Apteka Dyżurna

Apteki całodobowe

Gdańsk, Kołobrzeska 32

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja - opinia wątek zamknięty bardzo droga apteka. więc zwracajcie uwagę na ceny.
~Maja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

drogie leki wątek zamknięty apteka najdrozsza za lek przeciwrisuowi przeplacilem grubo ponad 10zl a...
~michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Niekompetencja wątek zamknięty 3 razy jeździłem po zamówiony i obiecany lek z recepty i go nie dostałem -...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Bardzo sprawna obsługa ,duzy wybor wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony .Szukalem specjalistycznych leków na receptę w 10...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Beznadziejna obsługa! wątek zamknięty Byłem wczoraj wieczorem w tej aptece (10.11.2013) i zostałem potraktowany jak...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

wielki pozytyw!! wątek zamknięty nie wiem skąd te negatywne opinie, zaopatruje się w Aptece od lat i nigdy nie...
~stała pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

arogancja i bezczelność wątek zamknięty Czemu nie zdziwiły mnie poprzednie wpisy? Dzisiaj byłam w tej aptece i pani...
~Już nie klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Tragedia!!! Zdecydowanie nie polecam!!! wątek zamknięty Dzisiaj byłam w tej aptece i na pewno tam nigdy nie wrócę! Weszłam od strony...
~ADRIANNA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Tragedia !!! wątek zamknięty Nie odbierają telefonów. Dzwoniłam wiele razy i nigdy nie odebrali. Mając...
~Mama Dawidka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

Całodobowa?? wątek zamknięty Apteka ogłasza się jako całodobowa a ja jadąc o 4 w nocy po wizycie u lekarza...
~Niedoszla klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

NIE POLECAM!!!OSZUKUJĄ wątek zamknięty Jestem w szoku i nigdy więcej nie skorzystam z tej apteki!Po wizycie na...
~Monika
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Czy oby na pewno APTEKA? wątek zamknięty Apteka ta dość długo zbierała sobie u mnie minusy. W końcu należy o tym...
~f22mas
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

beznadziejna apteka wątek zamknięty Pracuje niedaleko tej apteki i niestety czasem jestem zmuszony z niej...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

nie jest żle!!! wątek zamknięty nie jest żle!!!
~pacjent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

14

wątków

do góry