Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia Doskonały lekarz, profesjonalne podejście do klienta !!! polecam 100%
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie. Pani Marta profesjonalnie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Anna J - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam dr Butowska , od wielu lat korzystam z jej usług. Bardzo...
~Anna J
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 listopada 2020

Kokosanka - opinia wątek zamknięty Do pani doktor trafilam z polecenia i sie nie zawiodlam. Szybko i...
~Kokosanka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam! Po zabiegu wypełnienia doliny łez przez 2 miesiące...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Anny Butowskiej to miejsce, w którym można...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Jako wieloletnia pacjentka dr Ani Butowskiej śmiało mogę polecić zabiegi w...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm począwszy od wejścia i obsługi recepcji aż po samo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Polecam Panią Doktor wątek zamknięty Z oferty tej Kliniki korzystam od kilku lat. Dr Butowska to lekarz z pasją....
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Recepta na dobry wygląd i świetne samopoczucie :)) wątek zamknięty Pani doktor Anna Butowska to wspaniały lekarz medycyny estetycznej który...
~Marta S
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Niezastąpiona Pani Dr. wątek zamknięty Zostałam stałą klientką Pani Doktor Butowskiej i nie wyobrażam sobie siebie w...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

.... wątek zamknięty U Pani Anny byłam trzy razy. Za każdym razem za ten sam zabieg płaciłam inną...
~Patrycja Nowacka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Profesjonalizm w każdym calu wątek zamknięty Pani dr Butowska, to dokonały fachowiec, wykonujący swoją pracę z pasją i...
~Ania M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Bardzo, bardzo zadowolona wątek zamknięty Skorzystałam z usług dr Butowskiej, w ogromnej mierze polegając na Jej...
~Izabela
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Polecam wątek zamknięty Serdecznie Dziekuje Pani dr Butowskiej za przywrocenie usmiechu na mojej...
~LUSIA
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Wdzięczna pacjętka wątek zamknięty W gabinecie Pani dr Ani Butowskiej w różnych odstępach czasu korzystałam i w...
~Barbara
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Gabinet cudów :) wątek zamknięty Jestem stałą klientką pani doktor Ani i korzystam z usług gabinetu od wielu...
~Iwona H.M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Pani Anna Butowska wpaniały fachowiec wątek zamknięty Rok temu skorzystałam z wszczepienia nici by poprawić kondycję twarzy......
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Bardzo dziękuję wątek zamknięty Byłam u Pani doktor na kilku zabiegach peelingu, mezoterapii i jestem bardzo...
~Iwona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Poprawa nieudanego zabiegu kwasu pod oczami wątek zamknięty Bardzo dziękuje Pani Doktor Annie Butowskiej. To kompetentna osoba z...
~Ania
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry