Gemini Polska

Apteki

Gdańsk, al. Grunwaldzka 411

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - opinia masakra czekałem na towar tydzień czasu, jak się upomniałem o przesyłkę to...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 sierpnia 2023

Piotr T - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówienia online. Apteka Gemini jest solidna i...
~Piotr T
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Zamówienie złożyłam w piątek o godzinie 20, w sobotę z rana już było do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 grudnia 2019

jolacia - opinia wątek zamknięty bardzo dziekuję za sprawną obsługę szybko otrzymałam !
~jolacia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Czy punkt odbioru na Trzy Lipy jest czynny w niedziele niehandlowe? wątek zamknięty Czy punkt odbioru na Trzy Lipy jest czynny w niedziele niehandlowe?
~gg
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Roman wątek zamknięty obsluga mila ceny dostepnetransport na czas
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Polecam! wątek zamknięty Juz kolejny raz robiłam zakupy internetowe w tej aptece, pomimo iż mieszkam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

Apteka z profesjonalną obsługą klienta wątek zamknięty Zamówiłam kilka sztuk leków i po otwarciu paczki niestety jednego...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

uwielbiam wątek zamknięty dla malucha i mamy - uwielbiam ;)
~ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2018

Taniej niż gdzie indziej wątek zamknięty Jestem częstym klientem i polecam zakupy w tej sieci. Wszystkie leki...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Panie pakowaczki wątek zamknięty Brak wyobraźni Pań pakujących produkty. W rezultacie dostajemy czekoladę o...
~@
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Nie polecam Geminii/ długi czas oczekiwania na przesylkę !!! wątek zamknięty Geminii to apteka, która NIE realizuje zamówień w uzgodnionym terminie 48...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Brak profitu wątek zamknięty Zrobiłam w internetowej aptece Gemini kilka razy zakupy na łączną sumę ponad...
~Pani
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

bezpłatna próbka wątek zamknięty Złożyłam zamówienie za 60 zł (czy to mało droga Apteko?) i Pani kazała mi...
~a
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

POLECAM APTEKĘ wątek zamknięty Polecam tę aptekę internetową. Jak dotychczas (zamawiałam 4 razy) wszystko...
~MARY
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Brak szacunku dla klienta wątek zamknięty Jak dotąd byłam bardzo zadowolona z obsługi i szybkości realizacji zamówień....
~Zawiedziona kkientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Długi czas oczekiwania, ograniczony kontakt wątek zamknięty Mija ponad tydzień od złożenia zamówienia w aptece internetowej gemini, a...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

ocena apteki wątek zamknięty od dłuższego czasu zamawiamy w aptece Gemini leki,substytuty i...
~Gołębiowska Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

apteka widmo wątek zamknięty Nie wiem skąd biorą się pozytywne komentarze. Nie można się tam dodzwonić....
~Bożena
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2013

nie kupjcie wątek zamknięty NIe polecam tej apteki bardzo chamska obsługa robią łaskie, że coś...
~Dzeus
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry