A la française

Restauracje

Gdańsk, Spichrzowa 24/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Darek. - opinia Bardzo dobre śniadania....świeżo wypiekane croissanty. Polecam
~Darek.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Pawel - opinia Polecam każdemu! Przepyszne jedzenie i świetna obsluga
~Pawel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty mało blichtru dużo dobrego jedzenia, mniam
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Zmyliły mnie opinie wątek zamknięty Nie polecam - chcieliśmy spróbować kuchni francuskiej, opinie w większości...
~Takajedna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Czarł prysł... wątek zamknięty Bywałam wielokrotnie, zawsze zadowolona jednak czarł prysł gdy spotkaliśmy...
~MB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

przepysznie! wątek zamknięty zupa cebulowa najlepsza w trójmieście, bagietki super, naleśniki też ta...
~lawenda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

mieszane uczucia wątek zamknięty jak na bar zbyt wyszukane jedzenie i zbyt wysoki rachunek zaś jak na...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Restauracja A la francase wątek zamknięty Orginalnosc kuchni francuskiej wysoka jakosc produktow , Idealna restauracja...
~Barbara Christov
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Francuskie jedzenie wątek zamknięty Wybraliśmy się ze znajomymi na kolację do A la fracaise, bez wcześniejszego...
~SM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Oczywiście polecam!!!! wątek zamknięty Odwiedziliśmy lokal z moją wybranką podczas "weekendu za pół ceny". I tu...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Bardzo smacznie!! wątek zamknięty Byliśmy na obiedzie w części dolnej - jasno, przestronnie. U góry trochę...
~Koper
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

warte odwiedzenia miejsce wątek zamknięty Na mapie trójmiasta restauracja ta wyróżnia się przede wszystkim unikalnym...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Byłam z chłopakiem na lekkim obiedzie. Oczywiście spróbowałąm zupy cebulowej...
~kleo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, świetny wystrój, przemiła obsługa, pyszne lekkie...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

jedzienie wątek zamknięty znajoma zabrała mnie tydzien temu na kolacje. byłsmy na dolnej czesci- bez...
~dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Polecam wątek zamknięty Smaczne potrawy, mila obsluga, sympatycznie i niezadrogo. I ten akcent...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Wspaniałe francuskie bistro. wątek zamknięty Odwiedziliśmy dziś z moim partnerem "A la francaise" na lunch i musze...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Beata - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa.Lokal godny polecenia zarówno na...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Nareszcie w Gdańsku bretońskie "gallety"! Bardzo przyjemny lokal, świetna...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

Cudowne miejsce! POLECAM! wątek zamknięty Byłam w lokalu kilka razy, piękne miejsce, fajnie urządzone. Lokalizacja też...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry