Widok

Amerykańska bielizna za darmo - oszustwo

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
dzisiaj dzwonili do mnie z nr 503840871 z informacją, że wygrałam ekskluzywną amerykańską bieliznę wysyłaną prosto ze stanów, że nowa firma chcąca zapoznać klientów ze swoim produktem, że wchodzą dopiero na polski rynek, bielizna o wartości 80 zł całkowicie za darmo jedyny drobny koszt yo koszt wysyłki 19,90 zł płatny przy odbiorze, zapytałam jaka to firma, usłyszałam PLATINUM, od razu wygooglowałam pierwsze wyniki w wyszukiwarce jednoznacznie wskazywały na oszustów, nie dawno ponoć włoska, a teraz amerykańska bielizna, nie dajcie sie nabrać dziewczyny, ja odmówiłam, pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do mnie też dziś dzwonili z numeru503841223, pani mówiła mi to samo co wyżej. wyłączyłam się w trakcie i zablokowałam ich nr, jak zadzwonia jeszcze raz to taką z***kę babka dostanie, ze hej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mnie zadzownili, że wygrałam tylko musze zapłacic 20 zł za wysyłke.
Wystałam przelew na 20 zł, a za jakis czas kolejne majtki za 80 zł, dzownilam tam nie odbierali, nie dawno przyszły 3 pary majtek i rachunek ponad 140 zł. Zostawili to w skrzynce, bez pokwitowania. Dzownilam kilka dni nie odbierają wiec mam ich gdzies. Na pewno juz placic nie bede
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry