Almar

Okna i parapety

Gdańsk, Piastowska 81

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mmm - ocena Nie polecam,brak kontaktu mimo że pani deklaruje że oddzwoni
~Mmm
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 października 2023

Dorota K. - opinia Polecam firmę Almar jestem zadowolona z okien jak i montażu,realizacja...
~Dorota K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2022

Maria i Michał - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi firmy Almar, ich fachowa porada,...
~Maria i Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Od kilku godzin jestem posiadaczka nowiutkich okien.Wybór Firmy Almar był...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

STOPbike - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Almar. Solidna firma, szybki...
~STOPbike
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Orunia - opinia wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie, przy bardzo konkurencyjnych cenach na...
~Orunia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Bozena - opinia wątek zamknięty Zamontowanie okien to majstersztyk. Jestem bardzo zadowolona z wykonania. Pan...
~Bozena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Renata - opinia wątek zamknięty Kolejny raz wymieniałam okna z firmą almar. produkt dobry. Ekipa montażowa...
~Renata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firma Almar. Świetny kontakt podczas...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 czerwca 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Solidna firma, już drugi raz korzystam z ich usługi i jestem bardzo...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam! Pierwszy raz wymieniłam okna z firmą Almar i na pewno...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 maja 2020

Marzena - opinia wątek zamknięty polecam. profesjonalna obsługa,okna super,wszysko wykonane rewelacyjnie i w...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Polecam!!!! wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z wymiany okien i z rolet ,wszystko na czas...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Trochę dłużył się czas oczekiwania, ale jakość wykonania usługi rekompensuje...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Bardzo Polecam - Fachowo i Solidnie wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i dotrzymanie terminu. Bardzo dobry kontakt z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

polecam firmę wątek zamknięty Wymiana okien- bardzo dobre wykonanie,kulturalna obsługa. Panowie sprzątają...
~klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

ALMAR i wszystko JASNE wątek zamknięty Polecamy wymianę stolarki okiennej w firmie ALMAR. Wykonanie zamówienia...
~Zadowoleni Rodzice z Córeczką
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Wymianę okien zleciłem firmie Almar z Gdańska. To dobra firma, a jej...
~Mieszkaniec Żabianki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

Super !!! wątek zamknięty Szybko solidnie czysto :-) Polecam Panów Wojtka i Jarka
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

OKNA wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi montażu przeprowadzonej przez P. Wojtka i...
~Dobi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry