Active Life

Trener personalny

Gdańsk, Kazimierza Górskiego 1 (dawna Wiejska)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam Karola Długosza trenera personalnego Kraków .sosnowiecka 30E3
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam ekipę Active Life za profesjonalne i indywidualne podejście,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam trenigi z trenerami z Active Life. Na każdy trening z Mateuszem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Maciej Z - opinia wątek zamknięty Jeżeli szukasz kogoś, kto Cię zmotywuje do ćwiczeń a nawet do wyrwania z...
~Maciej Z
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Najlepsi! wątek zamknięty Korzystamy z usług ActiveLife już od roku. Przede wszystkim trenerzy znają...
~Agata i Grzesiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Trening dla ciała i głowy! wątek zamknięty Świetna ekipa, widać że znają się na rzeczy! Sam trening jest dokładnie...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Train like a boss! wątek zamknięty Tak powinny wyglądać treningi! Michał idealnie układa treningi i daje z...
~MK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Najlepsi trenerzy w trójmieście wątek zamknięty Bardzo polecam! Ćwiczę z Mateuszem już od kilku miesięcy i wychodzę...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Active Life - polecam!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm, trenerzy świetnie przygotowani do...
~Ula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Trener na 6 wątek zamknięty Z czystym sumieniem, mogę polecić tych trenerów. Trafiłam do nich jakieś 3...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Najlepszy możliwy wybór!!! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim chcącym zadbać o swoje zdrowie i wygląd skorzystanie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Najlepsi! wątek zamknięty Polecam wszystkim tę firmę, to prawdziwi fachowcy. Indywidualnie dobrali mi...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Zdecydowanie mogę polecić wątek zamknięty Wiele razy już się zbierałem do treningów i odchudzania z różnym skutkiem,...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Trafilam do Active life po operacji kręgosłupa . Nie przyjeli mnie do...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Dla poczatkujacych i zaawansowanych wątek zamknięty Chcesz cos zmienic w swoim zyciu? Wstydzisz sie, boisz sie oceniania lub...
~Maciej Zaloga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Super Team wątek zamknięty Goraco polecam Active Life kazdemu kto lubi spedzac aktywnie urlop i nadgonic...
~Tomasz Michalski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Polecam przenajbardziej :) wątek zamknięty Fantastyczna ekipa trenerów, którzy swoim profesjonalnym podejściem i...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

TRENING PERSONALNY wątek zamknięty Super Trenerzy , fajna atmosfera - w takim towarzystwie człowiek nawet ma...
~Ania Ś
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Super Trener wątek zamknięty Trudno będzie mi opisać w paru zdaniach to co bym chciał powiedzieć. Mam 44...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

SIŁA MASA RZEŹBA !!!! wątek zamknięty Hasło przyświeci mi i mojemu ,,Kołczowi" Michałowi od początku treningów...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry