Aredo

Meble kuchenne

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Jeżeli chodzi o obsługę na miejscu, w biurze, to ok - nie mam nic do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 sierpnia 2022

Renata - opinia wątek zamknięty Polecam. Poszłam tak naprawdę z pustką w głowie. Bardzo sympatyczna Pani...
~Renata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Artur - opinia wątek zamknięty Wielki pozytyw z malutkim minusem. Oczywiście chodzi o cenę, ale chyba każdy...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Irena - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z firmy. Obsługa bardzo profesjonalna, przede...
~Irena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Irena - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z firmy. Obsługa bardzo profesjonalna, przede...
~Irena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Aga_n - opinia wątek zamknięty W Aredo zamawiałam meble do całego mieszkania w tym kuchnie i wszystkie szafy...
~Aga_n
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lutego 2022

Rafal - opinia wątek zamknięty W moim przypadku współpraca bardzo dobrze się układała. Przede wszystkim czas...
~Rafal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z szafki, którą zamówiliśmy. Szafka łazienkowa...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Maja - opinia wątek zamknięty Pieknie wykonana kuchnia! Jestem bardzo zadowolona.
~Maja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

JS - opinia wątek zamknięty Ja również stanowczo odradzam. Najgorszy wybór. Zaczęło się od projektu...
~JS
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Zdenerwowany klient. - opinia wątek zamknięty Stanowczo odradzam. Montaż mebli miał zostać wykonany w ciągu dwóch tygodni...
~Zdenerwowany klient.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Rozczarowana - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej firmy, chyba że wrogowi. Zero profesjonalizmu. Projektant...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 listopada 2020

Skandal wątek zamknięty Niestety również ja mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą. Szczerze...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2018

Kuchnia Aredo wątek zamknięty Na firmę trafiliśmy przypadkowo. Po pierwszej wizycie uzyskaliśmy wstępną...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

Polecam !!! wątek zamknięty Szybko, sprawnie i fachowo, szczerze polecam
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Ocena wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować z firmą Aredo przy zakupie i montażu kuchni....
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni wątek zamknięty Chcieliśmy bardzo podziękować za bardzo dobrą współpracę z firmą Aredo. Żona...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Polecam ! wątek zamknięty Właśnie wprowadziłam się do nowego mieszkania, gdzie Aredo zamontowało meble...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Firmę Aredo poleciła mi znajoma. Jestem bardzo zadowolona z obsługi od...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Mam przepiękną kuchnie !!! Przyznam że nie do końca miałam pomysł jak ma...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
105

postów

97

wątków

do góry