Adara

Fryzjerzy Podolodzy Salony kosmetyczne

Gdynia, Redłowska 52/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w jakim miałam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Darek - opinia wątek zamknięty Ocena obniżona, ponieważ personel nie nosi maseczek, wszyscy konsekwentnie...
~Darek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Salon pełen profesjonalnej obsługi
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, fachowa,miła atmosfera. Indywidualne podejście...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Tu warto wrócić! wątek zamknięty Profesjonalizm w pełnej krasie-objawiający się w : kulturze obsługi klienta...
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2019

porażka wątek zamknięty Wybierając salon kierowałam się pozytywnymi opiniami. Dostałam "pożądnego...
~Załamana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 czerwca 2019

Fantastycznie wątek zamknięty 14.02.2019 pierwszy raz odwiedziłam salon Adara i to był świetna decyzja....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lutego 2019

Krysia - opinia wątek zamknięty Moja druga wizyta i również udana. Cudowna fryzura wykonana przez cudownego...
~Krysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

wspaniała jakość wątek zamknięty Jestem stałym klientem salonu Adara. Z czystym sumieniem mogę polecić to...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Zachwycona wątek zamknięty Jestem klientka pana Grzegorza w Salonie Adara od 13 lat,mimo tego ze...
~Hanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Super wątek zamknięty Świetnie dobrane stylizacje. Jestem bardzo zadowolona, bardzo dziękuję Panu...
~Ale Ale
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Do korzystania z usług salonu Adara, a przede wszystkim Pana Andrzeja...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

najlepszy fryzjer w Trójmieście wątek zamknięty Jestem klientką Adary od dwunastu lat. Pan Andrzej czesał mnie na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

Jolanta - opinia wątek zamknięty Jeżeli chcesz się postarzeć o minimum o pięć lub nawet 10 lat to wybierz ten...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2015

Pani Brygida jest najlepsza wątek zamknięty Polecam Panią Brygidę, jestem jej klientką od 10 lat. Zawsze kiedy dałam się...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Obowiązek? Nie, przyjemność :) wątek zamknięty Od ponad 1,5 roku regularnie (co 2, 3 tygodnie) korzystam z usług salonu. Pan...
~Daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Przereklamowany p. Andrzej wątek zamknięty Do p.Andrzeja trudno się dostać, mnie się udało. No i niestety pożałowałam....
~Malika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2013

Sexy Pan Grzegorz! wątek zamknięty Adara to super miejsce...naprawdę!!!Miła atmosfera-zwłaszcza jak jest obecne...
~A.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

:))) wątek zamknięty Polecam,Bardzo dobrzy fachowcy.Wieczą co zrobić z włosem ;) Cena męskiego...
~sopot10
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

nigdy więcej wątek zamknięty Nigdy nie byłam tak obcięta.szkoda słów.
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry