Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paula - opinia wątek zamknięty Tak mnie wyszkolili, że zdałam za pierwszym razem, pozdrawiam serdecznie całą...
~Paula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Ewa W-S - opinia wątek zamknięty Zajęcia teoretyczne były świetnie prowadzone. Zawsze ciekawie, wesoło i w...
~Ewa W-S
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Klaudia - opinia wątek zamknięty Zdane za 1 razem ☺️☺️☺️ Polecam wszystkim. Przystępna cena super instruktorzy
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Monika - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna zaloga. Pan Marek bardzo cierpliwy czlowiek dzieki niemu...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Beata Alicja K. - opinia wątek zamknięty Polecam Akademię Dobrej Jazdy, bo rzeczywiście można nauczyć się tutaj dobrze...
~Beata Alicja K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Wykupiłem jazdy dodatkowe (6h) u Pana Andrzeja i przygotował mnie bardzo...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Polecam! wątek zamknięty Świetne podejście do kursanta! Pozdrawiam pana Andrzeja, który znakomicie...
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

zdane za 1szym razem wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy! Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za 1szym...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Wykupiłem tu dwie godziny. Udało mi się potem zdać...
~Waldemar Mozoła
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tą akademię! Elastyczne godziny jazd, zawsze...
~Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

Zdane za 1 razem :) wątek zamknięty Dziękuję za dodatkowe godziny i przygotowanie mnie do egzaminu, profesjonalne...
~marso
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

Kursantka Marta - opinia wątek zamknięty Po 5 latach przerwy zdałam za pierwszym razem! Jazdy odbywały się tylko tam...
~Kursantka Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przygotowanie praktyczne, nabycie umiejętności sprawnego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie, bardzo miła atmosfera, super instruktorzy i...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie, jeśli macie możliwośc zapisania się do tek szkółki to się...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Jak nauka jazdy kat. B w Gdyni to tylko w Akademii Dobrej Jazdy! Całym sercem...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2019

Świetna Szkoła wątek zamknięty Witam, w ubiegłą środę zdałem egzamin na prawo jazdy po 13 latach przerwy....
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Polecam! wątek zamknięty Z czystym sercem mogę polecić szkółkę! Dzięki cierpliwości i zaangażowaniu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

Idealna dla każdego wątek zamknięty Polecam każdemu, kto chce się dobrze wprzygotować do egamzinu panstwoego,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

Zdałam za pierwszym razem! wątek zamknięty Szkółka rewelacyjna! Egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem! W Akademii...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry