Widok

ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!

W październiku 2012 roku sprawiliśmy sobie internet z UPC, a ponieważ jesteśmy studentami wybraliśmy umowe na 9 miesięcy, która miała trwać do czerwca 2013 roku. Początkowo było ok, internet tani i szybki. Po podajrze 2 miesiacach rachunek nam skoczył o prawie 20 zł (potem znaleźliśmy mały druk w umowie, który o tym mówi, więc nie wiem czemu inne ceny mają podane na swojej stronie skoro te ceny obowiązują 1-2 pierwsze miesiące). Mamy wrzesień a faktury za internet przybywają! U końcu trwania naszej umowy pojechaliśmy osobiście aby oddać ruter i załatwić wszystkie formalności. I co nam powiedzieli? Że za późno przyjechaliśmy (?!) i będziemy musieli zapłacić kolejny miesiąc a ruter mamy we wrześniu gdzieś wysłać. Pomyślałam, że to nienormalne, ale ok jeżeli jeszcze miesiąc mamy płacić to nic takiego aż wielkiego mimo, że i tak nie powinniśmy. Zapłacilismy 2 nastepne faktury a ciagle je wysyłaja mimo, że umowa rezygnacji została dawno podpisana! Dodzwonić się nie można, a podejrzewam ze i tak coś wymyślą i będziemy musieli płacić jeszcze długo, mimo, że dawno nie mamy już internetu. Jeżeli nie chcecie niepotrzebnie płacić za coś czego nie macie to zdecydowanie nie polecam!
Moja ocena
UPC Polska kategoria: Dostawcy internetu
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To co wyczynia UPC to woła o pomstę do Nieba !!!!
Ja płacę od dwóch lat regularnie faktury przez Internet, jednakże pewnego miesiąca nie zapłaciłam ponieważ byłam za granicą. Rachunek uiściłam dawno temu ok. 1,5 roku a UPC do tej pory przysyła mi tę niezapłaconą fakturę. A najśmieszniejsze jest to, że jak dzwonią do mnie z propozycją korzystania z ich usług, to pan mówi, że nie ma żadnego zadłużenia i moje konto jest czyste.
Co tu jest grane pytam się???!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cyt: "Co tu jest grane pytam się???!!!!"

Nic nadzwyczajnego. Zwykły burdel Pani Grażyno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodzice załatwli studia, a nie nauczyli czytać umowy?-,,dodzwonić się nie można, umowa rezygnacji podpisana"- Od czego masz UPC kontakt, czat, biuro obsługi klienta, Poczta Polska - Czekaj dalej i zapłacisz kare za niezwrócony sprzęt. Korzystam z UPC około 20 lat TV póżniej telefon następnie internet - obecnie 156 kanałów z nagrywarką,telefon za darmo Europa-Świat, internet 25Mb/s ruter i nie mam problemów. Dodzwaniam się kiedy chce tylko trzeba posłuchać głupich reklam i poczekać, a pod koniec umowy sami dzwonią z ofertą lepszą niż w internecie.Zostaw Facebook,NK,GG poczytaj oferty i regulaminy. ZDROWYCH WESOŁYCH oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2014r.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
dokładnie. Ludzie nie czytają umów, zgadzają się na usługi przez tel, a później jęczą. Wystarczy pójść do biura obsługi, albo poczytać regulaminy ofert w necie zanim się zamówi. Nie chcesz słuchać muzyczki w tel to rusz się do biura lub napisz w necie reklamację lub coś podobnego - są zakładki na ich stronie. Przecież możliwości jest dużo.
A jeśli komuś się nie podoba to przecież może zrezygnować, jest mnóstwo innych firm do wyboru, ale działają podobnie, może lepiej, może gorzej, ale wiadomo, że dalej będzie narzekanie. Taka nasza mentalność.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja rowniez mam z nimi same problemy ...Na szczescie mam tylko telewizj u nich ...rachunki przychodza wieksze a mialbyc tylko 49zł .... Dodatkowow musialam ostatnio zaplacic 12zl wiecej za film ,ktorego nie zamawialam ani ja ani nikt z mojej rodziny ...ciagle cos ciagle dodtakowe pieniadze no nie nawidze ich zrezygnowac nie moge bo to sie wiaze z duzymi kosztami niestety jeszcze troche sie pomecze ale pilnujecie wszystkiego kazdej zlotowki bo to zlodzieje!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja z kolei byłam ich klientką jakieś 3 lata temu, zawsze płaciłam wszystko na czas. Najczęściej przez internet. Gdy został mi ostatni miesiąc do zapłaty, zapłaciłam. Mało tego, nadpłaciłam 72zł bo kasa nie była zaksięgowana i pokazywało mi na minusie. Ponieważ wyjeżdżałam za granicę, pieniądze wpłaciła moja znajoma na poczcie. Niestety dane adresowe podała swoje. I wchodząc na moje konto w upc gdy zobaczyłam nadpłatę, napisałam o zwrot. Odpisali, że zwrotu gotówki może się ubiegać osoba która dokonała wpłaty, osobiście! Co za paranoja!!! Nie wystarczy, że to na moim koncie jest nadpłata. Ale obca osoba z mojego rachunku może się ubiegać o kasę. Gdybym to ja była winna im te 72zł to by mnie po sądach ciągali, komorników nasyłali itp Nie polecam UPC !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry