Widok

Alkohol

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Robię bardzo duże wesele na ponad 120 osób i myślę jaka wódka byłaby najlepsza ponieważ nie chce kupować zbyt drogiej bo już dość pieniędzy wydałam :/ proszę doradźcie mi.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
My bierzemy Gorzką Żołądkową De Lux, jutro jadę do hurtowni po Nią - podam Ci wówczas cenę, ale wiem, że w Biedronce np. kosztuje 17,39 zł :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja brałem Pałacową, wydaje mi się że 0,5l kosztowała ok. 15-16 PLN ale to było prawie 4 lata temu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mamy 120 gości. Kupiliśmy ok. 240 butelek po 0,5 l. Wyszło za jedna 16,35. A kupiliśmy Żubrówkę Białą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak jak Olesia.
Żołądkowa de Lux z Biedronki za 17,39 zł z możliwością oddania każdej nienaruszonej butelki po tej cenie po weselu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żołądkowa de Lux w AUCHAN jest po 16,89
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam w hurtowni w pruszczu gdańskim i de lux byla po 16,74 a krupnik po 16,12 i zastanawiam się na tym która bardziej będzie pasowała gościom. Z tego co wypytałam nie smakuje wyborowa i pan tadeusz więc mam mętlik w głowie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krupnik z tego co slyszalam to nie kazdemu. zastanawialismy sie nad zoladkowa i sobieskim - ostatecznie sobieski. maximus np od razu odpadl , bo slyszelismy komentarze od znajomych, ze niektore butelki potrafia zamarznac.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zastanawiamy się nad wódką Stock
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aisha a mozesz napisac jak nazywa sie ta hurtownia w Pruszczu Gdanskim?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Pruszczu jest chyba Zet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sobieski lezal w zamarazarce chlodzil sie dobry miesiac u Męża w pracy i butelka byla oszrobiona a wodka nie zamarzl, kupowana wlasnie w zetce w pruszczu, pakiet weselny
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna promocja w sklepie Desperado w Gdyni, do zakupu wina wódka w cenie 16,20 Czysta de lux lub Żubrówka Biała 0.5l
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zrób mniejsze wesele z lepsza wódką. Ile na tej wódce zaoszczędzisz? 500zł, przy 120 osobach na weselu to chyba skóra za wyprawkę. Dać byle jaką berbeluchę na weselu, za kilka stów oszczędności to obciach. Zrób sobie sama makijaż to zaoszczędzisz. Codziennie się malujesz to i teraz dasz rade. Facet nie idzie na specjalne golenie przed ślubem. Zamów tańszy bukiet. Mniejszy tort. Ale nie tanią wódkę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prawda, nie ma to jak ohydna wódka na weselu... Na tym nie powinno się oszczędzać. Ja z 2 wesel, pamiętam tylko to, że wódka była ohydna i nie miałam ochoty jej pić, nawet w drinkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślicie ze lepsza będzie żołądkowa de luxe czy krupnik?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio na weselach bardzo popularny jest Krupnik i chyba lepszy niż Żołądkowa de luxe.
wesele w 2013 :)



popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem de lux krupnik nie wszystkim smakuje byłam na weselu i połowa gości nie piła a de lux jest w miarę znana i tania na dodatek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
de lux
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
absolut , finlandia a nie jakies berbeluchy ..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
My tez kupiliśmy de lux za 17.39 w biedronce :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego berbeluchy? z reguły lepiej kupić wódkę, którą choć większość pije finlandia jest dobra ale nie każdemu wchodzi w gusta a de lux jest w miarę znana i przeważnie na imprezach się ją pije a to, że jest tania nie znaczy że jest gorsza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas się nie pije de lux. ohydna wódka... krupnik/wyborowa jeśli już. I wcale nie są dużo droższe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka prawda, ze nie da sie wszystkimdigodzic jakby sie chcialo.
Nie uwazam, ze jest w tym cos zlego kupic tansza wodke od Finlandii.

Dzis jade po Krupnik za 16.12 i licze, ze goscie nie beda narzekac.
A cena super, jak dla mnie ;p
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie jest po 16,12?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w hurtowni w Pruszczu Gdańskim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zetka?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam wyborowa 0.7 i wlasnie Krupnik z Biedronki- i nie bylo nikogo kto by narzekal lub sie zle czul.
Natomiast de lux nie polecam- kiedys byla super, teraz niestety sie pogorszyla i ostatnio mialam po niej taki zgon rano ze myslalam ze umre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krupnik,żubrówka biała,luksusowa ale NIE czysta De luxe RADZIECKIE PALIWO RAKIETOWE-jeden z możliwych śmieci a dlaczego jest tania ? bo to syf robiony taśmowo jak tyskie,harnaś i tanie wino miodowo lipowe.......
Czasami lepiej zapłacić więcej aby nie podać gościom syfu i mieć obrobioną d... że kupił tanie g.. i być narażonym na zatrucia po tym SUPER ZNANYM trunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
MY mamy luksusową 190butelek na 90 osób.Zobaczymy jak będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pałacowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hurtownia Zet w Pruszczu Gdańskim, wódka tania :)
kupiłam 150 butelek :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaką wódkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krupnik :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny w którym miejscu w Pruszczu jest hurtownia Zet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obok biedronki, ktora wyglada jak wielka stodoła,

http://www.fhzet.stg.pl/?p=6
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a no to ok. czyli nie w Pruszczu a w Pszczółkach.......... już myślałam że jakąś filię w Pruszczu mają a ja niepotrzebnie do Pszczółek jeździłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny Przepraszam Was, ale babola strzeliłam!!!!
To jest Hurtownia w Pruszczu Gdańskim, ALE nazywa się ALTIPLUS
ul. Nowowiejskiego 22b. i tam maja tego Krupnika po tyle. A w Hurt. Zet byłam i maja droga wódkę.
Przez to latanie ze ślubem, nawet nie dojrzałam, ze myślałam o czym innym i napisałam co innego :/ ehhhhh za dużo na głowie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lidl ma tanią Gorzką żołądkową de luxe... 16,39zł - taniej nie znalazłam... kupiłam 75 butelek 0,5l na niecałe 60 osób.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Gdyni jest siec sklepow alkoholowych Afroalko i wydaje mi sie ze maja najtansza wodke Gorzka zoladkowa de lux w calym trojmiescie do tego przy wiekszej ilosci mozna negocjowac ceny . Rozmawialem z wieloma osobami na codzien zajmujacymi sie alkoholem i wszyscy zgodnie potwierdzali iz obecnie na rynku jest to wodka najlepsza w swojej klasie cenowej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziękuje za info :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep Afroalko nie moze miec taniej niz Alti plus bo sie od nich zaopatruje:) A jesli chodzi o Krupnik to na pewno Alti ma najlepsza cene na rynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam 55 butelek wodki na 42 osoby dorosle myslicie ze starczy wesele bez poprawin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy jaka rodzina/ skład wiekowy

u nas byli znajomi w naszym wieku (nie przepadają za wódką) z rodziny sporo cioć. z 60 butelek wódki na 51 osób zostało 30 butelek (rozdawalismy przy wyjsciu z wesela) z 26 butelek wina (białe, różowe, czerwone) zostały 4 sztuki.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupujemy w AFROALKO za 108 butelek Sobieskiego 0,5l płacimy 16,90 zł/szt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupiliśmy przez hurtownię znalezioną tutaj - http://najlepsza-wodka.pl/gdzie-kupic Pan Tadeusz, liczone 0,7 na osobę - dwa dni wesela. skorzystaliśmy z ich promocji weselnej, nie wyszło tak strasznie drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Św. Wojciech

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

do góry