Widok

AUTO KOMIS Bolesława Chrobrego 79 - 80-414 Gdańsk, Wrzeszcz

Czy ktoś miał styczność z tym autokomisem-adresem? Jest mnóstwo aut wystawionych przez tą/te osoby... Proszę o opinię, gdyż przymierzałbym się do oględzin i zakupu jednego z wystawianych przez tą "organizację" samochodów.

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-stan-bdb-klima-salon-polska-zadbany-alufelgi-ID6yoHn5.html

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Warto barć u nich. Kiedyś kupiłem i nie zawiodłem sie. O wszystkich mankamentach wiedzieli i powiedzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pod tym adresem jest myjnia, a zdjęcia ze wszystkich ogłoszeń wyglądają właśnie jakby jakiś pomywacz dokumentował swoją robotę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam kiedys zajechalem obejrzec auto niby mialo byc ok. Na miejscu okazalonsie ze totalny gruz. Facet ktory polerowal jakies auto i spijal po kryjomu piwo stwierdzil ze to nie z nim rozmawialem ze ich tam jest kilku i by tego auta nie polecil. Oczywiscie standardowa gadka "a to pan nie ze mna rozmawial tylko z kolega/bratem)
Ja bym ich omijal lukiem. Wez miernik i mierz auta bo duzo z nich ma kupe kitu na blachach. W tych fabiach padaja turbinki i dpf ktory wystwpuje z chlodniczka. Naprawa ok 1500zl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Handlarzy zawsze trzeba podchodzić nieufnie, pamiętaj że oni muszą zarobić a zarobić można jedynie na autach które kupi się taniej niż średnia cena rynkowa. Nikt nie sprzedaje za pół darmo igieł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry