Aioli

Restauracje

Gdańsk, Partyzantów 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gonia - opinia Wybrałam się dzisiaj na śniadanie. Kolejki nie było, ale zanim ktoś do mnie...
~Gonia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2022

Viking - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, bardzo dobre jedzienie. Ogólnie wrażenie poprawne - nie...
~Viking
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Lisek90 - opinia wątek zamknięty Polecam w tym miejscu szczególnie burgery. Bardzo soczyste i dobre. Byłem...
~Lisek90
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Super atmosfera, miejsca zwłaszcza super do odwiedzenia w porze śniadaniowej! :)
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Lepszy wystrój jak jedzenie wątek zamknięty Zamówiony klasyczny hamburger był mokry od spodu, składniki ułożone...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2019

Ocena na 5- wątek zamknięty Klimat fajny, trafiła nam się muzyka na żywo - zespół grał nieźle, ale...
~Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 października 2019

Jest fajnie wątek zamknięty Pyszne lanczyki :) spoko obsługa, fajny wystrój.
~Noemi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Classic aioli steak wątek zamknięty Jadam tam dość często, nigdy nie narzekałem, ale to co dzisiaj dostałem to...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

O co wam chodzi kochani? wątek zamknięty Witam, Ludzie o co wam chodzi? Czytam te wszystkie negatywne komentarze i...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Ewa wątek zamknięty Byliśmy po raz pierwszy. Obsługa rewelacja . Przemiły młody wyluzowany...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 września 2018

Początek był spoko, teraz masakra... wątek zamknięty Początki dobre, smaczne, coś się działo. Rok 2018 to w moim odczuciu zmiany w...
~Grabiec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Słabo wątek zamknięty Największy minus za fatalną, zupełnie zdezorientowaną obsługę oraz za...
~Bratek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Słabiutko, Warszawa powinna zrezygnować z sygnowania tego miejsca "Aioli" wątek zamknięty Fajny wystrój, nic więcej- ktoś kto stara się "rozkręcić' tą markę powinien...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Cos sie popsulo... wątek zamknięty Po pierwszej,bardzo udanej wizycie zaprosilam zespol z pracy do aioli na mily...
~Jadzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Bez smaku wątek zamknięty Wpadliśmy do Aioli aby zjeść coś niewielkiego. Wybór padł na zestaw MEZZE z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Knajpa zgrywająca wyższą półkę wątek zamknięty Do Aioli wpadliśmy wczesnym środowym popołudniem. Wydawało nam się, że to...
~Agat
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Druga nasza wizyta. Wpadliśmy w sobotę w południe, żeby ominąć cowieczorne...
~kot
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Smaczne śniadania, lunch dnia taki sobie wątek zamknięty Bardzo lubię przychodzić tu rano w tygodniu pon-pt, za 10 PLN można napić się...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Szału nie ma wątek zamknięty Menu ubogie. Potrawy poprawne smakowo, choć bardzo tłuste np.burger. ( Wolę z...
~Kris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

ogromny pozytyw wątek zamknięty Pojechaliśmy z mężem do Aioli kolejny raz - tym razem w dniu daty...
~Eww!
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry