Widok

Agencja usług opiekuńczo - pielęgniarskich Medicus, proszę o opinie.

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Chciałam się zapytać czy ktoś korzystał z usług w.w Agencji usług pielęgniarsko - opiekuńczych Medicus?

Mój tata wymaga stałej opieki i zastanawiam się nad wynajęciem opiekunki i pielęgniarki.Proszę o opinie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korzystałem z tej Agencji.Opiekowali się moja mama - polecam ich bardzo.Doświadczony personel,pomagają załatwić rożne sprawy w przychodni, maja swoje pielęgniarki.
Opiekunki bardzo pomocne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korzystam z usług agencji Medicus i szczerze ją polecam. Szukałam opieki dla mojej 83 - letniej leżącej cioci i tak w jej domu pojawiła się opiekunka - pani Marzena. Jest to osoba bardzo ciepła, empatyczna, łatwo nawiązująca kontakt. Opiekuje się ciocią bardzo rzetelnie, gotuje obiady i ponadto rehabilituje ją z dużym sukcesem. Nie mogliśmy trafić na lepszą opiekę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry