Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
po prostu super wątek zamknięty pełna profeska, dużo fajnego sprzętu. Świetnie rozwiązana sprawa z...
~mala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Fajna wypożyczalnia wątek zamknięty Przejechali do nas znajomi, czymś trzeba było ich zająć. Pomyślaliśmy...
~Guccio
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Pitt - opinia wątek zamknięty Stary, zdezelowany i zaniedbany sprzęt, który rozwalił się w trakcie jazdy....
~Pitt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

jest super wątek zamknięty Rowerki nowe, świetne, żółciutkie :), a czynne od rana do wieczora. Naprawdę...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Jest po prostu źle wątek zamknięty Próbowałem jak najobiektywniej wydawać ocenę, ale naprawdę nic nie zasługuje...
~turysta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

Wstyd wątek zamknięty Ja bym się wstydził tam pracować same złomy i ceny z kosmosu wzięte i do...
~Ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

fajna wypożyczalnia wątek zamknięty Miejsce godne polecenia na turystycznym szlaku Gdańska... Duży urozmaicony...
~Turystki z centralnej.pl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Ta wypożyczalnia to jakis bardzo słaby żart wątek zamknięty Cena 40zł/dzień za wypożyczenie złomu, który oferuje ta firma jest po prostu...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

krótko, miło i niedrogo wątek zamknięty Złapałem gumę i trafiłem do wypożyczalni ALFA. Nie miałem przy sobie większej...
~farciarz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry