Widok

Absolwentka wydziału zamiejscowego w Lęborku

Poziom nauczania, wykładowcy, wyposażenie itp myślę,że jest na dość dobrym poziomie,ale... wiele pozostawia do życzenia sposób w jaki traktuje sie studentów wydziału zamiejscowego. Zawsze ( od kiedy pamiętam) inauguracja i wręczenie dyplomów odbywało się w Lęborku i trzeba było tak to zostawić, a nie przenosić te uroczystości do Gdyni. Nie dość,że wszyscy otrzymaliśmy zaproszenia z informacją o uroczystości wręczenia dyplomów w Lęborku to na miejscu okazało sie ze tej uroczystości nie ma i jak chcemy to Dziekan teraz nam wręczy dyplomy a jak nie to zapraszamy do Gdyni(dodam tylko,że w Lęborku nie było ani biretów ani tog ani nawet fotografa!!!!). Nie wiem co mnie podkusiło,żeby pojechać do Gdyni(chyba te togi i birety), bo długo będę żałowała straconego czasu. Wszystko trwało około 3 godzin( ok. Dużo nas wszystkich było). Jak już nikogo poza nami nie było na auli padło hasło" a jeszcze Lębork" nie ukrywam,że strasznie było to miłe. Mało tego nie było nikogo kto by nam poklaskał to na domiar złego akurat dla nas zabrakło kwiatków!!! Strasznie nam było przykro!!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W imieniu wszystkich osób przygotowujących tegoroczną uroczystość wręczenia dyplomów,
chcielibyśmy przeprosić Panią oraz wszystkich Studentów Wydziału Zamiejscowego WSAiB w Lęborku za zaistniała sytuację. Z roku na rok Absolwentów WSAiB jest coraz więcej a zainteresowanie tegoroczną uroczystością przerosło nasze oczekiwania. Zależało nam, by towarzyszące ceremonii, obchody 20-lecia Uczelni im. E. Kwiatkowskiego, świętować wspólnie w Gdyni. Okazało się, że jest nas tak dużo, że w przyszłości uroczystość wręczenia dyplomów trzeba będzie zorganizować tak, by przebiegała ona sprawniej. Jeszcze raz przepraszamy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry