Akademia Marynarki Wojennej

Szkoły wyższe

Gdynia, inż. Jana Śmidowicza 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
OLO - ocena AMW- to po prostu zaprzeczenie slowa Uczelnia, owszem jezeli ktos ma ochote...
~OLO
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 lutego 2024

A.M. - opinia wątek zamknięty Uczelnia unikatowa z uwagi na swój wojskowy charakter. Kadra rewelacyjna i...
~A.M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Automatyka robotyka. wątek zamknięty Trochę mnie dziwią opinie ,że jest tam tak niski poziom piszą to chyba osoby...
~Misza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Akademia Małych Wymagań wątek zamknięty Tyle w temacie ... A jeżeli jeszcze ktoś wątpi to spyta o Pana ( nie,...
~Nigdy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

AMW- ''progi'' wątek zamknięty Na innych forach jest napisane ze na AMW tak naprawde nie ma progów i za...
Kubbssoonn
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Rewelacja wątek zamknięty Uczelnia z mega tradycjami. Kadra profesjonalna i wymagajaca ale warto.
~kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Prestiż wątek zamknięty Uczelnia prestiżowa. Nie jest tam łatwo ale warto!
~andi78
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Nauki Społeczne wątek zamknięty Ukończyłem studia na AMW i powiem wam szczerze, Wstyd mi za te 3 lata, teraz...
~DSA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

Opinia wątek zamknięty Najgorsza uczelnia na jakiej studiowałam. Kadra 'nauczycielska'? Wyższy...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Mieszkanie dla studentów :) wątek zamknięty Cześć, chciałabym zareklamować mieszkanie na wynajem dla studentów AMW....
~Ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Akademia Małych Wymagań (AMW) wątek zamknięty Bardzo żałuję, że zdecydowałem się na studiowanie na AMW. Poziom tej szkoły...
~sierżant Coy-cool
14

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2009

w ME wątek zamknięty polecam, chociaż najbardziej wkurzają Ci z katedry siłowni
~ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Polecam studia na AMW wątek zamknięty Bezstresowo i konkretnie przekazywana wiedza, kompetentna kadra nauczycieli...
~Studentka zaoczna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Inauguracja roku wątek zamknięty Orientuje się może ktoś, czy trzeba iść na tę ogólną inaugurację roku...
~Ona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Nawigacja wątek zamknięty Witajcie, czy ktoś się orientuję na jakim poziomie trzebabyło mieć zdaną...
~anananas
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Studia wojskowe - zakwaterowanie wątek zamknięty Czy na studiach wojskowych na którymś roku można wynieść się z akademika...
~remo6
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Coś jest nie tak..? wątek zamknięty Dość ciekawe kierunki - air, mechatronika, informatyka - na innych uczelniach...
~tt
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Informatyka cywilna wątek zamknięty jak ocenacie kierunek informatyka? nauczyliscie sie czegos? z jakimi...
~ddd
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

Studia wojskowe a wiek wątek zamknięty Orientuje się ktoś może, czy studia wojskowe zaczynają również osoby w wieku...
~student
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

AMW, poziom z perspektywy studenta. wątek zamknięty Od razu trzeba podzielić uczelnię wg jej wydziałów. Na wydziałach...
~student nawigacji.
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
161

postów

69

wątków

do góry