Widok

Amatorsko, poziom bardzo podstawowy :-) - koszykówka kobiet

Sport Koszykówka Temat dostępny też na forum:
Cześć,
szukam chetnych dziewczyn do wspólnego, regularnego (co najmniej 2x w tyg., docelowo nawet 3x w tyg.) grania w koszykówkę gdzieś w Gdańsku.
Póki co nie mam ani kondycji, ani sali, ani drużyny. Ale mam - bardzo zardzewialą - choć wielka pasje do tego sportu i wiarę w to, ze mozna wszystko :-)
Nie grałam w koszykowkę od 14 lat (obecnie mam 30) i właśnie teraz zatęsknilam za tym fantastycznym sportem, ktory kiedyś był moim zyciem.
Zastanawiam sie czy jest mozliwe by w Trojmieście były osoby w podobnej sytuacji :-)
Tak więc jeśli ktos ma ochotę stworzyć bardzo amatorską koszykarską drużynę , poprawic kondycję, lubi ostry sportowy wycisk po pracy i NIE charakteryzuje się słomianym zapałem, serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego: aleksana@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja byłabym bardzo chętna na kosza moze nawet mogłabym załatwić jakąś sale na Ul.Niedzwiednik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Aga,

rewelacja !

Ja mieszkam bardzo blisko Niedźwiednika ;-)
Podaj mi proszę swojego maila na aleksana@wp.pl ponieważ w ten sposób kontaktuję się też z resztą dziewczyn i trochę już nas jest więc spokojnie wkrótce możemy zacząć ;-)

Pzdr
Ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też bardzo chętnie! Jakby co mój mail ciacho@ny.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, czy coś się ruszyło? Przez przypadek Was znalazłam:) Zatęskniłam za koszem, grałam ładnych parę lat temu teraz prawie 30 i chętnie bym pograła!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nadal aktualne to bardzo chętnie dołączę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zbieram ekipę mamy już 6 osob na fb, mozecie do mnie napisać, bo nie można tu wstawić linka oliwia_melua@o2.pl lub znaleźć grupe Amatorska Koszykówka Kobiet Trójmiasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry