Widok

Amatorsko, poziom bardzo podstawowy :-) - koszykówka kobiet

Wrzeszcz Koszykówka Temat dostępny też na forum:
Cześć,
szukam chetnych dziewczyn do wspólnego, regularnego (co najmniej 2x w tyg., docelowo nawet 3x w tyg.) grania w koszykówkę gdzieś w Gdańsku.
Póki co nie mam ani kondycji, ani sali, ani drużyny. Ale mam - bardzo zardzewialą - choć wielka pasje do tego sportu i wiarę w to, ze mozna wszystko :-)
Nie grałam w koszykowkę od 14 lat (obecnie mam 30) i właśnie teraz zatęsknilam za tym fantastycznym sportem, ktory kiedyś był moim zyciem.
Zastanawiam sie czy jest mozliwe by w Trojmieście były osoby w podobnej sytuacji :-)
Tak więc jeśli ktos ma ochotę stworzyć bardzo amatorską koszykarską drużynę , poprawic kondycję, lubi ostry sportowy wycisk po pracy i NIE charakteryzuje się słomianym zapałem, serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego: aleksana@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja byłabym bardzo chętna na kosza moze nawet mogłabym załatwić jakąś sale na Ul.Niedzwiednik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Aga,

rewelacja !

Ja mieszkam bardzo blisko Niedźwiednika ;-)
Podaj mi proszę swojego maila na aleksana@wp.pl ponieważ w ten sposób kontaktuję się też z resztą dziewczyn i trochę już nas jest więc spokojnie wkrótce możemy zacząć ;-)

Pzdr
Ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też bardzo chętnie! Jakby co mój mail ciacho@ny.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, czy coś się ruszyło? Przez przypadek Was znalazłam:) Zatęskniłam za koszem, grałam ładnych parę lat temu teraz prawie 30 i chętnie bym pograła!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nadal aktualne to bardzo chętnie dołączę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zbieram ekipę mamy już 6 osob na fb, mozecie do mnie napisać, bo nie można tu wstawić linka oliwia_melua@o2.pl lub znaleźć grupe Amatorska Koszykówka Kobiet Trójmiasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

do góry