Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybko, sprawnie i fachowo. wątek zamknięty Po rozmowie telefonicznej i zamówieniu odpowiedniego akumulatora Pan...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Świetny sklep wątek zamknięty Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony - kupowałem tam akumulatory do kilku...
~uosiu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

POLECAM przez duże P wątek zamknięty Bardzo szybko i co ważne pod domem uzyskałam pomoc. Pan przyjechał. Wymieniła...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Dobry kontakt, fachowa obsługa. Możliwość wizyty u klienta oceniam na duży...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim ten sklep. Fachowa i miła obsługa bez...
~Ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Szybko, konkretnie i miło z dokładną i wyczerpującą odpowiedzią na pytania
~Motylek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Szybki montaż pod domem! wątek zamknięty Skorzystałem z możliwości zakupu i montażu akumulatora pod domem. Samochód...
~Tom
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Grzegorz wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam ten sklep.Kupuję w nim od lat zawsze fachowa...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Polecam, fachowo i szybko. wątek zamknięty Chciałabym podziękować za szybką i fachową pomoc. Skorzystałam z możliwości...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Profesjonalnie, sprawnie, wiarygodnie i sympatycznie. Kontrola starego...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

Pomocna diagnoza. wątek zamknięty Przyjechałem do sklepu kupić nowy akumulator. Miałem ze sobą stary i okazało...
~asmowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Szczerze polecam sklep i obsługę. wątek zamknięty Pojechałam z przekonaniem o konieczności kupna akumulatora, a okazało się, że...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Polecam! wątek zamknięty Fachowa obsługa, ceny atrakcyjne. Sprzedawca sprawdził mój akumulator przed...
~qba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Profesjonalny i nie nachalny sklep. wątek zamknięty Wymieniałem już 2 akumulatory i za każdym razem spotkałem się z fachowym...
~Emil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

polecam wątek zamknięty Bardzo uczciwi Panowie. Sprawdzili mi akumulator i łądowanie, okazało się, że...
~MAgda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

Sprawdzony sklep. wątek zamknięty Posiadam Volvo V70 Diesel, którym jeżdżę od dwóch lat. Po przeglądzie w...
~Maria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Wszystko ok, polecam. wątek zamknięty Kupiłem już drugi akumulator w tym sklepie, z dużego wyboru dobiorą najlepszy...
~marek dobrowolski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 września 2010

gorąco polecam !!! wątek zamknięty jestem laikiem w dziedzinie części motoryzacyjnych, w sklepie uzyskałem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2008

super obsluga wątek zamknięty bardzo dobra obsluga mozliwosc negocjacji cen
~piotr rogaczewski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

19

wątków

do góry