Widok

Alli-tabletki odchudzajace

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy ktoras z was stosuje/stosowała tabletki alli ktore niedawno pojawily sie w aptekach? Nie chce ich stosowac, jestem tylko ciekawa, poniewaz mojej kolezanki Mama schudla na nich 7kg w kilka tygodni, a ja myslalam ze to jakis specyfik typu bio-cla. Tym bardziej dziwi mnie ze sa bez recepty:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://wiadomosci.onet.pl/1415126,242,1,alli_nadzieja_puszystych,kioskart.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w kilka tygodni? to nie wiedzialam ze juz tak dlugo sa na rynku
ja wiem tylko ze sa koszmarnie drogie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczesniej były dostepne w USA. u nas orlistat był chyba tylko na receptę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W kilka tygodni bo jej Mama mieszka w Irlandii, moze tam byly szybciej? Wiem tylko tyle ze teraz zaczela drugie opakowanie:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tu w UK pojawily sie kilka miesiecy temu,chyba jakos na poczatku tego roku.Nie stosowalam jednak ale reklamuja to w tv ciagle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytałam w gazetce z apteki,ze stosując Alli trzeba wystrzegać się tłusciejszych potraw i w ogole stosowac ścislą dietę bo w przypadku pofolgowania sobie puszcza sie"oleiste bąki"!!Good luck!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Działa to tak, że upośledza wchłanianie tłuszczów z jelit. Trzeba jechać na diecie niskotłuszczowej, bo w przeciwnym wypadku ma się biegunki. Dzięki wielkie - przyniesie to efekty, ale równie dobrze można jechać na środkach przeczyszczających i bawić w bulimię. Odchudzanie dla leniwych. Żadne odchudzanie nie przyniesie rezultatu jak się nie ćwiczy... Chciałam napisać, że odchudzanie bez ćwiczeń nie pomoże choćbyś się zesr...ał ale to nie prawda:P Biegunka pomoże schudnąć i sprawdzić na własnej skórze efekt jojo;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam sie z poprzedniczka,ze bez cwiczen zadne odchudzanie nie przyniesie rezultatu.Podstawa odchudzania jest dieta,cwiczenia moga tu jedynie dopomuc.
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny nie dajcie sie nabrac na te tabletki...Mieszkam w stanach i Alli jest tutaj jak sie nie myle od ponad roku, ja osobiscie nie uzywalam, ale moje kolezanki owszem...efekt jo-jo byl u kazdej z nich i jeszcze wiecej przybraly na wadze !!
Zauwazylam ze wiekszosc takich magicznych tabletek pochodzi w Usa a uwierzcie mi tego tutaj w kazdym sklepie jest od zatrzesienia az sie nie dobrze robi i wszystkie tabletki obiecuja mega rezultaty....
Prawda jest taka ze w usa jest ogrom ludzi otylych wiec takie magic tabletki zaczely powstawac na potege bo amerykanie w nie wierza jak jedne nie zadzialaja ida po drugie i tak sie biznes kreci...nie ma zadnych magicznych tabletek odchudzajacyh ogolnie dostepnych w sklepach, to co jest naprawde dobre to albo na recepte u lekarza albo na czarnym rynku wsrod kulturystow.....
image
image
[url=http://slub-wesele.pl/]image[/u
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej kup sobie DVD z aerobikiem-moja kumpela też schudła 7kg w miesiąc, ale nie żrąc tablety a ćwicząc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno oglądałam w TV reportaż o Alli , który został wprowadzony na rynek francuski.Każdy kupuje z nadzieją , ze to "cudowny" lek , który w szybki sposób pomoże nam schudnąć.Ale okazało się , że w 50% (więc bardzo dużo) przypadków w krótkim czasie pojawiły się bardzo poważne skutki uboczne różnego typu często będące zagrożeniem dla życia.I rząd francuski myśli mimo, że lek nie jest długo w sprzedaży o wycofaniu tego leku z aptek!!!! Więc moim zdaniem nie warto ryzykować życia kupując te tabletki bo niewiadomo jak organizm zareaguje.Nie mówiąc o tym , że sa drogie...Sama mam trochę zbędnych kg ale bym nie zaryzykowała ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam obejrzeć sobie "Requiem dla snu". Po takim filmie przechodzi ochota na tabletki :]
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie wierze w takie specyfiki.I nie wierzę,że dieta jest najważniejsza.Schudłam 5 kilo w ciągu miesiąca ćwicząc intensywnie na siłowni i jedząc wszystko oprócz białego chleba i słodyczy...Teraz chudnę dalej...mam jeszcze do zbicia drugie 5 i koniec:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Tobą. Wydaje mi się, że jedyne w co warto inwestować to L-Karnityna. Jednak tylko i wyłącznie jeśli przy okazji bardzo dużo się ćwiczy. Mi schodzi w tygodniu na ćwiczeniach pewnie 6h i to chyba jeszcze ciut za mało na L karnitynę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy bez ćwiczeń można schudnąć? Można, jasne, ale na samej diecie - wymęczasz organizm, ciało zaczyna wyglądać niefajnie - jest wielka różnica między tą samą wagą przy danym wzroście jeśli masz trochę mięśni i tej samej wadze jeśli ich nie masz. Patyczaki nie są ładne. Sama dieta, sprawia, że nie chce się robić nic, nawet na spacer wyjść. Ciągle zimno. Na pewno o takie rezultaty chodzi? Wisząca skóra i miesiące męki? Lepiej jeść ciut więcej ale wykluczając nadmiar węglowodanów i ćwiczyć. Same korzyści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam stosowałem te tabletki ALLI - stosowałem diete niskotłuszczowa i nic sie nie wdarzyło - nawet po miesiacu przytyłem 2kg tak wiec sa do niczego - powoduja tylko biegunke!!!! aby schudnąc trzeba duzo cwiczyc - zapomniec o żarciu - te ALLI to lipa szkoda kasy !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja ćwiczę, odżywiam się w miarę zdrowo a od jakiegoś czasu waga nie chciała drgnąć. Nie należę też do lufdzi otyłych (bo jak wspomniałam ćwiczę, jem rozsądnie), ale mam problemy z hormonami, które powodują, że tyję przy takim trybie życia i najpierw muszę uregulować, wiadomo, poziom hormonów, a potem znowy walczę na ćwiczeniach. Ale ciężko jest zgubić tłuszczyk lipidowy wynikający z zaburzeń hormonalnych, więc właśnie postawilam na alli i są efekty. Więc on działa.. ale trzeba zachować we wszysktim umiar, bo cudów nie ma. Nie da się stosować alli i jednocześnie objadać, leżąc i czekać na efekty. Albo na chwilę mieć słomiany zapał stosując Alli a po zakończeniu kuracji wrócić do starych nawyków czekając na kolejny CUD. To a propos koleżanek z USA;). A propos syna - nieszczęśnika. Jasne, jak po wyjściu z domu poszedł na hamburgera albo kilka, to miał taki efekt, że pampers się przydawał... Przecież jest opisane w ulotce, jak działa Alli. Sama zauważyłam, że jak przyjęłam coś tłuściejszego to tak to działa, bo tak ma działać. Więc czytać ze zrozumieniem droga mamo;). Pozdrawiam rozsądnych:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli Alli Ci pomaga na tłuszczyk hormonalny to powodzenia haha,
na tłuszczyk horonalny pomaga tylko przywórcenie równowagi w hormonach, wieć:
albo masz tłuszczyk od jedzenia i Alli tylko cie przeczyszcza
albo schudłas tylko w wyniku ograniczania jedzenia

na stronie ministerstwa zdrowia byly dodatkowe ostrzezenia o skutkach ubocznych Alli , których nie ma na ulotce

niestety teraz sporo z tych ostrzeżen została zdjęta z netu, prawdopodobnie w wyniku dobrej motywacji pieniężnej :)

powiem wam tylko że raz rozwalone kiszki takim gównem, przez pare lat nie wrócą do normy, dodam też ze jednym z głownych problemów w tych ostrzezeniach było zapalenie trzustki (wystepowało dosc czesto) strasznie bolesna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a Ty umiesz czytać ze zrozumienie, chyba nie bardzo. Może przeczytaj dokładnie jeszcze raz wypowiedź do której się odnosisz a potem komentuj, ale mądrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeczytałam i nadal twierdze to samo :)
Jesli sie ogranicza jedzenie i zwieksza cwiczenia to i bez wspomagaczy da sieschudnąc, jesli ma sie problem z hormonami to bez wspomagacza a także z nim raczej się nie chudnie.

Teraz Ty przeczytaj ze zrozumieniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisze tylko tyle ze pracuje w branzy farmaceutycznej i alli jeszcze chwila a bedzie wycofane tak jak meridia i zelixa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zelixa wycofana? jeszcze rok temu lekarz mi przypisał... heh:(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam, sprzedaję i moge z czystym sumieniem pochwalić się że schudłam na tym 7 kg jedząc wszystko i normalnie jak zawsze.Warto poczytac o tym na http://www.biofamina.info

http://allegro.pl/biofamina-regulacja-poziomu-cukruw-organizmie-i1226518954.html

polecam cukrzykom!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam do mnie, schudniecie bez tabletek, zdrowo i ladnie:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak po wyrównaniu hormonów, bez tego ani rusz, zaczęłam po jakimś czasie stosować alli i oczywiście przy właściwym odżywianiu treningach właśnie są efekty, ale przez rok nie było (na właściwym odżywianiu i treningach) - mówi Ci to coś (mało tego sama jestem instruktorem, znam świetnych dietetyków i był jednak ze mną problem..). Wyobraź sobie jednak, że sama dieta i treningi, jak przybrało się od hormonów (swoich, z zaburzeń) nie antykoncepcji nie zawsze działa. Najwyraźniej nie masz z tym problemu, a wypowiadasz się. Ja już mam drugi raz ten sam problem, bo generalnie mam problemy z gospodarką hormonalną od dawna. Więc nadal uważam, że mi alli właśnie pomógł, żeby ruszyć z wagą. A teraz już bez alli sobie poradzę, bo prowadzę aktywny sposób życia i odżywiam się właściwie - bo to już nawyk. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poniżej udzieliłam dłuższej wypowiedzi. Przeczytaj proszę mojego posta ze zrozumieniem. Napisałam, że po wyrównaniu hormonów, czyli jak już przestałam mieć z nimi problemy, tak? A nie jak miałam, czy mam problemy i ma alli mi pomóc. Na skróty myślenie, czy czytanie nie służy widzę. I nadal twierdzę, że właśnie alli mi pomógł, bo i trenują i jem ok od dawna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SLIMEX 15 tabletki na odchudzanie jestes zaintersowana pisz na gg 9291404
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry