Witam wszystkich. Nie mam zwyczaju publicznej krytyki, ale w przypadku wizyty w Cafe Kultura ze znajomymi muszę odnieść się i ostrzec innych przed tym miejscem. W piątek 17 maja wieczorem mieliśmy rezerwację w tym lokalu który nas skusił nazwą i zdjęciami w internecie. Tuż po przyjściu do lokalu i poinformowaniu młodej pani za barem o rezerwacji usłyszeliśmy, że niestety musimy poczekać około 15 minut ponieważ stolik który zarezerwowaliśmy jest jeszcze zajęty ! Trudno, poszliśmy na spacer na plażę. Po około 20 minutach wróciliśmy i zasiedliśmy przy stoliku. Pani barmanka w tym czasie rozmawiała przez telefon używając bardzo 'kulturalnych' zwrotów na k, ch itp.
Słyszeliśmy także komentarz dotyczący naszej obecności 'jakieś
wsioki mieli focha o ten stolik na 18, ale już się zwolnił i
siedzą'. Na złożone zamówienie czekaliśmy około 20 minut, a gdy
zapytałem tę 'kulturalną' barmankę czemu tak długo skoro nie
ma innych klientów odpowiedziała 'nie wiem skąd państwo
przyjechali, ale takich buraków w Sopocie jeszcze nigdy nie spotkałam'. Po tym tekście postanowiliśmy wyjść z lokalu, a na wyjściu usłyszeliśmy 'jak się nie podoba to wypier***** na kawę do remizy'. ZDECYDOWANIE ODRADZAMY WSZYSTKIM ! NIGDY NIE SPOTKALIŚMY SIĘ Z TAKIM CHAMSTWEM I BRAKIEM KULTURY. Nazwa powinna brzmieć 'cafe chamówa' raczej !