zł
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie, najtaniej to Castoramy Leroye itp - tam masz bodaj 400zł za drzwi z ościeżnicą.
Za firmowe (Pol-Skone, Porta DRE) zapłacisz od 800zł wzwyż
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę spojrzeć na ofertę drzwi INVADO siedziba przedstawiciela Beniowskiego 5 (boks 32 ), lub drzwi DDD na kartuskiej naprzeciw stacji paliw Rafinerii.
Agata
www.projektywnetrza.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam drzwi z drewna litego, wykonane przez stolarza, robione na wymiar z ościeżnicami. kolor i rodzaj drewna do wyboru. Kontakt do sprawdzonego stolarza 695 656 234. Polecam. Ja jestem z usług zadowolona. Mogę przesłać fotki drzwi. Proszę podać meila. Moje zdanie - bez porównania z drzwiami z castoramy lub practikera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę o fotki na maila magdaik gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o zdięcia dzwi i w jakiej miejscowości jest ten stolaż i ile wychodzi za skrzydło z ościeżnicą Pozdrawiam maniek1@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprosze o fotki i cene na maila monikazie@interia.pl

Dziekuje bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę również o fotki drzwi oraz cenę na maila: slonecznik-9@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę o fotki adriane_scarab@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jeżeli możesz, to proszę prześlij mi link ze zdjęciami drzwi
Pozdrawiam i dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co masz na myśli - t a n i e -
można kupić "klepkę" za grosze w byle markecie,a można wydać ho ho
i więcej za super wyrób i styl.To jest wybór na lata i pojemność portfela
co doradzić ???
"PORTA","LUTOSTAŃSKI","INVADO",DRE jest tego do bólu .
Proponuję wizytę u dilera,tam jest szansa zawsze na duży RABAT.
Na początek -szukaj w necie "drzwi wewnętrzne"najlepiej z montażem
zawsze będzie taniej/zakup z usługą 7%VAT/
pozdro P.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam w multiplexi za niecale 1200 zl z oscieznica,. zobacz ich strone http://www.multiplexi.pl moze cos ci sie spodoba bo drzwi nawet spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może takie :
http://allegro.pl/okazja-drzwi-drewniane-wewnetrzne-sosna-i1612005882.html
widziałam je "na żywo" i są bardzo dobrze wykonane. Wiem, że mają też inne wzory i kolory no i te drzwi są drewniane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Firmę Bes-pol na grunwaldzkiej e G.Oliwie
nr do przedstawiciela 514-021 429
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam
Prosze o podpowiedź - czy przedstawiciel przyjeżdża do domu i doradzi?? co zreobić ewentualnie z drzwiami- jak długo później trwa demontaż starych ościeżnic ( jeżeli zajdzie taka potrzeba ) i montaz nowych.
Czy Pan korzystał z usług tej firmy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM SKLEP FIRMOWY DDD NA KARTUSKIEJ.DUZY WYBOR DRZWI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pogadaj z rafałem 693748618 powiesz co chcesz,jaki wzror ,kolor i powie ci cene, zawsze cos spusci z ceny a jakosc wysoka, mam jego drzwi w domu i wejsciowe mi zaczyna robic. Radek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę zajrzeć do bel-polu. Często mają promocje. Można wynegocjować rabat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tanie a jednocześnie fajne i trwałe drzwi są w pol-skone. Mają kilka punktów w trójmieście, gdzie można kupić- najlepiej wejść na stronę i sprawdzić gdzie najbliżej. Ja kupowałam ostatnio do sypialni drzwi Sempre w kolorze imbirowym- wyglądają świetnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najlepiej podjedź do A-jeden do Gdańska na al. grunwaldzka 355
Macie tu link do strony

http://www.a-jeden.pl

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...

wypowiedź zmoderowana ( 2012-06-05 10:23:21)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...

wypowiedź zmoderowana ( 2012-06-05 10:23:27)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam do nowego domu drzwi pokojowe tanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście polecam sklep internetowy http://www.panelmarket.pl gdzie kupiłem drzwi VASCO w bardzo okazjonalnej cenie! Naprawdę polecam ich!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy tydzień temu na promocji w Voxie - zamówiliśmy z montażem i było taniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jezeli jestes jeszcze zainteresowna zakupem zadzwon 506 119 702 zajmujemy sie sprzadza drzwi mamy super oferty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja proponuję skorzystać z usług Pani z BMS przy ul. Pstrowskiego znajdzie wam drzwi w dobrej cenie i z montażem. Mi pomogła ostatnio w zamówieniu drzwi z Polskone wyszły mnie razem z ościeżnicą jakieś 480 zł.
Dobrej jakości drzwi wraz z ościeżnicą.
A w marketach są skrzydła za około 200 zł ale do tego trzeba zakupić ościeżnicę a ona już bardzo często kosztuje 230-250 zł i jaki ma to sens.
Jak drzwi w firmach Polskone, Drims można kupić w tej samej cenie albo i taniej a o lepszej jakości. I mamy gwarancję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy drzwi na Jesionowej we Wrzeszczu -nie pamiętam nazwy ale może znajdę umowę. Sprzedawczyni bardzo fajnie nam dopowiedziała pewne rzeczy o których nie mieliśmy pojęcia,a za drzwi zapłaciliśmy do 800 zł już z futryną za całość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam drzwi firmy Intenso-doors są dostępny m.in. w A-jeden na Grunwaldzkiej. Jakość pierwsza klasa !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś ma drzwi DRE lub Vox? Zastanawiam się ,które będą lepsze do kuchni i łazienki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupilismy w leroy za 254zl i jest ok nalezy pamietac ze dochodzi do tego oscieznica 150zl i listwy na dwie strony 90zl wiec razem to i tak wyszlo 490zl od drzwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w/g mnie nie opłaca się kupować w castoramach i tym podobnych,bo są kiepskiej jakości, laminat jest jak papier; zamawiałam dzrzwi do mieszkania syna z firmy Pol-skone i uważam, że w tej cenie (cena z ościeżnicą 500-600 zł) lepszych nie kupisz, przedstawiciel przyjechał do domu, z próbkami, wszystko pomierzył, wybraliśmy odcień pasujący do wnętrza; jedynie czas oczekiwania 6-8 tygodni, ale warto było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najtaniej to markety, ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Ja proponuję hurtownie na al. grunwaldzkiej 355 w Gdansku.
Nazwa to a-jeden tam kupiłam w dobrej cenie z montazem a jakościowo jest super !!
Polecam Aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja kupowałam w Gdyni pogórze nie pamiętam dokładnie jaka była cena ale tam mi dali najtańszą ofertę i ten koleś co przyjechał na pomiary naprawdę wiedział jak doradzić a i u nich można jeszcze się dogadać jeżeli chodzi o podłogi to moja znajoma kupowała i dostała mega zniżke ta sama podłoga w castoramie była droższa o jakieś 10zł na metrze a robiła domek! pogórze ul. Abrahama - obok złotnika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM ZAJMUJE SIE SPRZEDAZA I MONTAZEM DRZWI
POMIAR BEZPLATNY
506 119 702
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drzwi zewnętrzne za 800 zł to drogo, ja ostatnio wymieniałam u siebie w mieszkaniu za 300 zł / szt. i jakość wykonania jest z pewnością większa niż tych z marketów. Firma ma oddział w Gdyni - http://www.art-tom.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Polecam drzwi z salonu DDD Gdańsk na Kartuskiej 422.
Duży wybór (DRE, POL-SKONE,INVADO), dobre ceny i co najważniejsze kompetentna i fajna obsługa.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko DRE

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ble, co za paskudna autoreklama, nie piszcie chociaż z tego samego kompa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam kupić przez internet np w Invado - http://www.invado.pl/ zwyczajnie bardziej się opłaca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (26 odpowiedzi)

Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Póki co panele...

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

do góry