Widok

Aquarius

Aquarius Temat dostępny też na forum:
Aquarius to kameralne osiedle zlokalizowane w Górnym Sopocie pomiędzy ulicami Armii Krajowej oraz Okrężną. Na obszarze po dawnej fabryce zabawek powstanie łącznie siedem budynków, przy czym w pierwszym etapie planuje się realizację trzech. Przewiduje się takżę budowę obiektu biurowego.

Budynki zostaną wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Efektowny dach mansardowy pokryją ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Invest wysokie ceny.

Invest Komfort to chyba jeden z nielicznych deweloperów,którego mieszkania (jak auta od delera) po zakupie tylko tracą na wartości. Lokalizacja taka sobie, słychać przejeżdżające auta po Niepodległości i SKM. Deweloper buduje tylko po jednym budynku, aby zbyt duża podaż nie zmusiła do obniżki cen. Sprzedaż ledwo się posuwa. Małe mieszkania za ponad 10 tysięcy - nie wiadomo kto to ma kupić. Do morza za daleko a studentów ekonomii jeszcze nie stać na takie lokum. Kort tenisowy i boisko do koszykówki powstanie jak w "Misiu" w przyszłości.
popieram tę opinię 87 nie zgadzam się z tą opinią 10

ZAPOROWE CENY

Cóż nawet jak na Sopot to drożyzna i przeciętna jakość wykonania. Developer nie chce negocjować licząć na obcokrajowców i bogatych warszawiaków. Ale te czasy już minęły. Podaż mieszkań nowych jest ogromna i nie warto przepłacać.
A brak zainteresowania skłoni developera wkrótce do obniżek. Wszak buduje też się na kredyt.
popieram tę opinię 83 nie zgadzam się z tą opinią 8

Brak właśności gruntu ŻENADA !!!

Ludzie są b. naiwni a Invest K. to jak widać kombinator - kupili użytkowanie wieczyste za 25 proc. a od klientów chcą wyciągnąc max.... ciekawe co powiedzą jak Karnol podniesie opłaty tak jak w Gdańsku np o 2400 proc.... "właściciele" się zdziwią....
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 14

mam pytanie? to znaczy uzytkowanie wieczyst i Karnol ,co ma na wplyw podniesienie odplat za mieszkanie moze ktos mi to wytlumaczyc dzieki z göry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 49

komfort

dobra lokalizacja, bezpretensjonalna,współczesnarchitektura a
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 62

mieszkać w Sopocie

Wiadmo, że na mieszkanie w Sopocie stać nielicznych. Większość może sobie tylko pomarzyć. Ci którzy mieszkają w kurorcie znają jego niedoskonałości: problemy z parkowaniem, stara substancja mieszkaniowa z XIX wieku w Dolnym Sopocie i szkaradne blokowiska z wielkiej płyty powpychane gdzie się da. W jedno i w drugie trzeba inwestować jak w stary samochód. Dotychczasowa architektura nie pozwalała ani na ogródki przydomowe ani na duże balkony czy tarasy a o rekreacji można zapomnieć. Na tym tle Aquarius to ciekawa propozycja.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 60

ciekawe miejsce w świetnej lokalizacji

byłam tam na dniach otwartych, fajna propozycja, nowoczesna architektura, blisko monciaka, kameralne osiedle
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 67

Fajna architektura

Mieszkania w niemal centrum Sopotu, jedyny minus to ceny mieszkań w Sopocie sztucznie nadmuchane.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 64

Swietna architektura, jestem w trakcie kupna miszkania!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 66

Lokaluzacja w mojej opini dobra, slychac samochody, ale bardzo cicho. Niestety jak sie mieszka w centrum to zawsze bedzie cos slychac, bo to nie pola za miaatem. Jak chce sie 100%ciesze to lesniowke polecam! Cena niezla jak na Sopot, nie znalazlam taniej na rynku pierwotnym. Moj chlopak mieszka w Sopocie Dolnym i niestety zmagac sie musi z nocnym halasem klubowiczow.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 63

niezły

prestiżowa lokalizacja, spokojna architektura pięknie zagospodarowany teren, wygodne mieszkanie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 63

Ceny jak podaje na plakatach deweloper za ta inwestycje sa przyzwoite. Kolega kupil mieszkanie w zeszlym roku, wiec zaplacil wiecej. Ja przymierzam sie do kupna, wlasnie z uwagi na ta cene. Dobra lokata na przyslos. Takie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie zawsze bedzie w cenie. Z tego co wiem, kolega nie ma zastrzezen co do osiedla, poleca, wiec chyba wie co mowi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 59

najlepsze osiedle!!!

lokalizacja, architektura i klimat osiedla- oceniam najwyzej :) niestety drogo i mogę tylko pomarzyc :(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 57

wszystko na miejscu kort, plac zabaw dla dzieci, strzeżone, zielń i cicho, tylko po chleb trzeba jeździć
l
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 57
Bez przesady... Do biedronki 5 minut spacerkiem...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 59

Inne tematy z forum Górny Sopot

Flora&Fauna (21 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji nie jest przypadkowa. Powstaje ona w otoczeniu zieleni, blisko stawu przy ulicy...

do góry