ALDA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Emilii Hoene 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Weronika Kwiatkowska - opinia Z całego serca polecam szkołę jazdy ALDA oraz instruktora Pana Artura, który...
~Weronika Kwiatkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Sylwia - opinia Bardzo dziękuję Panu Arturowi za przekazaną wiedzę i cierpliwość, dziękuję...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2022

Daniel - opinia Szczere podziękowania dla Pana Artura z ALDA. Miałem przyjemność szkolić się...
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Małgorzata Szurpicka - opinia Bardzo polecam! Jeśli chodzi o teorię wszystko jasno i zrozumiale wyjaśnione....
~Małgorzata Szurpicka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Kamil - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre uwagi podczas jazdy egzamin zdany za pierwszym razem także...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lutego 2022

Radek - opinia wątek zamknięty Polecam, dodatkowe jazdy z Panem Arturem pozwoliły mi zdać egzamin. Wszystko...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Polecam osk alda z całego serca!!! Przygotowanie do egzaminu oraz podejście...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Kursantka - opinia wątek zamknięty Polecam! Pan Artur stara się nauczyć jak najlepiej. Myślałam, że nigdy tego...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Bardzo świetnie zorganizowana szkoła nauki jazdy i wyrozumiała. Miałem długą...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Bożena - opinia wątek zamknięty Po 6 latach od zdania egzaminu teoretycznego postanowiłam przystąpić do...
~Bożena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 grudnia 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam tę szkołę.Trasę egzaminu przerabiałam na jazdach więc nic nie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Pan Artur najlepszy w 3city !! Zdałam po lekcjach z nim za pierwszym razem!...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Pan Artur bardzo dobrze uczy jeździć, omawia każdy szczegół, cierpliwy....
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam osk alda. egzamin teoretyczny oraz praktyczny...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 czerwca 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Szkoła jazdy godna polecenia :) Pan Artur bardzo sympatyczny, cierpliwy i...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Maciek - opinia wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam tą szkole jazdy. Profesjonalne podejście. Wszystkie...
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Beata K. - opinia wątek zamknięty Najlepszy Instruktor do jakiego mogłam trafić - Pan Artur. Wykłady...
~Beata K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Jarosław - opinia wątek zamknięty Wszystko na wielki Plus wykłady jak i sama nauka jazdy
~Jarosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Michał Wojciechowski - opinia wątek zamknięty Indywidualne podejście do kursanta w tej szkole przekłada się na szybkie i...
~Michał Wojciechowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Wszystko OK. Bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Dobry instruktor, plus miła...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
504

postów

283

wątków

do góry