Widok

AP EDUKACJA - OSZUŚCI !!!

Czy ktoś w Gdańsku ma problem z wypłatą pensji ??? Ja nie mam od 4 miesięcy. Oczywiście kontakt z nimi zerowy !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na meile nie odpowiadają to może tu Zarząd Szkoły odpowie :) Bo aż wstyd. Kiedy dostaną nauczyciele pensje, zwłaszcza ja ??? !!! Pan nauczyciel wysoki, miły, szczupły, który kilka razy próbował się kontaktować przez meile z centralą i telefonicznie ale bez skutku. Ludzie rotacja nauczycieli co semestr to tylko świadczy o was. I przestańcie oszukiwać biednych uczniów bo oni idą do szkoły żeby się czegoś nauczyć i mieć prace i pieniądze a wy na nich zarabiacie. Moja grupa taka ambitna, chętna nauki a tu przez brak wypłaty pensji, już 3 nauczyciel będzie na tym kierunku. Przez rotację nauczycieli oni nie zdadzą egzaminów !!! Szkole też ma zależeć na zdanych egzaminach a nie tylko uczniowi !!! Weźcie sie w końcu do zmiany osób decyzyjnych !!! A zaległej pensji i tak Wam nie podaruję. I nie piszcie tych cudownych komentarzy i nie naciągajcie uczniów bo oni chcą się czegoś nauczyć !!! A Panie w sekretariatach wcale nie są takie miłe. UCZNIOWIE WYBIERZCIE KAŻDĄ INNĄ SZKOŁĘ TYLKO NIE TĄ JEŚLI ZALEŻY WAM NA ZAWODZIE !!! Napiszę jeszcze skargę do kilku innych instytucji może zamkną ten cyrk bo uczniów mi szkoda ... i mojego czasu na naukę ... i na czekanie na wypłatę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to jest z taką maszynką do robienia pieniędzy jaką jest AP Edukacja. Złapią frajera, zapisze się i już mają dotację. Dlatego lepiej wybrać państwową szkołę policealną, których w Gdańsku już tak naprawdę nie ma. Ekipa z urzędu miasta pozamykała prawie wszystkie. Została tylko jedna CKZiU1. (przy al. Hallera). Z tego co wiem mają sporo kierunków http://www.ckziu1.gda.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mi też nie płacą, muszę rozwiązać umowę z nimi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I oddać sprawę do sądu. Wczoraj złożyłam pozew. Nowej umowy oczywiście nie podpisałam chociaż dyrektorka bardzo nalegała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry