Widok

Aktywne małżeństwo 50 + 60: gdzie zamieszkać w Gdyni?

Witam Wszystkich sedecznie,
jesteśmy nowi na forum, zamierzamy przeprowadzić się z Wrocławia do Gdyni. Gdynia to nasza miłość z dzieciństwa, Wrocław jest obecnie też przepięknym miastem, ale to gdyńskie morze kusi od lat .... ;-)
Może to Forum pomoże nam trochę się rozeznać. Szukamy miejsca-dzielnicy w pobliżu morza, ścieżek rowerowych, z dala od miejskich hałasów i "zapachów". Ale nie totalne bezludzie. Zamierzamy po próbnym pobycie kupić nowe mieszkanie 60-70m2. Będę wdzięczny za sensowne informacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Okolicy Pogorza i Kosakowa powstaje nowe osiedle Na Fali. Chyba jest idealne dla Was.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z Gdyni to raczej ludzie uciekają. Jeśli was stać to polecam Orłowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A Pogórze i Kosakowo to...Gdynia?? A Orłowo to dzielnica ...Torunia??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli dysponujecie pokaźnym budżetem to orłowo! Wg mnie najcudowniejsze miejsce w Gdyni. Jakąś nawet ofertę sprzedaży ostatnio widziałam ale zapewne z 15 tys/ m jeśli nie lepiej. Witomino jest myślę dość interesujące- dobra komunikacja, blisko obwodnica, 30 min spacerkiem do centrum i na skwer. Pogórza i Kosakowa bym sobie odpuściła- to mocne obrzeża i wiecznie remontowana estakada. Poszłabym bardziej w kierunku Chwarzna- cisza spokój i niedrogie mieszkania. A w Gdyni mieszka się cudownie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle Na Fali spełnia wszystkie Wasze oczekiwania. No i ceny też zachęcają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

do góry