Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta Stradowska - ocena Nie polecam! ArteCafe reklamuje się jako między inny autoryzowany serwis...
~Danuta Stradowska
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Lucyna Pyszynska - opinia wątek zamknięty Profesjonalna miła i szybka obsluga,zarówno przez telefon jak i na...
~Lucyna Pyszynska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Przemysław Praski - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z serwisu pogwarancyjnego ekspresu do kawy Jura. Usługa wykonana...
~Przemysław Praski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

obsługa wątek zamknięty Wcześniejsza opinia, jaką znalazłam w internecie, na podstawie mojego...
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Arte Cafe wątek zamknięty Super expresowa obsługa.Dziękuję i bardzo polecam.
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Zakup ekspresu Jura Ena Micro 90 wątek zamknięty Szczerze polecam zakup ekspresu w ArteCafe. Najpierw dopytali o kilka rzeczy,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Polecam ale.. wątek zamknięty Ostatnio odwiedziłam punkt na Morskiej w Gdynii, ponieważ planuje kupić...
~gosc
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

naprawa saeco expres wątek zamknięty Miałam okazję dzisiaj być w tym punkcie i powiem , że z tak fachową, szybką i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam to miejsce jako serwis. Co do asortymentu, zakupu...
~gz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Polecam ! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, polecam wszystkim! Panowie bardzo pomocni, odrazu...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

naprawa expresu Nivona ,rewelacja wątek zamknięty Super serwis ,bardzo profesjonalna obsługa ,expresowa naprawa expresu 1 dzień...
~Kitosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Super wątek zamknięty Popsuł mi się ekspres. Najpierw pomoc przez telefon, pomogło. Ale w ekspresie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

polecam wątek zamknięty Fachowe naprawy, przystępny cennik. Minus to czas oczekiwania na naprawę
~Przemek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Naprawa ekspresu NIVONA 855. wątek zamknięty Korzystałem z ich usług 2 razy. Rewelacja. Bardzo uprzejme i fachowe...
~Piter
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

naprawa ekspresu wątek zamknięty Najlepszy serwis ekspresów do kawy w Gdańsku pod każdym względem, szybka i...
~tadeuszk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

seaco wątek zamknięty Bardzo mili i sympatyczni ludzie naprawdę potrafią pomóc gdy ma się problem z...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

Naprawa ekspresu wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z miłej, profesjonalnej i niedrogiej obsługi....
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Świetna obsługa. wątek zamknięty Polecam, Panowie są wyrozumiali, pomogą nawet przez telefon. Szybka,...
~Gdańska Grupa Audytorów
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo fachowy serwis. Miła obsługa. Podejście bardzo miłe , pomoc techniczna...
~Kerdej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

polecam wątek zamknięty bardzo konkretnie, fachowo, bez naciągania- naprawa-ok polecam
~justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry