Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maj Karolina - ocena nowy temat Wciąż jestem pod dużym wrażeniem podejścia do klienta jakie spotkało mnie...
~Maj Karolina
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 marca 2024

Przemysław - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Olbrzymi wybór żyrandoli, profesjonalna obsługa i...
~Przemysław
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 stycznia 2022

Milena - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna usługa klienta. Ceny też konkurencyjne w...
~Milena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Sklep godny polecenia wątek zamknięty Najlepsza oferta na rynku! wiem bo przed zakupami przeszukałam cały internet...
~Jowita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Sprzedawca godny polecenia wątek zamknięty Bardzo bogata oferta żyrandoli. Fachowa obsługa co dla nas jest bardzo ważne....
~Stefan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Doskonałe produkty wątek zamknięty Świetna obsługa i wysokiej jakości produkty. Czego więcej chcieć od...
~Danuta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Przepiękne produkty! wątek zamknięty Piękne żyrandole, fantastyczna obsługa - miła i pomocna. Żyrandol przed...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Na pochwałę zasługuje rewelacyjna obsługa. Mimo że moje zamówienie nie było...
~Olek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Stosunek jakości do ceny pozostawia wiele do życzenia! wątek zamknięty Stosunek jakości do ceny pozostawia niestety wiele do życzenia. Towar w miarę...
~Adam
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

żyrandol kryształowy................... wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z zakupu żyrandolu jest przepiękny kryształki...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Kompetentna i miła obsługa oraz terminowość. Lampy piękne! Zakochała się w...
~Paweł G.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Marek Osiecki - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycony rzetelnością, ofertą doradztwem, wyborem asortymentu i co...
~Marek Osiecki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

POLECAM wątek zamknięty Jedyni jeśli chodzi o tego typu oświetlenie, nie kupowałabym nigdzie indziej....
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Piękne Żyrandole i miła obsługa !! wątek zamknięty Nie ma porównania na całym rynku. Najlepsza jakość, najbardziej efektowne i...
~meggi49
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Ceny dobre, obsługa też ok, szczególnie, że czekali na mnie, bo nie mogłem...
~Paweł B
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Magda - opinia wątek zamknięty Mila i fachowa obsluga. Jakosc produktow wysokiej klasy. Polecam!
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Miła i fachowa obsługa! wątek zamknięty Polecam każdemu kto szuka stylowych lamp do swojego domu. Słowa uznania...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry