Widok

Arogancka obsługa i brak szacunku

Witam wszystkich. Nie mam zwyczaju publicznej krytyki, ale w przypadku wizyty w Cafe Kultura ze znajomymi muszę odnieść się i ostrzec innych przed tym miejscem. W piątek 17 maja wieczorem mieliśmy rezerwację w tym lokalu który nas skusił nazwą i zdjęciami w internecie. Tuż po przyjściu do lokalu i poinformowaniu młodej pani za barem o rezerwacji usłyszeliśmy, że niestety musimy poczekać około 15 minut ponieważ stolik który zarezerwowaliśmy jest jeszcze zajęty ! Trudno, poszliśmy na spacer na plażę. Po około 20 minutach wróciliśmy i zasiedliśmy przy stoliku. Pani barmanka w tym czasie rozmawiała przez telefon i używała bardzo 'kulturalnych' zwrotów na k, ch itp. Słyszeliśmy także komentarz dotyczący naszej obecności 'jakieś wsioki mieli focha o ten stolik na 18, ale już się zwolnił i siedzą'. Na złożone zamówienie czekaliśmy około 20 minut, a gdy zapytałem tę 'kulturalną' barmankę czemu tak długo skoro nie ma innych klientów odpowiedziała 'nie wiem skąd państwo przyjechali, ale takich buraków w Sopocie jeszcze nigdy nie spotkałam'. Po tym tekście wyszliśmy z lokalu, a na wyjściu usłyszeliśmy 'ch.j wam w d**e buraki'. ZDECYDOWANIE ODRADZAMY WSZYSTKIM TO COŚ !!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 3
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie daję wiary w to, że barmanka tak odezwała się do klientów. Gdyby miała to w zwyczaju, nikt by tam nie przychodził.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry