Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja - ocena nowy temat Bardzo polecam instruktora Dariusza Chabrowskiego. Miła, bezstresowa...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 26 marca 2024

Emilia - ocena nowy temat Świetna szkoła jazdy! Od momentu zapisania się na kurs aż do zdania egzaminu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 22 marca 2024

Amelia Matera - ocena nowy temat Z wielką przyjemnością chciałabym polecić szkółkę Akademia Prawo Jazdy oraz...
~Amelia Matera
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 marca 2024

Oliwia - ocena nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy ale szczególne podziękowania kieruję do...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 marca 2024

Marta - ocena nowy temat Chciałam polecić Akademię Prawa Jazdy jak i instruktora Michała...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 15 marca 2024

Tomasz Kunc - ocena nowy temat Bardzo dziękuję Panu Michałowi Cieplińskiemu za przygotowanie mojej córki...
~Tomasz Kunc
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 marca 2024

Tomasz G. - ocena Dzięki profesjonalnemu instruktażowi Pana Michała Cieplińskiego zdałem...
~Tomasz G.
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2024

Martyna - ocena Polecam w szczególności instruktora Michała Cieplińskiego. Niesamowicie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2024

Patrycja Wójcik - ocena Polecam instruktora Janusza, Piotrowskiego, z którym miałam przyjemność...
~Patrycja Wójcik
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 marca 2024

Kalina - ocena Z wielką satysfakcją mogę polecić państwu Akademię Prawa Jazdy, w...
~Kalina
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 marca 2024

Ania T. - ocena Bardzo polecam APJ a szczególnie instuktora Pana Wojciecha Szyszkowskiego,...
~Ania T.
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 marca 2024

Mateusz Parulski - ocena Polecam instruktora Michała Cieplińskiego, przygotował mnie idealnie do...
~Mateusz Parulski
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 8 marca 2024

Zuzanna - ocena Bardzo polecam Akademię prawa jazdy a w szczególności instruktora Krzysztofa...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 7 marca 2024

KI - ocena Kurs pierwsza klasa. Polecam jazdy u p. Patryka Michna, spokojny, cierpliwy,...
~KI
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 7 marca 2024

Bartek - ocena Wczoraj zdałem egzamin, bardzo polecam miałem jazdy z Panem Januszem...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 7 marca 2024

Serhii - ocena Super szkoła i bardzo dobry instruktor Pan Krzysztof. Polecam dla ukrańców,...
~Serhii
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 marca 2024

Tomasz Żarnowski - ocena Egzamin zdany za pierwszym podejściem :)) Bardzo dobrzy instruktorzy,...
~Tomasz Żarnowski
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 marca 2024

Jan Scharmach - ocena Pan instruktor Michał Ciepliński pomógł mi przebić się przez część...
~Jan Scharmach
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 marca 2024

Bartłomiej Szpura - ocena Bardzo polecam, ten OSK ma świetnych instruktorów, którzy nawet najbardziej...
~Bartłomiej Szpura
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 lutego 2024

Robert - ocena Zdecydowanie mogę polecić Akademię Prawa Jazdy. Moim instruktorem był Pan...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2377

postów

2346

wątków

do góry