Widok

Aquarius

Górny Sopot Temat dostępny też na forum:
Aquarius to kameralne osiedle zlokalizowane w Górnym Sopocie pomiędzy ulicami Armii Krajowej oraz Okrężną. Na obszarze po dawnej fabryce zabawek powstało łącznie osiem budynków. Wstępnie, jeden z nich miał być obiektem biurowym, jednak deweloper zdecydował, że jako ostatni powstanie tu kolejny dom wielorodzinny. Na terenie osiedla powstał plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy, boisko do koszykówki oraz klub fitness z saunami. Ostatni budynek wyposażony został m.in. w systemy izolacji ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Invest wysokie ceny.

Invest Komfort to chyba jeden z nielicznych deweloperów,którego mieszkania (jak auta od delera) po zakupie tylko tracą na wartości. Lokalizacja taka sobie, słychać przejeżdżające auta po Niepodległości i SKM. Deweloper buduje tylko po jednym budynku, aby zbyt duża podaż nie zmusiła do obniżki cen. Sprzedaż ledwo się posuwa. Małe mieszkania za ponad 10 tysięcy - nie wiadomo kto to ma kupić. Do morza za daleko a studentów ekonomii jeszcze nie stać na takie lokum. Kort tenisowy i boisko do koszykówki powstanie jak w "Misiu" w przyszłości.
popieram tę opinię 87 nie zgadzam się z tą opinią 10

ZAPOROWE CENY

Cóż nawet jak na Sopot to drożyzna i przeciętna jakość wykonania. Developer nie chce negocjować licząć na obcokrajowców i bogatych warszawiaków. Ale te czasy już minęły. Podaż mieszkań nowych jest ogromna i nie warto przepłacać.
A brak zainteresowania skłoni developera wkrótce do obniżek. Wszak buduje też się na kredyt.
popieram tę opinię 83 nie zgadzam się z tą opinią 8

Brak właśności gruntu ŻENADA !!!

Ludzie są b. naiwni a Invest K. to jak widać kombinator - kupili użytkowanie wieczyste za 25 proc. a od klientów chcą wyciągnąc max.... ciekawe co powiedzą jak Karnol podniesie opłaty tak jak w Gdańsku np o 2400 proc.... "właściciele" się zdziwią....
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 14

mam pytanie? to znaczy uzytkowanie wieczyst i Karnol ,co ma na wplyw podniesienie odplat za mieszkanie moze ktos mi to wytlumaczyc dzieki z göry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 49

komfort

dobra lokalizacja, bezpretensjonalna,współczesnarchitektura a
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 62

mieszkać w Sopocie

Wiadmo, że na mieszkanie w Sopocie stać nielicznych. Większość może sobie tylko pomarzyć. Ci którzy mieszkają w kurorcie znają jego niedoskonałości: problemy z parkowaniem, stara substancja mieszkaniowa z XIX wieku w Dolnym Sopocie i szkaradne blokowiska z wielkiej płyty powpychane gdzie się da. W jedno i w drugie trzeba inwestować jak w stary samochód. Dotychczasowa architektura nie pozwalała ani na ogródki przydomowe ani na duże balkony czy tarasy a o rekreacji można zapomnieć. Na tym tle Aquarius to ciekawa propozycja.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 60

ciekawe miejsce w świetnej lokalizacji

byłam tam na dniach otwartych, fajna propozycja, nowoczesna architektura, blisko monciaka, kameralne osiedle
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 67

Fajna architektura

Mieszkania w niemal centrum Sopotu, jedyny minus to ceny mieszkań w Sopocie sztucznie nadmuchane.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 64

Swietna architektura, jestem w trakcie kupna miszkania!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 66

Lokaluzacja w mojej opini dobra, slychac samochody, ale bardzo cicho. Niestety jak sie mieszka w centrum to zawsze bedzie cos slychac, bo to nie pola za miaatem. Jak chce sie 100%ciesze to lesniowke polecam! Cena niezla jak na Sopot, nie znalazlam taniej na rynku pierwotnym. Moj chlopak mieszka w Sopocie Dolnym i niestety zmagac sie musi z nocnym halasem klubowiczow.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 63

niezły

prestiżowa lokalizacja, spokojna architektura pięknie zagospodarowany teren, wygodne mieszkanie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 63

Ceny jak podaje na plakatach deweloper za ta inwestycje sa przyzwoite. Kolega kupil mieszkanie w zeszlym roku, wiec zaplacil wiecej. Ja przymierzam sie do kupna, wlasnie z uwagi na ta cene. Dobra lokata na przyslos. Takie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie zawsze bedzie w cenie. Z tego co wiem, kolega nie ma zastrzezen co do osiedla, poleca, wiec chyba wie co mowi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 59

najlepsze osiedle!!!

lokalizacja, architektura i klimat osiedla- oceniam najwyzej :) niestety drogo i mogę tylko pomarzyc :(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 57

wszystko na miejscu kort, plac zabaw dla dzieci, strzeżone, zielń i cicho, tylko po chleb trzeba jeździć
l
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 57
Bez przesady... Do biedronki 5 minut spacerkiem...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 59
do góry