Widok

Apartamenty Na Polanie

Mały Kack Temat dostępny też na forum:
Apartamenty Na Polanie to osiedle dosłownie wtulone w las Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja, nieopodal zbiegu ulic Chwaszczyńskiej, Wielkopolskiej i Strzelców umożliwia wygodny dojazd do centrum Gdyni i Sopotu oraz trójmiejskiej obwodnicy. Szklane elementy elewacji - tafle okien i półprzepuszczalne balustrady balkonów nadają domom lekkości. Biel elewacji dodatkowo podkreśla nowoczesność i elegancję budynków. Przestrzeń pomiędzy budynkami została wyłączona z ruchu kołowego. ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejne blokowisko

taka ładna lokalizacja a tak zmarnowana!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 29
dlaczego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

zmarnowany

osiedle jest bardzo ladne mozemy sie tego dowiedziec z innych komentarzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjna lokalizacja,

architektura, przestrzeń (!) zieleń, cisza, spokój, o niebo lepsza inwestycja niż sąsiednia Altoria Hossy.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 18

Dlaczego deweloper buduje tak blisko siebie budynki. Większość ludzi żeby pożyczyć cukier od sąsiada z budynku obok może wyjść na balkon.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 20
kasa inwestor wyciśnie na maxa ile się da z każdego kawałka ziemi o altruistę teraz trudno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba nie byliście osobiście na tym osiedlu, budynki nie są blsiko siebie. Popatrzcie lepiej na Altorie, tam można skakać z balkonu na balkon :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

hahahhaha tam jest mega blisko!!!
a jakość? jaka jakość??
Karton gips, sciany nie bielone, brak parapetów i płytek na balkonach a ceny wyższe niż w Altusie IK hahahha co za bubel
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rewelacja

Osiedle ze względu na położenie powinno nazywać się Uzdrowisko .Dookoła las,a blisko do centrum Gdyni i Sopotu.Wszelka komunikacja samochodowa wyłączona,pod prawie całym osiedlem parkingi,nie ma problemu z kupnem dwóch miejsc parkingowych,z których dojedziemy windą do mieszkania.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

kto co lubi

Osiedle jednym sie podoba innym nie ,rzecz gustu i oczekiwan.Ja przeprowadzilem sie tam z Osowej ,bo tam powoli umieralem (masakra ogolna) i powiem tyle -odzylem i polecam kazdemu ,sa jakies mankamenty ale generalnie to cudowne miejsce do normalnej egzystencji.pozdrawiam wszystkich mieszkancow "polany"
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Za wysoko

Miejsce świetne.
Niestety budynki są zbyt wysokie. Mam wrażenie , że zaprojektowane tylko z myślą o mieszkańcach najwyższych pięter, panorama warta grzechu!
Największy mankament to brak miejsc parkingowych dla gości.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Piękne osiedle w idealnym miescu

Trzeba docenić inwestycje za jej wspaniałe położenie - las, cisza, spokoj czyli to czego potrzeba człowiekowi po powrocie do domu..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lokalizacja, tereny zielone

Rewelacyjna lokalizacja, pięknie zaprojektowane tereny zielone.
Fakt infrastruktura nie jest jeszcze w pełni wykonana, ale ponoć są na to plany i za kilka lat całość będzie perełką w skali 3miasta
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepsza miejscówka w Gdyni

Jeżeli, ktoś lubi ciszę spokój poza weekendami :) bliskość lasu to nie ma nic lepszego w okolicy.
Dogodny dojazd do centrum Gdyni i Sopot.

Z wyzszych pięter piękny widok na morze oraz okolice
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

bardzo bardzo :)

Polecam to osiedle wszystkim, zmęczonym miejskim zgiełkiem. Dodatkowo świetna komunikacja z całym Trójmiastem!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cwane listy

Słyszałem jak w konia zrobili mieszkańców ostatniego etapu budowy. Ludzie pokupowali mieszkania za grupą kasę, a Ci wywalili im przedszkole na jednym korytarzu nie wspominając o takich planach żadnemu z kupujących. A obok staje nowy budynek z miejscami na działalność, gdzie metr za mieszkanie 10%tańszy :]
W nowym budynku powinni szfalnie otworzyć, a w garażach warsztacik samochodowy. Ładne mi luksusy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 16

W miarę ale bez porównania do Altorii

Miejsce super ale jakość wykonania i styl nie ma żadnego startu do Altorii Hossy tuż obok. Myślę, ze za pare lat będzie to zbiorowisko miniaturowych Witaw, z których ludzie będą masowo uciekać. Natomiast Altoria ma szansę pozostać kameralnym osiedlem z ciekawym klimatem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
Jestem mieszkanką Altorii i ze smutkiem stwierdzam,że jest tu mnóstwo fuszerek i to poważnych. Ale rzeczywiście zauważyłam,że dużo ludzi sprzedaje i ucieka z Apartamentów na Polanie. Sama się zastanawiałam jaka jest tego przyczyna. Co by nie mówić wciskają teraz blok na bloku i Altoria będzie miała już niedługo "cudowne" sąsiedztwo okno w okno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cisza, spokój a jak blisko do centrum

Myślę, że o kwestii wyboru miejsca zamieszkania decydują preferencję. Ja wybrałam tą lokalizację ze względu na cisze, spokój, bliskość lasu i ładne budynku. Mój mąż uwielbia jeździć po lasach na rowerze, ja lubię spacerować. Mam tu wszystko czego mi potrzeba bliskość centrum i bliskość zieleni. Mogę polecić śmiało a narzekający zawsze się znajdą.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szczęśliwa posiadaczka mieszkania,

mieszkam na tym osiedlu od kilku lat i jestem bardzo zadowolona . pięknie czysto i zielono ...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry