Widok

Agresja kobiet za kierownicą a raczej głupota

Pada od kilku dni na ul. Pszennej powstaja kałuże wielkości małych jeziorek. Mam kalosze , płaszcz przeciwdeszczowy i parasol wielkości ogrodowego. Mija mnie auto rozpędzone za kierownica kobieta, jestem ochlapany do pasa. Idę dalej widze idzie kobieta z wózkiem znowu rozpędzone auto za kierownica kobieta oblewa wodą z kałuży matkę z dzieckiem. Jada inne auta, zwalniają za kierownica faceci.
Do jasnej cholery czy chamstwo tych kobiet ma granice? pod kałużami są dziury a te pędza jakby ich ktoś w d.ę ugryzł za przeproszeniem. Zero szacunku dla innych. Obyś babo głupia uszkodziła sobie kiedyś zawieszenie. W stroju płetwonurka nie zamierzam chodzić a następnym razem zrobię zdjęcie rejestracji i zgłoszę na Policję i zwrócisz mi za pralnię prymitywie.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu niestety muszę się zgodzić, kobiety a raczej głupie baby (nawet moja żona tak mówi na niektóre) mają problem z postrzeganiem czegoś więcej niż czubka własnego nosa. Ją ochlapać to człowieku policja zaraz, prokuratura, forum banino wszystko ale ona jak jedzie to patrzy tylko przed siebie nie widząc nic. Najważniejsze, że ona czuje się bezpiecznie w swoim suvie.

*nie jest to problem tylko Banina tylko ogólnopolski.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

30.6. Tuchomska kolo szkoły, godz kolo 18.30.
Ograniczenie 20 km/g, jechałem 35.
S tylu kobieta która chce wyprzedzić.
Na przednim fotelu dziecko (+/- 8 lat) bez stolika i bez pasów.
I trąby......nie puściłem :) jestem piratem!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

po pierwsze nie s tyłu tylko z tyłu !!!
dziecko w foteliku, zapięte pasy były a ty bardziej przyciemnij sobie szyby to lepiej będziesz widzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jesteś piratem. Powiedz co zrobiłeś, że nie dałeś się wyprzedzić....?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Np pani w białym aucie z rejestracja renia kompletnie ma gdzieś zmianę przepisów i na pszennej kilka razy wyjeżdżając z prawej jej strony gdybym sie niezatrzymala to by we mnie wjechała , jadąc dalej za nią omija szybko ludzi , nie patrząc ze chlapie , ze prędkość , nic poprostu dama na Banicji
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

kur.a,mizoginia wiejskie ci.le
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

co do wyjazdu z prawej strony to mogła tak jechać bo mamy skrzyzowania równorzędne, trzeba ustępować i uważać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pozdrawiam gorąco tych którzy nie ustępują z prawej na ul.księżycowej któryś z nich na pewno będzie sponsorował remont mojego auta
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po ustawieniu oznakowania jest trochę lepiej, ale większość poruszających się Księżycową jeździ ponad 30 km/h i nie ma szans zatrzymać się przed wyjeżdżającycmi ze sportowej, wspólnej czy innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te drogi nie sa utwardzone, w zwiazku z tym ksiezycowa ma pierszenstwo :) tak samo jest na Rolniczej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mylisz się. Owszem są utwardzone. Sportowa od przynajmniej roku jest wyłożona płytami betonowymi, natomiast Wspólna od kilku tygodni ma pierwsze 25 metrów z płyt. Zgodnie z definicją z kodeksu drogowego pojazdy poruszające się tymi drogami mają pierwszeństwo (o ile są z prawej strony).

Zatem jadąc Księżycową w GÓRĘ trzeba ustąpić pierwszeństwa pojazdom wyjeżdżającym z ulic:
- Wspólna
- Wesoła

Jadąc Księżycową w DÓŁ trzeba ustąpić pierwszeństwa pojazdom wyjeżdżającym z ulic:
- Morelowa,
- ślepa bez nazwy?
- Jodłowa,
- Kalinowa,
- Lodowa,
- Sportowa,
- Pogodna.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co to ma do głupiej jazdy kobiet? a swoja droga to głupie ,że jadąc główna ulica ustępujesz tym z bocznych malutkich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Główna ulica Haha. Jak strzelisz kogoś kto ma pierwszeństwo, przyjedzie policja to powiesz "Panie władzo ale ja byłem/byłam na głośniejszej"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

główniejszej*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co niektórzy tak zap*** Księżycową czy Pszenną, że nie ma szans,żeby jechali 30km/h... i uważali na auta wyjeżdżające z ich prawej strony
ostatnio zaczęłam się nawet zastanawiać, czy na Księżycowej także obowiązuje strefa skrzyżowań równorzędnych bo po jeżdzie co niektórych nie można tego stwierdzić ... przydałby się taki znak na początku Księżycowej ....

aaa i najlepsze, gdy jadę przepisowo czyli 30km/h to wyprzedzają mnie auta z tyłu bo tak im się spieszy, pozdrawiam tych wszystkich kierowców, oby to nie wasze dzieci szły poboczem gdy dojdzie do jakieś tragedii, a może właśnie wasze....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie, na Pszennej jest za samym rondem od lotniczej olbrzymi staw po deszczach. Więc jadąc na jedynce jakoś cudem go ominęłam poboczem, co zresztą robili wszyscy kierowcy. Ale oczywiście jednemu tak się spieszyło, że z rozpędu władował się po same zderzaki w tą kałuże, opryskał inne auta aż po sam dach, po drodze kręcił głową niezadowolony na nas - "barany" jadące wolno i bezpiecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz racje odnosnie reniiii ale trzeba jej wybaczyc bo jak bys miala taka gebe jak ona tez bys szybko jechala aby Cie nikt nie zauważył.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pisz tak bo zaraz nasze śmieszne Sołectwo Banino zgłosi do gminy żeby zabrali wszystkim kobietą prawko
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

agresja a raczej glupota nie ma plci. podobnie jak nie ma koloru skory, religii ani pogladow polit. Jest wynikiem (tu , w PL, i tu w Baninie) trzymania niektorych za morde, niedowartosciowania, niecheci, braku kultury, braku wychowania, permisywizmu, bylejakosci moralnej czy biedy itd.
Nie mozna zrzucac odpowiedzialnosci na jakies kateg.,typu kobiety, czarni, uchodzcy, liberalowie, geje - tak robia ludzie slabi i sami o niskiej wartosci/ samoocenie, często przestraszeni (straszeni). Za różne czyny odpowiadaja konkretne osoby, nie zaś grupy/ kategorie. koniec.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

"kobietą"? Maturę Giertycha zdawałeś/aś?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

abc, w deche piszesz. jezdze naszymi tu ulicami od 5 lat; srednio 5-7 razy w tygodniu widze razace lamanie zasad ruchu drogowego; i sa to tak kobiety jak i mezczyzni (z przewaga mezczyzn), mlodzi (lekka ptzewaga), ale tez i emeryci. niektorych znam i wiem ze maja wykszt wyzsze, znam tez lamiacych zasady z wykszt zawodowym, duza czesc jest bardzo bogata, ale sa tez dorobkiewicze i tacy ktorym przez to ze maja kredyt ledwo starcza. znam pisowcow, znam tez i antypisowcow itd.
wskazywanie tylko jednej kategorii winnej to uprzedzenie w stosunku do niej, wynikajace z jakis problemow wskazującego z tą włąśnie (wskazywaną) kategotrią
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak, najczesciej jest to czepianie sie zwykle pewnej grupy / kategorii osob. pisojeby tego ucza.
tylko od wczoraj: 6 zdarzen/ sytuacji drogowych ktorych bylem swiadkiem w okolicach lotniczej, pszennej, wsplnej i na nowatorow (rozne sytuacje, kazda na mandat i min. 3 punkty) - uczestnicy tych 6 zdarzen to: 5 facetow, 1 kobieta. dzis w drodze do pracy: 5 sytuacji na mandat i punkty karne; 5 facetow. A przez okno w pracy licze tych ktorzy na stopie sie nie zatrzymuja; przez 15 min. - 4 facetow (widze wyraznie). i co, pstro. nie napisze ze faceci to debile, nie potrafia jezdzic i inne takie tam dyrdymaly. moge te fakty wyzej wszystkie wyjasnic: bo akurat wiekszosc z nich jedzie do roboty, wiec sie spiesza, ze wiekszosc to robole, a na stopie to gowniarze bo akurat tu pracuja, a gowniarze wiadomo, rzadko sie stosuja do zasad. ale na calosc kategorii facecow nie mozna rozciagnac tezy ze zle jezdza. źle jezdzi dana jednostka, w danym miejscu, czasie, i z okreslonych przyczyn. a nie jakas tam kategoria. wiecej prostego łaczenia faktow, mniej ideologii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jesteś dla mnie mistrzem, że w tym wątku połączyłeś coś z PiS-em. Wstaję i biję Ci brawo za Twój geniusz. Musisz być niezwykłym wizjonerem,potrzeba nam więcej takich ludzi, co siedzą w pracy i przez okna liczą ludziom mandaty. Tylko może Ty pomyliłeś swoje przeznaczenie zawodowe,bo jak rozumiem z okna komisariatu tego nie robiłeś Krystianie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie trzeba byc mistrzem aby połączyć PiS z kierowcami wyżej przytoczonymi ponoć przyklad idzie z góry wystarczy kilka ostatnich zdarzeń drogowych naszej wladzy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

A słyszałeś coś o potrąceniu dziecka przez auto wiozące Komorowskiego, jeszcze z czasów jego "prezydentury"??? Poczytaj,tego było więcej,tylko wtedy wszystkie media były skupione wokół PO i ta informacja ciekawym trafem została przemilczana. Błagam Was ludzie włączcie myślenie, temat jest o zdarzeniach w Baninie,a Wy musicie wszędzie wplątać politykę...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, "włączcie myślenie", czyli czytajcie niezalezna.pl, oglądajcie TV Republika i TVP. Nowotwór mózgu gwarantowany.
Zapomniałeś dopisać, że te skupione media to Axel Springer i koszerne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jeżeli jesteś z PO i przykład idzie z góry to zacznij zakładać piramidę finansową
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

kobietom ... masakra ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry