Widok

Amatorski turniej piłkarski 4 lipca

Piłka nożna Temat dostępny też na forum:
W najbliższą sobotę 4 lipca (oraz każdą kolejną do końca wakacji) przy szkole podstawowej w Baninie S7 organizuje turniej piłkarskich szóstek, może są chętni do utworzenia drużyny i wzięcia udziału w tych rozgrywkach ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakich godzinach?

Czy mogą się zgłaszać wszyscy, czy tylko dobrzy gracze:) ?

Czy już masz wystarczającą liczbę osób?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem, w turnieju mają wziąć udział drużyny, które do tej pory nie startowały w żadnych rozgrywkach. Zatem poziom wydaje mi się będzie również odpowiedni dla osób, które daaaawno nie grały w piłkę :)

Brakuje 4 zawodników, żeby choć jedna osoba była w rezerwie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jakiegoś tam doświadczenia radzę porozwieszać kilka plakatów informacyjnych przy delikatesach max & xavier ,może na pętli i gdziekolwiek gdzie sporo ludzi przechodzi. Samo forum to jednak za mało. A inicjatywa super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie ale nie uda mi się grać w każdą sobotę.
Moge zabrać braciaka. Napisz do mnie na face. https://www.facebook.com/milano.fifa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo tel 513404878
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze ja tez sie zglosze?
Furory nie ma. Jakies tam podstawy pilkarskie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chętnie pogram, choć nie w każdą sobotę, bo pracuję. Jak masz wolne miejsce w drużynie, daj znać a odezwę się na priv.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolejny turniej w sobotę 18 lipca
chętni niech piszą na jacek_koww@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry