Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina R - ocena nowy temat Polecam ośrodek szkoleniowy dla przyszłych kierowców AS. Jedna z najlepszych...
~Karolina R
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 1 kwietnia 2024

Julia Maliszewska - ocena Uczyłam się jeździć w dwóch różnych szkółkach wcześniej i dopiero za 3...
~Julia Maliszewska
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Piotr - ocena Wykłady prowadzone przez Pana Stanisława bardzo profesjonalnie oraz ciekawie....
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

Wiktoria Kąkol - ocena Najlepsza szkółka w Gdańsku! Dziękuję bardzo za przygotowanie do egzaminu...
~Wiktoria Kąkol
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Paulina - opinia Świetna szkoła jazdy! Szybko można wszystko załatwić. Instruktor Pan Paweł to...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 lipca 2023

Ola - opinia Najlepsza szkoła jaką można wybrać by zdać i pozniej faktycznie jeździć bez...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2023

Monia - opinia Teoria prowadzona w sposób ciekawy, bhp praktyczne i przydatne, ale...
~Monia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

Lesław W - opinia Szczerze polecam instruktora Pana Pawła Anastaziaka 100% profesjonalizmu...
~Lesław W
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Michał Piech - opinia Bardzo polecam ta szkolke. Najlepszy instruktor Pan Paweł Anastaziak, zawsze...
~Michał Piech
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Oksa - opinia Polecam OSK AS i instruktora Pana Mirka Grzegorczyka, dzięki któremu...
~Oksa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Były kursant OSK AS - opinia Szkołę z czystym sumieniem mogę polecić. Jeździć uczyłem się u instruktora...
~Były kursant OSK AS
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Daniel Dzięcioł - opinia Serdecznie polecam szkołę jazdy! Pan Stanisław w bardzo ciekawy sposób...
~Daniel Dzięcioł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Tymon - opinia Pan Paweł najlepszy instruktor, elegancko zdane za pierwszym razem, cały kurs...
~Tymon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2022

Maria - opinia Serdecznie polecam jazdy z Panem Pawłem Anastaziakiem. Pełen profesjonalizm i...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2022

Adam P. - opinia Bardzo profesjonalne podejście instruktorów w miłej atmosferze. Świetne...
~Adam P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 grudnia 2022

Mariusz - opinia Dziękuję panu Pawłowi szacun pełen profesjonalizm b.dobra komunikacja z...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Askaja - opinia Pan Mariusz przy kat. A działa cuda! Co prawda nie robiłam kursu w tej...
~Askaja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 sierpnia 2022

Agnieszka - opinia Polecam! Zostałam tutaj bardzo dobrze przygotowana do egzaminów, instruktorzy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Dominik - opinia Świetny system nauczania, świetni instruktorzy
~Dominik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Agata Denicka - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła jazdy. Z całego serca polecam instruktora Pana Pawła...
~Agata Denicka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
684

postów

632

wątków

do góry