Widok

ADRO Gdynia

Byłem . zaniosłem dokumenty, wyjazd miał być na dniach bo zostałem zakwalifikowany , czekam juz ponad miesiąc i nic. Na moje telefony sekretarka odpowiada,że jestem do dyspozycji prezesa. A ogloszenia non stop szukają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój mąż miał podobnie miał już wyznaczona datę ale dzień szybciej odwołali a po dwóch dniach dostał tele że wyjazd jest następnego dnia, a miałeś wyjechać gdzie i jako kto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś więcej się wypowiedzieć na temat tej firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma beznadziejna.Mój mąż złożył papiery 2 lata temu miał też jechać jakoś przez 2 lata nie wyjechał mimo że był zakwalifikowany a non stop się ogłaszają.Polecam firmęQUADRANT wyjeżdżają na remonty statków do Francji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
płacą 26 zl na godzine w niemczech mąż wyjechal na 2 tygodnie a siedzi juz miesiac i nie wiadomo kiedy wroci wiec dla mnie beznadzieja, zgadzalismy sie na 2 tygodnie a nie na wiecej zjechac sam nie moze bo za duza kara by byla eh firma beznadziejna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwna firma w niej nigdy nic nie wiadomo, jedziesz na dwa tygodnie wracasz po dwóch miesiącach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i oto chodzi ciesz sie ze masz prace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak włśnie codziennie nowe ogłszenie a jak dzwonisz i pytasz to nie ma wyjazdu .To po jaki kij te ogłoszenia ????
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry