Widok

Amadeusz

Amadeusz Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Amadeusz.
Peter Shaffer
Amadeusz

Wirtuoz i prowokator. Amadeusz Mozart. Genialne dziecko, histeryczny artysta, nieokiełznany duch. Historia jego życia i twórczości obfituje w przypadki śmieszne i straszne, intrygi, ubóstwo, władzę i pełen sprzeczności związek z żoną Konstancją. Porywał tłumy i możnych całego świata, ale miał też i wrogów. Wśród nich ten największy - Antonio Salieri, który nie mogąc ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A już byłam i widziałam!

Świetny, poruszający spektakl. Teatr Miejski jak zwykle nie zawodzi.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam i widziałam ....I jak tu nie kochać takiego urwiska i wesołka jak Mozart ...:*
A Ta postać Antonia Sarieriego to porostu Psychicznie chory dziad ...i totalny sztywniak ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

AMADEUSZ

Miałam ogromną ,przyjemność obejrzenia spektaklu . Rewelacja !!!! to będzie sukces na miarę ,"PIAF'' czego ogromnie życzę - aktorom i całemu zespołowi MIEJSKIEGO TAK TRZYMAĆ!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam!!!

Świetna sztuka. Brawo pan Michalski i pan Wizner. Brawo wszyscy aktorzy. Za wspaniałą muzykę podziękowania należą się Mozartowi :), ale za dobór fragmentów do spektaklu to już chyba reżyserowi. Wspaniale spędzony czas, ogrom pozytywnych emocji! Jeszcze raz : PAŃSTWO AKTORZY - SUUUUPER!!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cieszy

bardzo dobry czas teatru gdyńskiego. Spektakl naprawdę dobry. Pewnie że nie ma porównania do Zamachowskiego, Jungowskiej i Zapasiewicza... ale świetnie się słucha i ogląda. Gorzej z siedzeniem. Ja nie mogłam wytrzymać na tych metalowych krzesełkach bez przerwy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

to był mój debiut w teatrze

poszedłem na spektakl bo mnie wyciągnęła dziewczyna. Powiem szczerze myślałem że nie lubię teatru ale to co tam przeżyłem to jest nie do opisania wręcz nieprawdopodobne oczywiście in plus. Polecam wszystkim i na pewno jeszcze nie raz pójdę do teatru. Aaktorzy czapki z głów niesamowici dla mnie mistrzowie świata. Pozdrawiam wszystkich.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspaniałe przedstawienie

Ogromne gratulacje dla pana Michalskiego i pana Wiznera, dla całej obsady, realizatorów i dyrekcji. Piękny trzymający w napięciu spektakl. Oklaski na stojąco.
To dobry okres dla Teatru. Brawo!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

GRATULACJE!!!

Wspaniałe, niezapomniane przeżycie.Ukłony i podziękowania dla pana Piotra Michalskiego za rolę Salierego. Spektakl przejmujący! Na pewno wkrótce wybiorę sie z moją córką.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Bardzo dobry czas dla teatru gdyńskiego, staje się modny. Ogromne gratulacje dla całego zespołu i realizatorów, a szczególnie dla p.p.Michalskiego i Wiznera. Brawo!!!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na konkursy, do Teatru Telewizji

Wspaniały spektakl. Z konieczności, ale z ogromną przyjemnością obejrzałam po raz drugi. Mistrzostwo szczególnie p. Michalskiego i p. Wiznera.Dlaczego spektakl nie jedzie na konkurs? Dlaczego nie pokaże go Teatr Telewizji? Teatr Miejski się nie promuje! Dlaczego?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdziwy teatr, wspaniała muzyka

chodze do teatru, dawno nie widziałam tak wartościowego spektaklu. Wow-wspaniałe. Miód dla duszy. Milo było patrzeć na grę aktorów, stroje i słuchać cudownej muzyki. Poziom światowy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Swietny spektakl !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo !

Wspaniałe przedstawienie - co do tego nie ma wątpliwości. Ale chciałbym zwrócić uwagę nie tylko na to jak zostało zagrane, ale przede wszystkim na to jak zostało powiedziane. Z prawdziwą przyjemnością słuchałem Aktorów ze wspaniałą dykcją, z doskonałą emisją głosu. Aktorów, w których ustach słowo "kapelmistrz" nie brzmiało jak "kapelmiszcz", a "t" na końcu słowa "jest" było doskonale słyszalne. Klasą dla siebie był pan Żarnecki, który powtarzając "Mozart, Mozart", potrafił to samo słowo wypowiedzieć za każdym razem z inaczej, nie monotonnie, ale raz ciepło, raz z pobłażaniem. Wspaniałe role panów Michalskiego (wprowadzenie, uspokojenie widowni i przejęcie nad nią panowania) i Wiznera (z jednej strony komediowe sceny rozkapryszonego dziecka, a z drugiej przejmująco zagrana scena śmierci na fortepianie) na długo pozostają w pamięci. Długo również trwały końcowe oklaski w dniu 6 stycznia, kiedy miałem okazję oglądać to przedstawienie, a trzykrotne wyjście Aktorów do ukłonów świadczyło dobitnie o tym, że nie tylko na mnie ten spektakl wywarł tak silne wrażenie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry spektakl, a Piotr Michalski w roli Salieriego wprost genialny. Wielkie brawa i podziękowania. Stały widz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Piękna Zośka (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piękna Zośka . "PIĘKNA ZOŚKA" Justyna Bilik, Marcin Wierzchowski W roku...

Głowa w piasek (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Głowa w piasek . Niezwykle zabawna, a równocześnie poruszająca historia...

Piraci. Musical niesuchy (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piraci. Musical niesuchy . "Piraci. Musical niesuchy" - czyli kolejne...

do góry