Widok

Alma

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli miałabym jechać jeszcze raz, zaparłabym się rękami i nogami, żeby zostać w domu. Zacznę od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej: - Piękna plaża - Mili fizjoterapeuci, a kilku nawet bardzo kompetentnych - polecam z całego serca Tomka (dzięki któremu jeszcze raz zastanowię się nad złożeniem skargi, gdzie tylko się da :) ), dwie Agnieszki (jedna na sali, jedna na ultradzwiekach, magnetronikach itp). - Trafiłam na super ekipę. Z plusów to byłoby na tyle. Minusy: - Jedzenie było dobre na starcie. Później dobre było jedynie pieczywo. W ziemniakach udało nam się nzaleźć dziwne czarne stworki, w gołąbkach dodatkowe białko, wędlina nadawała się nieraz do mycia ludwikiem, o jakości samych (nawet świeżych posiłków nawet nie mówię). - Pokoje na pozór ładne, ale na kilka dni po rozpoczęciu turnusu zaczęło się wszystko sypać. Sąsiadce spadła umywalka na stopy (!!!), u nas latały płytki podłogowe i ciekła umywalka. To drugie naprawiłyśmy same. - Organizacja fatalna. Ludzie ze schorzeniami narządów ruchu, o kulach, z chorymi kolanami, poumieszczani w pokojach w drugim koncu budynku i tak np. aby dostać się na stołówkę musiałam zejść po schodach, przejść przez meeeega długi korytarz, wejść po schodach. Na zabiegi dokładnie tak samo, tyle, że w międzyczasie musiałam latać do 4 różnych części budynku (sala1, sala2, sala3, pokój). - Basenu brak, wyjazdy organizowane chyba raz w tygodniu, tylko dla wybranej garstki osób. - Godzina policyjna jak w przedszkolu. Jak człowiek chciał wrócić po 22, trzeba było wypisać przepustkę ;) Kiedy wróciliśmy później bez przepustki była afera i grożenie oddaniem w ręce ordynatora. :D - A teraz najlepsza perełka. Lekarz wypisujący zabiegi na podstawie uwaga! JEDNEGO ZDANIA Z ZUSU. Nie spojrzał nawet na historię choroby, na rezonans, usg czy rentgen. W moim przypadku skończyło się pogorszeniem. Podczas ćwiczeń coś mi w kolanie przeskoczyło i ból był tak silny, że zasłabłam. Zotałam zaprowadzona do ordynatora, który na ładne oczy stwierdził schorzenia możliwe do zdiagnozowania tylko przy rezonansie (ewentulnie w bardzo zaawansowanym stadium przy usg). Efekt był taki, że nie byłam w stanie już normalnie się poruszać i funkcjonowałam na ketonalu. W tamtym momencie ordynator był miły. Kiedy poszłam na drugi dzien z infekcja podczas jego dyzuru, probowal mnie zbyc i odsylac do mojego lekarza prowadzacego, ktory dyzur mial dopiero poltora dnia pozniej. Poniewaz nie dalam sie tak spuscic na drzewo, a po sytuacji z cwiczeniami bylam bojowo nastawiona, wypisal mi recepte. Kiedy poprosilam o zaswiadczenie, że przy infekcji mogę korzystac ze wszystkich zabiegow zaczal sie wsciekac i odgrazac, że jak mi się coś nie podoba, to mogę już wracać do domu. Kiedy po duzszej "rozmowie" przypomnialam mu o sytuacji ze zle dobranymi cwiczeniami, na ktore skarzylam sie dwa tygodnie, troche sie uspokoil. Dzięki Tomkowi, który dzisiaj się mną zajął (mimo, że nie jestem jego pacjentką) byl,am w stanie postawić nogę na ziemi bez bólu. Rozpłakałam się ze szczęścia. Do domu wracam z zestawem ćwiczeń od Tomka właśnie (moja fizjo zostawiła mnie bez niczego) i nadzieją, że jednak zacznę chodzić. Aż miałam ochotę spakować go do walizki i zabrać z sobą. Jeśli będziecie mieli okazję, starajcie się współpracować z nim lub Grzegorzem, który uzdrawiał moją współlokatorkę i też była bardzo zadowolona. Żelazko jest jedno na cały ośrodek, więc dopchać się nie ma dużych szans. Suszarki na ubrania są na korytarzach niezbyt duże, pranie ręczne Was czeka. O koc się nie doprosiłam mimo gorączki i ogromnych dreszczy, bo "jeszcze nie mają". W łazience mojej zasłonka zamias kabiny, która klei się do ciała jak tylko odkręci się wodę, w łazience koleżanek kabina z grzybem. Posiłek, żeby móc zabrać do pokoju, trzeba mieć zaświadczenie od lekarza, że nie jest się w stanie przyjśc na obiad o własnych siłach :D Ze śniadaniem i kolacją nie ma takiego problemu, bo talerze stoją już naszykowane, więc przekłada się na własny i wio :) Wieczorki taneczne faktycznie zazwyczaj dwa razy w tygodniu, muzyka mocno sanatoryjna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
Chyba bylismy na tym samym turnusie i moja opinia jest z dekady odbijająca od poprzedniej. Ośrodek owszem pamięta czasy komuny ale trzeba przyznać że pod względem lokalowym "idzie"w dobrym kierunku. No cóż umywalka faktycznie kuracjuszce na nogi spadla, ale wielkiej krzywdy nie wyrządządziła...to po pierwsze. Jedzenie owszem mogłoby być lepsze....ciągle stare ziemniaki i zupy których zazwyczaj musieliśmy się domyślać. Kto nie chciał- nie jadł. Na wyspie dobrze zaopatrzony warzywniak, owoce i niedrogie lokalne rybki na zamówienie mogły z powodzeniem być uzupełnieniem dla tych ciągle marudzących...ale przecież lepiej ponarzekać na forum.
Prawdą jest że tylko dzięki rehabilitantom chciaże trochę stanęliśmy na nogi. Grzegorz masażysta -sadysta (kocham Cie Grzesiu....choć na początku za ból byłam gotowa zabić) i uważam że zarówno On jak i cała reszta tych młodych ludzi zasługuje na podwyżki
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Beznadziejna opinia na temat obiektu . Owszem są niedociągnięcia ale bzdury napisane powyżej pisała chyba jedna z osób które nie wiedza po co i na co przyjeżdzają na sanatorium . Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

mam skierowanie do tego sanatorium proszę informacje czy warto pojechać
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na kiedy masz skierowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez mam skierowanie do tego sanatorium od 18.03
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam ten termin wyjazdu...piszę na innym forum ale tam nikt nie jedzie....szukam osób które się tam wybierają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 16 08 2019 okolice Torunia mogę zabrać kogoś jak chce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę opisać jak było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli jedziesz się leczyć to warto jesli myslisz ze będziesz miał darmowe wczasy all inclusive to nie to.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam tam .Jedna wielka tragedia. Nie da się tego opisać.Przyjechałam gożej chora niż przed wyjazdem .Wszędzie tylko nie tam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem obecnie na turnusie i nie zgodze się z powyższym postem, akurat siedze sobie w holu i chciałam wystawić opinie na temat tego osrodka co skłoniło mnie dzięki hojności przemiłych Pan na recepcji. Dzieki nim pobyt tutaj jest o wiele milszy a rehabilitanci staja na glowie aby wykonać swoja prace jak najlepiej. Grzesiu ekstra masazysta ,Panie rehabiitantki na sali gimnastycznej po prostu pelen profesjonalizm. Jedzonko domowe dzis był stek z cebulka fajnie doprawione i ogolnie ok. Pozatym przepiekny krajobraz zimowy jak się wyjdzoe w strone plaży !.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

I już "po", a szkoda... Jestem bardzo zadowolona: najbardziej z gimnastyki oraz pozostalych cwiczen....rehabilitantki przesympatyczne Jeżeli ktoś ma czas na czytanie polecam sanatoryjną bibliotekę . Jeśli chodzi o basen polecam fakt ze dla 16 osob tylko ja skorzystalam...pokoje cieple schludne nie najgorsze...

Wszystkim wybierającym się do Almy życzę pięknej pogody, dobrego towarzystwa (pozdrawiam wszystkich z turnusu 22 luty 2018- 17 marzec a szczególnie zaje fajne towarzystwo MEGA i pokoj 413 i 412) zdrowia oczywiście! Pozdrawia Piekarz Nocny;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam.
Mam skierowanie do Almy termin 1.06. do 24. 06. 2018 r. szukam pozytywów tego ośrodka. Nastawiam się na długie spacery po plaży, jazdę na rowerze. Szukam osób udających się w tym samym czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam ja też mam skierowanie na ten termin do tego ośrodka Pozdrawiam Wiolka z Gostynina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Almie bylam w listopadzie 2016 roku,przed wejsciem do osrodka ogromne dziury,mozne skrecic nogi wracajac z wieczornego spaceru podworze nie oswietlone,recepcjonistki sa mile,rehabilitacja tez super,kuchnia okropna,nie da sie jesc,jedynie smaczny chlebek i pieczywo.Bron Boze sie poskarzyc to odrazu nakladany jests szlaban,na wczesniejsze zabiegi niz ustalona godzina,ogolne zebranie z zarozumiala p dyrektor.Mimo zgloszenia wyjazdu,ze nie wroce na obiad,obiadu juz nie dostaniesz.Obite sciany wosrodku i zdeptana bardzo wykladzina.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam jeszcze ze spora grupa zachorowala na grype jelitowa,musiala sama sie leczyc ,plusy to takie,ze blisko do morza ,mozna kupic smacznie przyrzadzone rybki na wyspie dobre polaczenie z Trojmiastem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ryby smaczne sa ale tylko w Tawernie pod Żaglami. W reszcie lokali mniej niż przeciętne były. A ogólnie polecam Bar Przystań w Sopocie, tam można zjeść najlepszą zupę rybą którą polecam i również dorsza czy halibuta tylko pieczonego a nie smażonego. Poprostu rewelacja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam mięsiąc temu, jeśli chodzi o rehabilitację to jestem najbardziej zadowolona z masażystki Beaty - pełna profeska, dużo empatii do tych niecierpliwych i schorowanych ludzi, ogromna wiedza. To jedyna masażystka w Almie, która miała tyle pozytywnych opinii, wszyscy byli zadowoleni. Mi pomogła przy mojej dyskopatii odc lędźwiowego i doradziła jak na co dzień sobie z tym radzić. Pani Beatko dziękuję za pomoc, uratowała Pani moje plecki! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiolka ja jade od 1.06 do almy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd jedziesz . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć ja również jadę 1 .06 byłam już w 2016 było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Justyna a czym jedziesz ja szukam pojazdu dorzucę się do kosztu podróży Wiesia ja okolice Wyszkowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
ja również dostałam skierowanie na turnus od 01 .06.2018 r. Czytam opnie i mam mieszane wrażenia. Ale wydaje mi się, że w tym wszystkim najważniejsze jest towarzystwo. Do miłego... ;-)
Danuta Olsztyn
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cześć , ja też mam od 01.06.do 24.06.2018 r . mam nadzieję na fajne towarzystwo i dobrą rehabilitację . Rysiek z Łodzi / a może z tych okolic ktoś jedzie. Rysiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, Ja też mam w tym terminie- jestem ze Zgierza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie kuracjusze z turnusu od 1 czerwca :-)
Ja jadę dopiero od 26 czerwca,czyli zaraz po Was. W związku z tym mam do Was prośbę o informację . Jestem z Łodzi i zastanawiam się, czy jechać autobusem czy może lepiej pociągiem do Gdańska? I jak wygląda dojazd z dworca w Gdańsku do Almy na wyspie ?
Może ktoś z Was też wybiera się z Łodzi pociągiem lub autobusem i coś mi doradzi, podpowie, podzieli się doświadczeniem w tej sprawie.
Proszę podzielcie się swoją wiedzą , możecie pisać gdy dotrzecie już na miejsce. Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie.
Życzę Wam udanego pobytu a przede wszystkim zgranej ekipy. Pozdrawiam Gosia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam dwa lata temu.. ja nie narzekam - jestem zawsze zadowolona z ZUS-u i NFZ..., ale były osoby ("współstolikowicze"), które narzekały na WSZYSTKO (a szczególnie na jedzenie) CAŁY CZAS i zawsze się takie zdarzają...
no cóż... ja byłam zachwycona, że nie muszę gotować :-)
Sama jechałam samochodem ale wiem, że koleżanki i koledzy, którzy przzyjechali pociągiem odradzali taksówki... spora kasa (ponad 100 zł) a autobusy spod dworca przywożą prawie na samo miejsce.
A teraz jadę od 26 czerwca..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witaj ~eska
Fajnie ,że będziesz tez od 26 czerwca pewnie się poznamy. dzięki za info. Pozdrawiam Gosia i do zobaczenia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dojazd z Gdańsk pkp super. Kursują co 20 min autobusy podmiejskie.nocny tez.kolega nie wiedział i przyjechał taxi..80 zł. .niestety. bilet na autobus 3.80
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ivon Dziękuję :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. W ktorym roku? Ja wyjeżdżam 26go 2019. Jest ktoś może, kto jedzie w tym terminie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam skierowanie na 26 czerwca Ale jeszcze nie wiem czy nie zmienię terminu ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będę jechać w tym terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli możesz to zmień miejsce.sama okolica jest ok ale budynek i opieka już nie bardzo.tu nie chodzi o to żeby to był hotel pięciogwiazdkowy ale budynek pamięta czasy prl.zabiegi źle dobrane,idą na ilość a nie na jakość ,o 22 wszyscy muszą być w swoich pokojach co skutecznie sprawdzają pielęgniarka z panią z recepcji.zawsze podsłuchują pod drzwiami.cały budynek zamknięty na klucz o 22 i zero wyjścia co dla palaczy jest problemem ale i dla nie palących którzy chcieliby posiedzieć na dworze w ciepłe dni trochę dłużej.a jak wrócisz ze spaceru i nie daj boże się spóźnisz ze dwie minuty to już śpisz pod drzwiami.właściciel furiat.na moim turnusie o mało nie pobił kuracjusza który chciał zrobić zdjęcie jak odpoczywamy po zabiegach.żeby nie interwencja innych to nie wiem jakby się skończyło.samego sanatorium nie polecam.nie dawno wróciłam wiem co mówię
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

godzina 22 obowiązuje wszędzie. Zmiany są i to znaczne byłam w tym roku poraz kolejny (rok po roku), jedzenie super, pokoje o zróżnicowanym standardzie, ale generalnie czysto i schludnie. Zabiegi dobierane wg. schorzeń. Co do powrotów za zgodą ordynatora i Menger mogliśmy wracać po 23, ale trzeba wszystko uzgodnić.. Znam gorsze ośrodki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej tez jade w tym terminie z ostrody :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na plus,to blisko plaża,jedzenie obleci,ale radzę robić kanapki,szczególnie po kolacji 17,15....szkoda,że nie ma basenu.Ogólnie to strasznie obskurnie,aaa i radzę wziąć swój ręcznik dodatkowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pawel ja jade w tym terminie z Ostrody :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam od 21 lipca....czy ktoś w tym terminie jedzie do ALMY?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam skierowanie od 26 czerwca, czy jakaś brania duszy za też się tam wybiera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja od 27czerwca .Jade z Konina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez mam ten termin. Jadę z Elku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam jedziesz pociągiem czy autobusem? Ja kupiłam bilet na autobus 25 06 na godz 20 na miejscu będę o 4 rano możesz się dołączyć .Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dodam że jadę z Bialegostoku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również od 27 czerwca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też jadę w tym terminie z Białegostoku.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może spotkamy się w pociągu, jadę z Elku w tym terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Planuje podróż nocnym pociągiem żeby być na miejscu rano możesz dołączyć pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Gosiu, ja jade od 26.06 az się boję co tam zastanę po tych komentarzach..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witaj Aniu skąd będziesz jechała? Ja z okolic Łodzi. Też byłam pełna obaw ale tak sobie myślę i pocieszam się ,że warunki bytowe nie są najważniejsze tylko fajna grupa ludzi. Mam nadzieję , że uda nam się taką stworzyć, podreperować zdrowie i miło spędzić czas :-) Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam rowniez jade w tym terminie.Do zobaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Marzeno ;-)
Fajnie ,że się ujawniałaś jest nas coraz więcej. do miłego zobaczenia. Pozdrawiam Gosia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej Gosiu ja jadę od 26.06 z Sieradza pozdrawiam .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witaj Sylwia :-)
Cieszę się i do zobaczyska :-) pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Gosia, ja też jadę od 26 czerwca do Almy. Mam nadzieje,że będzie spoko. Pozdrawiam Aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Aga :-)
Odzywa i odlicza się coraz większa ekipa. Fajnie. Cieszę się, a skąd jedziesz? Pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Ja również jadę w tym terminie, może się tam poznamy? Skąd Pani jest, bo ja z Mrągowa. Liczę na miły wypoczynek i podreperowanie zdrowia.
Pozdrawiam,
Ala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Alu :-)
Ja jadę z Łodzi a zatem do zobaczenia w Almie. Pozdrawiam Gosia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosiu, bardzo się cieszę :) Szukam towarzyszki do pokoju, może jesteś chętna bo chciałabym spędzić ten czas w miłym towarzystwie, a czuję, że to jesteś właśnie Ty :) Czy możemy się jakoś umówić, wymienić kontakt? Pozdrawiam, Ala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Alu :-)
Miło mi. Nie wiem, czy tak się uda ale zawsze można spróbować. Nie wiadomo na jakiej zasadzie dobierają do pokojów. Nie wiem jeszcze czym jadę i na którą będę na miejscu, bo może trzeba byśmy były razem przy tym przydziale i rejestracji. Zobaczymy ( moj tel 507 278 481)
Jeszcze nie zaczęłam się pakować , jestem w proszku . Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam skierowanie od 26 czerwca, czy jakaś brania dusza też się tam wybiera? Mam na myśli Almę w Gdańsku - Sobieszewie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam skierowanie od 26 czerwca. Jestem z okolic Szczecina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam też jadę do Almy w tym terminie z Białegostoku. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja jadę w tym terminie z okolic Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czym się wybierasz?szukam transportu zabrać się z kimś dołożę się do przejazdu jestem z Wyszkowa turnus od 1 czerwca2018tel.505533345 Wiesia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Zambrowa. Turnus od1 czerwca2018. Byłam już w tym ośrodku wcześniej . Jechałam autobusem nocnym z Łomży do Gdańska . Jeszcze nie wiem czym pojadę . Może ktoś sie odezwie z moich okolic.!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dokładnie skąd jedziesz, bo ja z W-wy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Aniu ja też jadę z Warszawy :) Masz juz bilet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodaję,że będę jechała z Łodzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, ja mam skierowanie do Almy od 22.07 do 14.08.2018. czy ktoś wyjeżdża też w tym terminie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę na turnus od 21.07.2018r. Za kółeczkiem Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z warszawy od razu na Gdański nie bursztynowką???? Przepraszam a płci jakiej jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej ja też jadę na turnus od 21 .07. 2018r. z Gorzowa Wlkp. pozdrawiam wszystkich z tego turnusu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewa, również jadę na turnus od 21 lipca z Białegostoku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, a jak jedziesz? Ja również z Białegostoku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę na turnus od 21.07.2018r.
Do zobaczenia na miejscu ;-)
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a skąd jedziesz piotrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jadę z Łodzi.
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez jadesamochode w tym terminie z ostroleki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jade w tym samym terminie z ostroleki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super :-)
Zapowiada się fajna ekipa.
Kto lubi dobrze spędzać czas to kciuk w komentarzu do góry !!!
Jupiiii..
Piotr.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lucyna, jadę również od 21 lipca z Białegostoku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć Lucynko :) ja również jadę w tym terminie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aniu ten post dotyczy ubiegłego roku więc jest już nieaktualny. Znajdź tegoroczny wątek odnośnie tego terminu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedziesz z Łodzi ?
Być może będę miał wolne miejsce obok kierowcy ;-) w stronę Almy do Sobieszewa.
Zawsze raźniej z kimś podróżować :-)
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotrze a obiecałeś wstąpić do Aleksa....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawiedziona Karinka???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę dzień wcześniej (20 lipca), tak się umówiłem telefonicznie w Almie. 21 lipca od rana będzie pewnie trochę tłoku.
Wizyta w Aleksie jest w planie ale zobaczę jak będzie na trasie.
Pozdrawiam all i do zobaczenia na wyspie :-)))))
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też się w tym terminie wybieram.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zobaczenia na miejscu ;-)
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosiu, również jadę do Almy od 21 lipca. Byłam w ubiegłym roku. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, ja też mam termin do Almy od 21 lipca, będę jechać z Kutna, kontakt: sylwkamar@vp.pl,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUPER
Jest nas coraz więcej od 21 lipca do Almy ;-)
Pozdrawiam i do zobaczenia.

Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę w tym terminie.Z Podlasia, a konkretnie z Grajewa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę od 21 lipca wyjezdzam z Koszalina do zobaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś jedzie samochodem z okolicy Koszalina 21,07. chętnie dołożę się do wspólnej podróży.Proszę o kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez jadę w tym terminie od 21 lipca pozdrawiam.Bylam w maju 2017 i wybieram się ponownie.Zabiegi w porządku,budynek i warunki jak za komuny,posiłki średnie,kolacja o 17:00.Plaża piękna,spacery długie,wypożyczyła rower- super.Do Gdańska 40 min autobusem,przystanek niedaleko budynku.Nie było strojenia się,prezentacji makijażu ,stroj spotowy przez cala dobe.Bylo w porządku,dlatego jadę ponownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Mam skierowanie na ten sam termin. Myślę,ze będzie dobrze...pogoda dopisze A najważniejsze, że miejmy nadzieję postawią na nogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Mam skierowanie w tym samym czasie :) Pozdrawiam Anka z Torunia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to do zobaczenia Aniu w Almie.
Pogodę już zarezerwowałem.
Biorę plecacecz humoru, wiatrochron, leżaczki plażowe i zestaw kuracjusza ;-)
Pozdrawiam :-)
Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę z kutna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jolu w jakim terminie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, mam także skierowanie do Almy w tym terminie, pozytywów mnie szukam, bo morze, las i do tego zabiegi to już wystarczające pozytywy. Wszystko inne będzie miłym, bądź nie miłym dodatkiem.Pozdrawiam i do zobaczenia . Mirka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ahh 413 i 412 to my działo się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj Sarna, Sarna.
Na komentarze nie można patrzeć serio, serio.
Większość kuracjuszy liczy na hotel 5 gwiazdek, all inclusive, Fit Active, Room Service oraz osobistego kamerdynera który będzie codziennie analizował postęp rehabilitowanych części ciała.
Realia i priorytety ZUS są trochę w odwrotnej kolejności.
Zabiegi to priorytet. Nie oczekujmy od lekarza prowadzącego, że przewidzi w 100% czego nasz organizm potrzebuje.
Dobrze jest się przygotować na taki wyjazd. Zrób listę zabiegów, które TOBIE najbardziej pomagają (np. masaż, prądy, basen) oraz takich które są dla CIEBIE mało komfortowe lub sprawiają bój (np. krioterapia, rowerek) i POWIEDZ o tym lekarzowi. Faktycznie w pokojach raczej nie znajdziecie klimatyzacji, najnowszego modelu sprzętu rtv, ale czy po to jedziemy na rehabilitację ?
A teraz to co najlepsze dla mnie: Jadę w sezonie wakacyjnym i pewnie będzie ładna pogoda. Okolica cicha więc relaks nieoceniony. W okolicy dużo lasów, więc wypad na grzyby jak najbardziej. Plaża duża i piaszczysta więc spacery, zachody słońca ją bezcenne. Jeśli będzie lekko pochmurno to albo grill z małym co nieco albo wędrówki po okolicznych terenach. Do Gdańska są trzy linie autobusowe co 20 minut. Bilet chyba 4 zł i jesteśmy w Gdańsku na Starówce.
Ja biorę własny kocyk plażowy, wiatrochron, kieliszki, korkociąg, żelazko, ulubione ręczniki i kosmetyki do opalania i dużoooo pozytywnej energii :-)))
Gorąco pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam. Ja jadę do Almy od 26 czerwca. Niewiele osób ma takie pozytywne i optymistyczne podejście do tego tematu. Czytając komentarze byłam trochę wystraszona ale już i lepiej, dziękuję :)
Życzę udanego pobytu. Szkoda ,że taki Optymista nie ujawnił się z Łodzi lub okolic, kto będzie w moim terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich na tej stronie,pytanko czy jest ktoś kto wybiera sie do Almy 16.08 na turnus?Jestem z Torunia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Wybieram się do Almy 16.08.2018
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,również jadę 16.08 z Torunia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,ja jadę w tym terminie z Olsztyna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.... proszę o info jak było. Jadę 30.10.2018....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, tez mam termin od 30 pazdziernika. Pozdrawiam Ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jade w tym samym czasie. Moj mail sawa16@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 301018 z Warszawy szukam chętnych na podróż
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marzena, skąd jedziesz? Ja też jadę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również mam ten termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam . Również wybieram się do Almy w tym terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę , mieszkam pod Warszawą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedziesz z Warszawy :) Wiesz już jak zamierzasz podróżować? Ja jadę z Radomia w tym samym terminie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ja z Radomia od 16 sierpnia. Może się jakoś zgadamy? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć ,Gosia. Napisz do mnie maila: modar49@poczta.onet.pl Bee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki masz termin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja również jadę do Almy 16 sierpnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,skąd jedziesz bo ja też w tym terminie,,od 16 sierpnia rozpoczynam turnus,jadę z Olsztyna.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam ja jade od 16 08 ..z warszawy....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, mam również skierowanie w terminie od 16 sierpnia br.;jadę z Łodzi samochodem; mam wolne miejsca
pozdrawiam
Grażyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka, ja też jadę w tym terminie. Też pewna obaw byłam, ale póki co mam nastawienie, że będzie dobrze. I tak ma być. Pogoda zamówiona. A skąd Ty jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Gosiu też tam będę i mam nadzieję że będzie ok.Pozdrawiam Agnieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również jadę od 21 lipca.....Piotr może zorganizujesz fajna grupę by milo spędzić czas...termin mamy dobry, oby pogoda ducha nam dopisała Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello mała :-)
Grupy utworzą się same w zależności od indywidualnych oczekiwań kuracjuszy. Zbieracze grzybów, bursztynów, rozrywkowi szukający wrażeń i spokojni szukających wyciszenia.
W każdym jest coś cennego ;-)
Też liczę na pogodę i dobry relaks po porannych zabiegach.

Gdyby wyżywienie było mało urozmaicone jak w dowcipie:

"Przyjeżdża facet do sanatorium.
Obok przechodzi kuracjuszka. Facet ją zagaduje z szelmowskim uśmiechem:
- Jak was tutaj karmią, Madame?
- Dasz chleba, to powiem..."

pozostaje regionalna gastronomia ;-) w miarę ciekawa:

Tawerna rybna ROBINSON ul. Falowa 10 tel.: 518 949329
Restauracja BURSZTYNOWA ul. Turystyczna 9A tel.: (58) 3080999
Tawerna DELFIN ul. Turystyczna 1 tel.: 608 894278
Restauracja FLAMINGO ul. Turystyczna 8 tel.: (58) 3239080
Restauracja SOSNOWA ul. Falowa 8 tel.: (58) 3080063
Tawerna POD ŁOSOSIEM ul. Trałowa 20 tel.: 503 176509
Bar POD TĘCZĄ ul. Tęczowa 2 tel.: 531 862451
Bar Przystań PTASI RAJ ul. Nadwiślańska 139B tel.: (58) 3239191
Smażalnia ryb STER ul. Radosna
Bar POD BRZOZĄ ul. Falowa 5
Bar KEJA ul. Falowa 11

Jest jeszcze kilka perełek ale o tym w kolejnym odcinku ;-)

Gorąco pozdrawiam ~mała

Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Autobus z kuracjuszami zbliża się do stacji benzynowej. - Piwo! Sikanie! - po raz któryś z rzędu rozochoceni pasażerowie zmuszają kierowcę do zatrzymania. Po dłuższej chwili, gdy już zajęli miejsca, kierowca pyta głośno: - Czy kogoś brakuje?... Cisza. Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów do kierowcy podchodzi mężczyzna i mówi lekko bełkocząc: - Nie ma mojej żony... - No przecież - wścieka się kierowca - pytałem, czy kogoś nie brakuje! Na to facet: - Ale mnie jej nie brakuje, tylko mówię, że jej nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jadę 21.07 do Almy i mam nadzieję, że będzie ok.
Piotr masz dużo pozytywnej energii i świetne kawały☺
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to kierunek na północ ;-)
Do zobaczenia w Almie ...
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,Mirek z tej strony, jade na turnus 21.07 z Polkowic, dolnośląskie.wyglada na to,że będziemy na tym turnusie razem,może cos mi miejscu podpowiesz, gdzie w wolnym czasie pojsc lub pojechać cos zwiedzić i jak fajnie spedzic wolny czas.do zobaczenia w takim razie.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr czy Ty byleś może w ubiegłym roku w Aleksandrowie Kujawskim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TAK, w zeszłym roku byłem w Aleksandrowie Kujawskim.
Mimo, że kawiarenka była nie czynna na terenie sanatoryjnym to atmosfera mam wrażenie była dobra a współpraca z kadrą kierowniczą rewelacyjna ;-)
Zajęcia rehabilitacyjne przebiegały zgodnie z planem i potrzebami kuracjuszy ;-)
A czemu pytasz ??? Też byłaś ???
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Byliśmy na tym samym turnusie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jupi
Teraz jedziesz 21 lipca do Almy do Sobieszewa ??
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie. Byłem w kwietniu na turnusie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Ares08
Jaka szkoda że niestety...
W Aleksandrowie Kujawskim była super ekipa i super pogoda.
Bardzo miło wspominam ten turnus :-)
Pozdrowionka Ares08 od Piotra i dużoooo zdrowia życzę.
Jak co to wpadnij do Almy w lipcu to pogadamy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję bardzo i Tobie również życzę dużo zdrowia i wspaniałej pogody podczas pobytu.
Jeśli znajdę trochę czasu bardzo chętnie skorzystam z Twojego zaproszenia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hello ~Ares08
Proszę napisz jak było na Twoim turnusie w Almie ?
Z kadrą można się porozumieć?
Wieczorki były tylko dwa razy w tygodniu ?
Były pod grzybkiem w altanie czy w budynku?
DJ serwował muzykę na czasie ?
Były jakieś fajne kluby, restauracje, knajpki godne polecenia z muzyką?
Pozdrawiam.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie było czasu na nic. Człowiek zarobiony od świtu do nocy ;-) a srerio mówiąc towarzystwo miałem bardzo dobre aż żal było się rozstawać.
Piotrze z każdym można się dogadać tylko trzeba odpowiednio traktować osobę z którą się rozmawia ale Tobie tego nie potrzeba tłumaczyć :-)
Jeślichodzi o wieczorki to były tylko trzy podczas naszego pobytu bo takie było zarządzanie szefowej po poprzednim turnusie. Pod grzybkiem nie mieliśmy okazji się bawić. Potańcówki były na stołówce.
Całoroczne działa Tawerna Pod Żaglami gdzie można poprosić miłego właściciela o puszczenie muzyki. Tam potańczyć można co drugi dzień.
Na weekend majowy zaczynały dopiero otwierać się inne lokale więc to musisz sprawdzić sam gdzie jeszcze można się pobawić.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki Ares08 za cenne i pozytywne informacje.
Szkoda że się wcześniej nie zgadaliśmy ;-)
Mam nadzieję że również trafię na super grupę.
Choć znasz mnie z Aleksandrowa Kujawskiego ;-) na pewno coś znajdę lub coś zorganizuję.
Ogniska w Aleksie wspominam z sentymentem i wypady do Struny :-) i Ciechocinka.
Jeszcze raz Ares08 pozdrawiam, życzę zdrowia i mam nadzieję że do zobaczenia :-)
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

√ιק Piotr1968 dziękuje za infornacje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam ostatnio w tym sanatorium. Morze, las i smaczne obiady to pozytywy. Innych niestety brak. Pokoje obskurne, bez czajnika, śmierdzące. Pościel to porażka, malutka poduszka w dużej poszewce, cieniutka kołderka w za dużej poszewce. Spanie jak w barłogu.Ręcznik dostałam po kilku prośbach i kilku dniach. Sprzątanie jest rzadkie i niedokładne. Szyby w oknach nie były myte chyba kilka lat. Generalnie syf. Ośrodek nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych, wąskie trzeszczące korytarzyki, odpadające plytki, na zewnątrz dziury w chodniku, uskoki w kostce, można się przewróć i zrobić sobie krzywdę, ciemno. Wieczorki 2 na cały pobyt na stołówce, muzyka puszczona z kiepskiego magnetofonu. Na zewnątrz jest duża altana, mógłby organizator zaproponować grila czy dwa bo ciepło, składkowego, jednak o kuracjuszy tu się nie dba. Lepiej mieć święty spokój i i nic nie zaoferować kuracjuszom po zabiegach.Najlepiej wychodzi im kontrolowanie
pokoi po godzinie.22. Zabiegi średnie, maly basen 2 razy w tygodniu 40 min. dla garstki osob w hotelu w Gdańsku, zupełnie nie przystosowany dla niepelnosprawnych oraz osób i niskich, jednakowa głębokość wody w każdym jego miejscu. Ludzoe niscy się topią.Nie mogę uwierzyć, że ZUS leczy tam ludzi, to jakaś masakra. Powinni razem z PIP i odpowiednimi z organami zamknąć ten przybytek, ciągle klejony, robiony najtańszym kosztem. w łazience śmierdzi, brak wentylacji, okropne zasłony zamiast drzwi w brodziku, pokoje z dykty, słychać każde chrapanie, mycie się, spuszczanie wody, rozmowy. Tam nie powinno być sanatorium, szczególnie dla osób ze schorzeniami narządów ruchu. Niech wreszcie ktoś się zajmie tym przybytkiem. Nie oczekiwałam cudów, ale te warunki które tam są wołają o pomstę do nieba. To nie powinno być dopuszczone do uzytku jako sanatorium. Może zus czyta te opinie i zareaguje, czas najwyższy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli ZUS nie otrzyma Kuracjusz 2 Twojego pisma oficjalnie to możesz narzekać dalej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam też że jest 1 żelazko na całe sanatorium. Jedyne co jest tu na poziomie to zabiegi o wyznaczonych godzinach oraz przesympatyczne, starające się rehabilitantki i rehabilitanci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam skierowanie na 01,06 2018 jade z poznania czy ktos jedzie w tym terminie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Kuracjusz 2
Wesołe to Twoje opowiadanie.
Rozumiem, że liczyłeś na co najmniej ☆☆☆☆ ;-)
Pokoje bez czajnika w sanatorium to standard. Może oczekiwałaś aneksu?
I pewnie przyjechałaś głównie patrzeć przez okno...
Gdyby korytażu były za szerokie też byś biadolił. Gdyby płytki były równe to byś pisał że za śliskie.
Gdyby wieczorki były co drugi dzień to by Ci przeszkadzało że za często i za głośno.
Na basen to wszyscy powinni jeździć oczywiście z Tobą s basen powinien mieć kilka poziomów aby każdy był zadowolony.
No i okropne zasłony o których pisałeś na powala na kolana. Ciekawe są ściany z dykty. Może nie widziałeś kartongipsu ?
Może nie te tabletki bierzesz ?
Zalecam Rui lub Rainbow albo wakacje.pl
Czasem w hotelu 4☆ też są płytki na tarasie nie równo wypoziomowane.
Może rozważ wizytę u psychoterapeuty ?
Leczenie tańsze i mniej bolesne.

Niepozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

hej Kuracjusz00...zgadzam się z Tobą.....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, proszę... Piotr w akcji. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atka, nie przynudzaj chociaż na tym forum....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie wróciłam z ,, Almy'' wszystko się zgadza jak piszesz, nigdy wiecej tam nie wrócę, budynek w nowej części bez odbioru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry
Właśnie jestem w "Almie"
Jeśli ktoś jedzie do sanatorium oceniać budynki czy mają odbiór to gratuluję celu wyjazdu bo z pewnością coś znajdzie.
W skali 0-10:
Jedzonko oceniam na 8 a nawet 9
Personel 9-10
Pokoje 7-8
Okolice 10
Pogoda 10
Rozrywka 10 !!!
Wczoraj dyskoteka
Dziś wieczorek taneczny
Jutro grill
A to dopiero początek turnusu.
cdn... :-)))
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piotr1968 super, że piszesz. Ja mam turnus po Twoim. Już się cieszę. Ja szukam dobrych zabiegów, ciszy, spokoju, odrobiny psychicznego relaksu. Pisz jaka pogoda? Pozdrawiam. Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super, dzięki za opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idealnie wszystko sie zgadza ,jakbym cofnęła sie 30 lat wstecz ,najbardziej sie podoba tym ,co nigdzie nie byli i nic nie widzieli,na codzień żyją i mieszkają właśnie w takich warunkach ,ohyda!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Basen w Gdańsku jest ok. Najgorsze są te cienkie ściany przez które słychać chrapanie grubasów lub podpitych kuracjuszy. Poza tym wszystko jest do zaakceptowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki Twojej opini szefowa wyrąbała Tomka z pracy, podziękuj sobie glupia kobieto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowna Pani/ Panie chyba pomyliły się ośrodki bo tam pracuje jeden rehabilitant i ma się bardzo dobrze :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez panią wyrzucili później Tomka z pracy idiotko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pytanie z innej beczki. Czy przyjezdzaja jakies fajne swinie na te rehabilitacje bo nie wiem czy jechac czy nie. Bedzie opcja cos za.....uchać czy same stare proce i torby? Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Cześ. Czy ktoś jedzie w terminie 25-07-2021 z W-wy? Pozdrawiam Agnieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem bardzo zadowolona, czysto i przyjemnie, jedzenie bardzo dobre, zabiegi super, zwłaszcza masaże, fajny klimat i bosko do plaży. Niestety basen jeszcze nie został skończony i trzeba dojeżdżać ale zawsze są jakie ale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to prawda że ośrodek jest zamykany o 22 i nie można wyjść nawet przed posiedzieć? I na jakiej zasadzie są przydzielane pokoje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to prawda.rygor większy niż w więzieniu.
Pokoje przydzielane są pod względem wieku, choć zdarzaja się osoby starsze z młodymi.w pokoju są 2 osoby .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


witam ktoś jedzie na turnus 30 pażdziernik do 22 listopad 2019 ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Wawy a Ty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z wawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakdojechsłaś z Warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się. Niestety u nas nie ma żadnych wieczorów tanecznych . Ale mile lokale w pobliżu udostępniają muzykę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie w 100 % z opinią bylam 4 lata temu. ordynator nieprzyjemny, zatyka uszy jak sie z nim nie zgadzasz. musiałem przez niego zakończyć pobyt, miałam pisac skarge ale to wszystko jedna klika. szkoda zdrowia. a panu ordynatorowi życzę zeby spotkało go to samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli przyjdzie wam do głowy jechać do sanatorium Alma w Sobieszewie to się naprawdę nad tym bardzo zastanówcie w najbliższym czasie. Fizjoterapeuci bardzo mili zabiegi jako tako plaża piękna ale obecnie prowadzony jest cały czas remont tego sanatorium w almie w związku z tym przechodzi się między korytarzami na których wiercą piłują tynkują i tak od świtu do popołudnia. Przyjechałam tutaj odpocząć zregenerować siły, a wyjeżdżam zdruzgotana zdenerwowana znerwicowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

do góry