Widok

Amelek

Prosze o opinie internetu radiowego firmy amelek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
w innych teamatch o internecie masz juz tego pelno i nie zasmiecaj nowymi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
To przemilcz i nie wypowiadaj sie o ile wiem można na dowolny temat pisac na forum
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja jestem zadowolony. korzystam od prawie roku. jak na razie brak awarii. chodzi stabilnie. poniżej test wykonany ok 21 wiec godziny szczytu. i dobra oferta cenowa.

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Popieram p.Michała. Jesteśmy b.zadowoleni
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Dzieki za waszą opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
yhym każdemu to chyba chodzi inaczej, ja mimo że kontakt dobry to od około 2 lat mam problemy z połączeniem. Skaczące pingi. Niestety w mojej miejscowości całkowity monopol więc nie mogę za bardzo narzekać.

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę o kontakt, zobaczę co się da zrobić. Są nielicznie miejsca gdzie po prostu brak widoczności, trzeba by znaleźć kogoś chętnego do współpracy w odpowiedniej lokalizacji pod przekaźnik. Ale nie sądzę, bym w którejkolwiek miejscowości miał monopol...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Albo ping albo prędkość, w Miszewie ma Pan monopol.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam tam zaledwie kilku klientów, podłączonych jeszcze w czasach świetności standardu "a". Jeśli ktoś dysponuje jakimś wysokim obiektem w Miszewie z dobrymi widokami na okolicę i chce dobry Internet za darmo, proszę o kontakt. Stoi jeden ładny maszt, ale wątpię by Plus był chętny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ping 61ms to jakas tragedia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
w godzinach szczytu tragedia? bez przesady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
po H+ albo LTE nie mam większych jak 40 nigdy, przeważnie 25-30.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wow super :) i prędkość 2 mega rewelacja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ping mierzony przez strony www niekoniecznie zgadza się z prawdziwym (mierzonym poleceniem "ping" do konkretnej lokalizacji). Strona mierzy czas żądania HTTP i jakoś to szacunkowo przelicza, rzeczywisty ping to czas odpowiedzi na pakiet ICMP echo - ale tego przeglądarka nie potrafi, trzeba użyć programu uruchamianego z wiersza poleceń. Czasem ktoś mi zgłasza że w jakiejś grze jest duży ping, niestety gra nie podaje IP dokąd konkretnie a bez tego trudno zdiagnozować problem (który może być na łączach międzynarodowych, na które nie mam wpływu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Używamy internetu od Amelka od ok 8 lat i nie mieliśmy do tej pory żadnyc problemów (okolice algidy), także polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam.niedlugo kończy mi się umowa z innym operatorem dlatego chciałbym spytać o cennik bo na stronie nie znalazłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Www.wave.com.pl
Masz antene za darmo, gwarqncje przepustowosci i takie tam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Uwaga, to nie jest moja strona (a o mnie jest ten wątek, tak przynajmniej sugeruje jego tytuł). Moja to http://www.amelek.net - póki co niewiele tam jest, ale jest numer telefonu 691677546 pod którym udzielam niezbędnych informacji. Oferta jest negocjowana indywidualnie - proszę pokazać ofertę konkurencji (realnie dostępną w konkretnej lokalizacji), a postaram się zaproponować lepszą. Specjalne promocje na przejście od konkurencji, zwłaszcza zaczynających się na M lub W ;)

Czy tę antenę za darmo można sobie zatrzymać po rezygnacji z usługi?
W którym punkcie regulaminu jest ta gwarancja przepustowości?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do wave
Pakiet PRO gwarancja dostępności usługi 99,5%
szybsza reakcja na awarię
lepsze pingi (wyższy priorytet QoS)
podwojona prędkość wysyłania w cenie
publiczne IP w cenie
powiadomienia SMS i email o awariach i pracach serwisowych
30 zł miesięcznie

heheheh

Prędkość pobierania Prędkość wysyłania Abonament Instalacja
Internet 10 Mb 1 Mb 45 zł 150 zł
Internet 20 Mb 2 Mb 65 zł 50 zł
Internet 40 Mb 4 Mb 85 zł 50 zł

słabo słabo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co w tym jest słabego? No chyba że to była ironia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Slaba oferta i jeszcze doplacic trzeba aby awari nie bylo. Żenada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie masz informację że trzeba dopłacać aby nie było awarii?

Pokaż mi lepszą ofertę dostępną w Baninie. Volty nie liczę bo oni są dostępni tylko dla wybranych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cenowo do kitu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większość z tego pakietu PRO, u mnie jest w standardzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokaż mi lepszą ofertę w Baninie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CO ZNACZY DLA WYBRANYCH?
Gdy budowałem swój dom to przewidziałem że internet mi się przyda. Wybudowałem sobie na działce w trakcie budowy wewnętrzną kanalizację teletechniczną. Jak volta dojechała z kablem drogą publiczną do mnie to i mnie podłączyli. Koszt kanalizacji w trakcie budowy - żaden. koparka i tak się kręci, a rury za 8zł/mb. Więc tylko trochę pomyśleć i jest. Ale nie. Kupie najtańsze i narzekam że nie ma. Dla dewelopera te 8zł/mb to dużo :)
A że klient i tak się znajdzie... to pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie w każdej drodze jest kabel, ten ostatni odcinek na własnej działce to zwykle najmniejszy problem. A co do lepszej oferty - proszę o kontakt bezpośrednio do mnie (nie na forum), po wizji lokalnej postaram się coś zaproponować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo Ty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecnie mam 30mb za ok 60zl - internet radiowy koszt instalacji 1zl zadnych limitow za to czasem zamula i sa awarie wiec rozgladam się za czymś innym. Czy któryś z operatorów oferuje coś lepszego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt, zobaczę co się da zrobić w konkretnej lokalizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na swojej dzialce rozkopac trawnik i wrzucic rure to mozna i po wybudowaniu domu.
Koszty nadal pozostaja niewiele wieksze, wiec Twoj przypadek nijak ma sie do problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
`Slw

Korzystam z amelka od 5 lat i z czystym sumieniem polecam Ci tego dostawcę. Nie zdarzyło się jeszcze, aby kiedykolwiek internet nie działał. Przez ten okres tylko 2 razy była sytuacja kiedy sieć chodziła gorzej niż zazwyczaj, ale z tego co informował dostawca przepustowość łącza została zwiększona. Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a kiedy niby informował? Informacje które dostaje to rachunki i nic więcej. Mam internet już 5 lat, awarie ...nie pamiętam, predkość wg umowy 2/8Mb mam dopiero od ....pary tygodni. Ale polecam z całego serca i chyba czas na negocjacje umowy bo widzę że płacę więcej niż moi sąsiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy napisać email z zapytaniem to z pewnością Ci odpisze czy coś się poprawiło czy nie i jakie są możliwości na chwilę obecną. Troszkę własnej inicjatywy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez 5 lat oj dużo się działo... od paru tygodni (po kolejnym zwiększeniu wyjścia w świat) to powinno być do 40Mb u ponad 80% Klientów tam gdzie pozwalają warunki techniczne, jak gdzieś jeszcze jest do 10Mb to może być jeszcze stary sprzęt, problem z widocznością, albo coś do naprawy. A negocjować oczywiście też można :) - proszę o kontakt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ja mam chyba stary sprzęt :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powtarzam się, ale proszę o kontakt - sprawdzę w czym problem, postaram się naprawić. Problemy w sieciach bywają naprawdę różne, wiele jest lokalnych u konkretnego Klienta, bym mógł coś z tym zrobić muszę wiedzieć u kogo, a na forum nie widać pełnego adresu IP. Jeśli już było zgłoszenie i mi umknęło, bardzo proszę się przypomnieć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Amelek

Jestem Twoim Klientem od 3 lat i zawsze byłem i mam nadzieję będę zadowolony z Twoich usług, Nie jestem klientem grającym więc nie wiem jak działa internet gdy zabijam nazistę w Counter Strice 17D ale jedno wiem na pewno, internet do przeglądania stron, ściągania plików z sieci i oglądania filmów w necie na TV Samsunga (nie lokuje produktu tylko informuję) przy standardowej prędkości amelka działa OK. Bez lagów,

To tyle co do usibility!

Amelek! Sorry że na forum. Jestem klientem od 3 lat. O tym, że strona nie taka już 3 lata temu słyszałem i chyba czas zmienić strategię. Jestem częstym "klientem" forum i męczą mnie komentarzę i nie chcę mi się czytać o tym, że "strona jest w budowie", etc. Budowanie strony, wizytówki firmy, przez 3 lata to zbyt długo... To co mnie zniechęciło do skorzystania z twojej oferty, to właśnie strona a raczej jej brak.

!!! Błagam Ciebie, wydaj proszę te kilkaset złotych (jeżeli sam nie masz czasu) i zbuduj profesjonalny serwis w którym znajdzie się podlinkowanie do:
- "O amelek"
- "Aktualności"
- "Zasięg"
- "Cennik"
- "Ja vs konkurencja"
- Kontakt"
a uwierz mi, że ani WAVE ani VOLTA (w zakresie NET) Tobie nie podskoczą.

Proszę, weź sobie moją radę do serca bo o ile w zakresie dostępności świadczonych usług internetowych dałbym Tobie 6/6 to PRowo (NETpromotion) niestety oceniłbym Ciebie na 0.1/6.
0.1 bo masz przynajmniej kontakt na stronie.

@Amelek - ponieważ temat marketingu jest mi bliski, jako Klient proszę nie wykorzystuj już proszę argumetu braku czasu na stworzenie strony, tylko zacznij inwestować w ten obszar rozwoju. Na pewno nie stracisz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziękuję za słuszne uwagi, przyznaję bez bicia że jestem inżynierem a nie marketingowcem, obiecuję poprawę. Ale nie o kilkaset złotych tu chodzi - to tak nie działa że robię przelew i automagicznie powstaje piękna strona, trzeba dogadać szczegółowo jak to ma wyglądać. To też wymaga czasu, a z drugiej strony sporo się go traci nie z własnej winy - bo np. trafiła się wadliwa seria sprzętu i trzeba powymieniać (na dachach) póki jeszcze na gwarancji, czy duzi renomowani operatorzy nie ogarniają jak zrobić by łącze za 4-cyfrową cenę nie robiło strat pakietów powyżej 50% obciążenia (przerabiane już 3 razy, na początku mówili "niemożliwe" a jednak okazało się że miałem rację). Przychodzi ten etap rozwoju że trzeba kogoś zatrudnić, ale znaleźć dobrego pracownika też niełatwo, nie pod urzędem pracy i na pewno nie za minimalną krajową. Niemniej zapewniam, że coś się dzieje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
tez jestem twoim klientem, ale mi również az zal czytać Twoich tłumaczeń odnośnie strony. Nie żebym jej potrzebował, ale potencjalni nowi klienci pewnie tak. sam fakt jak podchodzisz do sprawy jest żenujący. wiadomo nie ma nic za darmo i jeśli jej sam nie zrobisz to wymaga konsultacji z tym co ją będzie robił, czy to aż tak dużo poświęcić kilka godzin żeby to dogadać? proszę też nie tłumacz się, że cały czas musisz coś wymieniać/ naprawiać w sieci bo na chleb być nie zarobił jakbyś musiał co chwile coś kupować za swoje...
Po prostu chyba chcesz mieć taką stronę i tyle, tzn pewnie nie chcesz płacić za nową. EOT
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Strona będzie. Tak, czasem kilka godzin to dużo - być może by to zrozumieć, trzeba samemu prowadzić własną jednoosobową firmę, równocześnie mając też rodzinę. Reszty nie chce mi się komentować - OK, niech już będzie że nie chcę płacić za nową stronę, a sprzęt na wymianę spada mi z nieba (od razu na dach właściwego klienta) i dzięki temu mam na chleb i coś do chleba :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wchodzisz na themeforest czy inny template monster, wyszykujesz "hosting website", podmieniasz teksty w HTMLu z angielskiego na swoje i za dwie godziny oraz 100zł mniej na koncie masz zrobioną robotę.

Nic nie trzeba dogadywać, wybierasz co chcesz, tylko obrazki serwerowych szaf podmieniasz albo usuwasz, bo zamiast pakietów hostingu robisz pakiety Mbitowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Amelku,
Kiedy bedzie Pan miał takiego speedtesta?
http://www.speedtest.net/my-result/5605738957
(-;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczę ile będzie jak ominę router po drodze, bo niby ma porty gigabitowe ale CPU się kończy około 300 Mb/s. Być może będzie trzeba też zmodernizować serwer gdzie działa lokalny speedtest, trochę wirtualnych maszyn tam działa i może przydałoby się już więcej niż 4 rdzenie. A jeśli pytanie dotyczy wyjścia na zewnątrz - jak się dokopię w okolice jakiegoś światłowodu którego właściciel sprzeda mi gigabit transmisji w rozsądnej cenie (porównywalnej z tym co płacę za radiolinię - bo tam spora część kosztów to UKE i Emitel). Jakieś 3 lata temu chodził ktoś chyba z Volty z mapką i nawet zaznaczałem którędy wejść do budynku, ale jakoś słuch zaginął. Ostatnio jakiś Orange do mnie dzwonił i zapraszał na spotkanie dla operatorów (a już myślałem że kolejny akwizytor co chce sprzedać neostradę - ale nie, wyraźnie mówili że chodzi o hurt), zobaczę co zaproponują...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
:) U Ciebie zawsze jest jakieś ale...
" jak się dokopię" to będę miał super łącze
"Jak załatwicie 200 klientów na osiedlu" to będą zniżki
"Po co wam łącze FTTH skoro oferuje prawie to samo..."

:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łącza mam póki co wystarczające, padło pytanie kiedy będzie speedtest ~700 Mb/s to odpowiedziałem. FTTH też już mam, na razie niewiele ale będzie więcej, na razie do 100 Mb/s ale też z czasem będzie więcej, pewnie konkurencja chciałaby dokładnie wiedzieć gdzie i kiedy by mnie uprzedzić. Inwestuję swoje a nie unijne, jako jednoosobowa działalność odpowiadam całym majątkiem więc muszę inwestować rozważnie, dlatego wybaczcie że nie przekopię Wam za milion PLN od razu całego Banina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
olej baranów, którzy tylko marudzą na forum :) ja korzystam i jestem zadowolony a tym co marudzą zawsze będzie zle :) nawet gdybyś dał im łacze 500 z pingirm 1 :) to powiedzą że kolor kabla im się nie podoba. szkoda czasu dla takich wynalazków :) i ze nie masz strony wiec nie warto :) a jak będziesz już miał stronę to powiedzą że grafika strony im się nie podoba i tak w kółko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dobra, bardzo chcecie to mam większego :)))
http://www.speedtest.net/my-result/5609469087
z lokalnego serwera bez rb2011 po drodze (tylko 2 switche gigabitowe)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz Ci napiszą że masz słaba stronę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry. Słyszałem, że światłowód już gdzieś u góry Księżycowej jest kopany. Czy to prawda? Jest szansa na ul.Kalinową dojść ze świtłowodem? :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry