Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przedszkole Akademia Skrzata godne polecenia? wątek zamknięty chciałabym zapisać 2,5 letnia córeczkę być może to tego żłobka ale mam...
florida
66

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Akademia Skrzata na Obłużu wątek zamknięty Witam. Chcę posłać córkę do tego żłobka, czy może ktoś zna jakieś opinie na...
Rauma7
26

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2012

bez doświadczenia wątek zamknięty sądzę, że te panie po prostu nie mają doświadczenia... stresują te biedne...
~zoya
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2012

wątpliwości wątek zamknięty dyskusja na temat czy 2,5 letnie dziecko powinno samo sie ubierac jesc itp...
~florida
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

Przedszkole naprawdę godne polecenia :-) wątek zamknięty Polecam przedszkole jak najbardziej, córeczka co chwilę przynosi kolejne...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Bardzo polecam wątek zamknięty Akademia Skrzata to kameralne przedszkole, sale są kolorowe i dobrze...
~Mama dwuletniej dziewczynki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

Magda - opinia wątek zamknięty Jeżeli ktoś chce spokojnie pracować i nie myśleć czy, dziecku nie dzieje się...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

Pani Iza jest aniołem. wątek zamknięty Polecam wszystkim mamom, które szukaja spokonego, ciepłego i przyjaznego...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Moje dziecko się uśmiecha wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna Pani Izie za jej trud włożony w wychowanie mojego...
~mama Maciusia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2011

Matka dziecka uczęszczającego do Akademii Skrzata - opinia wątek zamknięty Dziecko każdego dnia wraca zadowolone, czyste i z nowymi...
~Matka dziecka uczęszczającego do
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2011

Matka dziecka uczęszczającego do Akademii Skrzata - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjazne i kolorowe sale, w ktorych przebywają dzieci. Mnóstwo...
~Matka dziecka uczęszczającego do
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry